0

Mam nadzieje, ze do lutego kiedy przyjdzie czas na ligę mistrzów kadra będzie w komplecie ( pomijając oczywiscie Ville )

0

Predator4

Myślisz ze jak wkleisz ten link milion razy to ktoś wejdzie tam? ACTA usunie twoja strone

0

Pokazał Ozilowi jak się strzela...

0

To jest mecz pinto!!

0

Alexis

0

Panowie w piłce nożnej atakuje raz jedna raz druga drużyna... Spokojnie

0

Panowie smiejecie się a może w Brazylii serio mówią Alvis ;)

0

Gramy!

0

Spalony

0

Dzięki ACTA wynik realu moze zostac anulowany!

0

Już czekam na Lige Mistrzow... W starciu z chocby Bayernem jest idealny - silny i niezwykle pracowity :)

0

Szulcek

Dokladnie, beda mogli zrobic wszystko. W ACTA sa uzyte same nieostre zwroty co powoduje, że interpretacje moga być rozne.

Wiec... Przyzwyczajajcie się to "komentarz usuniety przez ACTA"

0

T3qi - to już koniec wolnosci... Nie bedzie relacji!

0

Komentarz usuniety przez ACTA

0

wyobrazcie to sobie - w stolowce siedzi iniesta obok xaviego i messiego, niemowiac juz o innych :)

0

najbardziej szkoda mi czarnych strojow... najlepsze wyjazdowe od lat :)

te ciezko ocenic bo to grafika komputerowa, zobaczymy jak sie zaprezentuja na zywo

0

Spikes

"Spodziewaliśmy się jeszcze bardziej dominującej
i podejmującej ryzyko Barcelony" - wnioskujac z wypowiedzi na konferencji prasowej chodzilo mu bardziej dominujacej Barcelony przy stanie 1:0. Wtedy faktycznie Real moglby grac jeszcze wiecej z kontry. Bramka z roznego przekreslila ta mozliwosc. Mourinho jest osoba ktora mowi wiele ale do wyrwanego z kontekstu zdania nie mozna się przyczepiac.

0

Serio takie emocje? To puchar hiszpanii...

0

Czy naprawdę myslicie że kazdy wychowanek bedzie dugim fabregasem bądź xavim czy iniesta? :)

0

Jedno slowo: wzruszajace...

0

Wiem, że nie robi się nic na ostatnia chwile, ale jakis transfer doswiadczoonego zawodnika by się przydal...

Nie chodzi tu w to, że nie wierze w mlodiez, ale w decydujacych chwilach taki zawodnik moze się przydac. Wszystkiego na mlodosci nie mozna oprzec.

0

Nika94

to spisek!

0

Czy na pewno Pedro wszystko zrobil dobrze? Widac, że pilka lekko mu odskoczyla oi poczatkowo byl kompletnie zdecorientowany nie wiedzac jak strzelic. Oczywiscie karny byl, ale mogl lepiej strzelić

0

loui13
naprawde sadzisz ze "ta" brameczka byla fartowna?

0

CR07

Pomyliles strony?

0

La Pulga M

6 minut temu:
oni se nas pykają. gdzie ta nasza technika ??

35 sekund temu:
WTF ???

masz niesamowicie inteligentne komentarze...

0

mam rade - skoncentrujcie sie na meczu :)

0

katallonczyk16

niektore dzieci wola mecze wygrywane po 5-0 bez emocji :)

0

Musicie oceniac pilkarzy po 33 minutach? Panowie eksperci się znalezli.. Strzeli Alexis gola i komentarze beda, jaki to jest cudowny..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?