n0stress
Dołączył/a: wrzesień 2010
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
CescFab
Jak widzisz po koledze love.messi niektorzy tego komfortu nie maja i musza spac isc :)
0
Geble
Pierwszy cytat faktycznie mozna uznac za kontrowersyjny, ale z drugim to nie popadajmy w przesade...
0
Emce
Obawiam się, że nie bedzie w stanie.
0
Pyrzo - nie powiedziałem, że Maxi ma być podstawowym napastnikiem bo zdaje sobie sprawe, że Majac Ibrahimovicia, Robinho i ciągle kontuzjowanego Pato cięzko takim być.
Ale nawet zmiennik musi potrafić zdobywać bramki a obawiam się, że Maxi takich umiejętności nie ma..
0
endriuuu2
moze jak Pippo Inzaghi urodził się na spalonym?
0
Pyrzo
faktycznie 'zachwycał". te 11 bramek w 35 meczach jest niesamowitym rezultatem, ten bramkostrzelny napastnik jest potrzebny Milanowi jak nikt inny.
0
Ten chlopak zawsze mnie zaskakuje inteligencja i spokojem.
Jest po prostu niesamowity, i zycze mu i nam kibicom, żeby tak pozostalo na dlugie lata.
0
"Były gracz
Barcelony w Catanii nie zachwyca, w obecnym
sezonie zdobył tylko dwie bramki."
A czy Maxi gdziekolwiek zachwycal oprocz pamietnego meczu z Chelsea? :)
0
Geble, Cule a muerte
o tym kto jest gospodarzem faktycznie decyduje przypadek, ale tą niesprawiedliwość po części likwiduje rewanż w przypadku remisu. Wprowadzenie sytemu angielskiego do CDR nie jest takim złym pomysłem, może to zdecydowanie zwiększyć konkurencyjność tych rozgrywek.
Dwumecz można, podobnie jak w Pucharze Anglii, wprowadzić na poziomie ćwierć/półfinałów. Wtedy już faktycznie nic nie może być przypadkowe...
Ale taki system może zmniejszyć dużą liczbę spotkań w bardzo prosty sposób, a mogą skorzystać na tym wszyscy.
0
Bloniak
A jak przewidzisz czy zawodnik się tak rozwinie jak Fabregas? Trzymajac go w rezerwach Barcelony ma pewno nie.
A Rochina na gracza wielkiego formatu się raczej nie rozwinie, tto samo JDS. Co do Romeu to pamietaj, że barcelona zachowala klauzule odkupienia tego gracza.
0
Panowie przyzwyczailismy się do tego że w klubie gra duzo wychowankow, ale niestety nie kazdy znajdzie miejsce w pierwszym skladzie.
Mimo wielkiej sympatii do Jonathana Dos Santosa nie widze w nim lidera srodkowej formacji...
0
takie mecze czasem bardziej ciesza niz wgrane 5-0. Niesamowita walka, emocje, walka o kazda pilke przy strugach deszczu... czego chciec wiecej?
0
kondziom96
mysle ze zadaniem Adriano jest pomoc na bokach obrony i dlatego czesciej sie cofa
0
admini skupieni na meczu, fakt ciekawy, ale mogliby cos zrobic :)
0
czy ktos moze zbanowac krolamaciusia... blagam...
0
Proponuje wejsc na strone goal.com i poczytac sobie co nasz 'ukochany' Zlatan napisal o Guardioli.
Wszystkiego się spodziewalem ale tego... Zreszta sami zobaczcie.
0
loczek1899
wyrecze admina... masz osobnego newsa
0
bruma
dziecko to mozesz mowic do siebie. po porostu o butach messiego to mozecie sobie na pudelku porozmawiac
0
co wy baby jestescie ze wszyscy sie podniecaja butami messiego?
0
IceMan
wszystko rozumiem, burdel w komentarzach jest niepotrzebny ale w takich newsach jak ten powinnisicie pozwalac na linki. Ludzie czasem podaja lepsze linki od was, poprostu jest wiekszy wybor.
0
z tymi linkami to przesada... niektorzy naprawde wklejaja przydatne linki
0
Macius_FCB
proponuje livescore.com - serio mozna samemu sprawdzic
0
nagroda dla Messiego jest pewna, nie ma co dyskutowac - jest geniuszem. Nic dodac nic ujac.
Drugie miejsce nalezy sie chyba urugwajczykowi za wygranie Copa America, trzeba oddac ze grali super tam - moze wiec Luis Suarez?
0
culeson
wchodzisz w przegladarke ---> google.com ---> terminarz ligi mistrzow
0
Emce
Nie farciarz tylko internet to jedyne rozzsadne wyjscie.
A Gran Derbi to bajka na camp nou oczywiscie :)
0
Emce
Przeciez napisalem, że bylem na drugim meczu o Superpuchar Hiszpanii z Realem madryt. I wlasnie przez internet jest zdecydowanie prosciej, nie wiesz że jak bedziesz w grudniu w kasach beda jeszcze bilety.
A tak kupujesz przez internet i na 100 proc masz bilet. Nie ma nic prostszego. Bylem już trzy razy na meczu barcy z realem i za kazdym razem tak kupowalem.
0
Iowar
ja bylem na ostatnim Gran derbi na Camp Nou, kiedy Barca wygrala 3-2.
bilety kupilem poprzez strone: http://www.servicaixa.com/nav/es/index.html
bez problemu idziesz do kasy biletowej przy stadionie i wymieniasz ten "kwitek" co wysla Ci na maila na zwykly bilet. Wszystko trwa szybko a i miejsca mozna sobie wybrac.
0
Kumkwat1907
Obecna formula w postaci newsow informujacych o potencjalnych tansferach jest wystarczajaca, przynajmniej dla mnie.
Nie jestesmy Manchester City, ten klub faktycznie potrzebuje tabelki dla uporzadkowania wszystkich informacji transferowych.
0
zlapali wiatr w zagle, oby tak dalej.
0
Panowie ale co gra Adriano to magia.