n0stress
Dołączył/a: wrzesień 2010
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje, ze do lutego kiedy przyjdzie czas na ligę mistrzów kadra będzie w komplecie ( pomijając oczywiscie Ville )
0
Predator4
Myślisz ze jak wkleisz ten link milion razy to ktoś wejdzie tam? ACTA usunie twoja strone
0
Pokazał Ozilowi jak się strzela...
0
To jest mecz pinto!!
0
Alexis
0
Panowie w piłce nożnej atakuje raz jedna raz druga drużyna... Spokojnie
0
Panowie smiejecie się a może w Brazylii serio mówią Alvis ;)
0
Gramy!
0
Spalony
0
Dzięki ACTA wynik realu moze zostac anulowany!
0
Już czekam na Lige Mistrzow... W starciu z chocby Bayernem jest idealny - silny i niezwykle pracowity :)
0
Szulcek
Dokladnie, beda mogli zrobic wszystko. W ACTA sa uzyte same nieostre zwroty co powoduje, że interpretacje moga być rozne.
Wiec... Przyzwyczajajcie się to "komentarz usuniety przez ACTA"
0
T3qi - to już koniec wolnosci... Nie bedzie relacji!
0
Komentarz usuniety przez ACTA
0
wyobrazcie to sobie - w stolowce siedzi iniesta obok xaviego i messiego, niemowiac juz o innych :)
0
najbardziej szkoda mi czarnych strojow... najlepsze wyjazdowe od lat :)
te ciezko ocenic bo to grafika komputerowa, zobaczymy jak sie zaprezentuja na zywo
0
Spikes
"Spodziewaliśmy się jeszcze bardziej dominującej
i podejmującej ryzyko Barcelony" - wnioskujac z wypowiedzi na konferencji prasowej chodzilo mu bardziej dominujacej Barcelony przy stanie 1:0. Wtedy faktycznie Real moglby grac jeszcze wiecej z kontry. Bramka z roznego przekreslila ta mozliwosc. Mourinho jest osoba ktora mowi wiele ale do wyrwanego z kontekstu zdania nie mozna się przyczepiac.
0
pozdrawiam
http://29.media.tumblr.com/tumblr_ly0n3mRkFS1qdzgyco1_400.gif
0
Serio takie emocje? To puchar hiszpanii...
0
Czy naprawdę myslicie że kazdy wychowanek bedzie dugim fabregasem bądź xavim czy iniesta? :)
0
Jedno slowo: wzruszajace...
0
Wiem, że nie robi się nic na ostatnia chwile, ale jakis transfer doswiadczoonego zawodnika by się przydal...
Nie chodzi tu w to, że nie wierze w mlodiez, ale w decydujacych chwilach taki zawodnik moze się przydac. Wszystkiego na mlodosci nie mozna oprzec.
0
Nika94
to spisek!
0
Czy na pewno Pedro wszystko zrobil dobrze? Widac, że pilka lekko mu odskoczyla oi poczatkowo byl kompletnie zdecorientowany nie wiedzac jak strzelic. Oczywiscie karny byl, ale mogl lepiej strzelić
0
loui13
naprawde sadzisz ze "ta" brameczka byla fartowna?
0
CR07
Pomyliles strony?
0
La Pulga M
6 minut temu:
oni se nas pykają. gdzie ta nasza technika ??
35 sekund temu:
WTF ???
masz niesamowicie inteligentne komentarze...
0
mam rade - skoncentrujcie sie na meczu :)
0
katallonczyk16
niektore dzieci wola mecze wygrywane po 5-0 bez emocji :)
0
Musicie oceniac pilkarzy po 33 minutach? Panowie eksperci się znalezli.. Strzeli Alexis gola i komentarze beda, jaki to jest cudowny..