n0stress
Dołączył/a: wrzesień 2010
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To byl naprawdę genialny mecz w wykonaniu Barcelony. Widac, że forma z meczu na mecz rosnie co cieszy jeszcze bardziej.
Z drugiej strony czy taki wynik nie byl to przewidzenia? Niestety La Liga jest już tylko wojna między Realem i Barcelona. Inne druzyny zeszly na drugi plan, nawet takie jak Valencia i Villarreal. Coraz bardziej martwie się o ta lige, brak konkurencji sprawia, że takie wygrane moga nie być doceniane. Cos trzeba zmienic w hiszpanskiej pilce i to szybko.
0
zobaczcie jak keita brroni
0
panowie w pilce nie moga grac sami kreatywni zawodnicy. Keita to zawodnik od czarnej roboty, ma odbierac pilke. Od podawania i asystowania sa iniesta i xavi.
0
Czy wiekszosc z was nie moze sobie sprawdzac wyniku na livescore.com?
Co drugi post to pytanie o wynik, bądź kto strzelil bramke. Bez przesady.
0
Pozdrowienia z Barcelony. Tutaj wszyscy zyja meczem dzisiaj.
Wlasnie ide na Camp Nou!
Pozdrawiam!
0
jestem od tygodnia w Barcelonie i powiem wam, że ludzie spodziewali się podobnego meczu. Rozmawiałem z kilkoma osobami i mówili, że na tym etapie remis jest bardzo dobrym rezultatem, a grą drużyny nie należy jeszcze się zamartwiać. Większość zawodników niedawno rozpoczęła treningi. Real miał całą kadrę przez cały okres przygotowawczy, mogli wszystko dopracować.
Wczoraj najlepszy oczywiście VV, choć oklaskiwano przede wszystkim Alexisa, za walkę.
Dziś idę na prezentację Fabregasa a w środę mam już bilety na mecz :)
0
Mysle, ze wiekszosc z was nie ma kompletnie pojecia o finansach Barcelony. Potraficie wypisywac tylko I wylacznie komentarze "kupcie tego I tamtego".
Tak Laporta mial na kazdego pilkarza pieniadze I w tej chwili sytuacja jest taka a nie inna. Trzeba sie pogodzic, ze lata kiedy sie wydawalo miliony na pilkarzy minely, a do splaty zostaly kredyty.
Fabregas nie jest wart tak gigantycznych pieniedzy jak chce Arsenal. To wie Rosell I dlatego nic na sile. Kazdy wydatek trzeba przemyslec. Pieniadze nawet w takim klubie jak barcelona nie biora sie znikad, ale niektore dzieci sie o tym dopiero musza przekonac...
0
Daniel ljuboja w Legii warszawa ;)