0

CescFab

Jak widzisz po koledze love.messi niektorzy tego komfortu nie maja i musza spac isc :)

0

Geble

Pierwszy cytat faktycznie mozna uznac za kontrowersyjny, ale z drugim to nie popadajmy w przesade...

0

Emce

Obawiam się, że nie bedzie w stanie.

0

Pyrzo - nie powiedziałem, że Maxi ma być podstawowym napastnikiem bo zdaje sobie sprawe, że Majac Ibrahimovicia, Robinho i ciągle kontuzjowanego Pato cięzko takim być.
Ale nawet zmiennik musi potrafić zdobywać bramki a obawiam się, że Maxi takich umiejętności nie ma..

0

endriuuu2

moze jak Pippo Inzaghi urodził się na spalonym?

0

Pyrzo

faktycznie 'zachwycał". te 11 bramek w 35 meczach jest niesamowitym rezultatem, ten bramkostrzelny napastnik jest potrzebny Milanowi jak nikt inny.

0

Ten chlopak zawsze mnie zaskakuje inteligencja i spokojem.

Jest po prostu niesamowity, i zycze mu i nam kibicom, żeby tak pozostalo na dlugie lata.

0

"Były gracz
Barcelony w Catanii nie zachwyca, w obecnym
sezonie zdobył tylko dwie bramki."

A czy Maxi gdziekolwiek zachwycal oprocz pamietnego meczu z Chelsea? :)

0

Geble, Cule a muerte

o tym kto jest gospodarzem faktycznie decyduje przypadek, ale tą niesprawiedliwość po części likwiduje rewanż w przypadku remisu. Wprowadzenie sytemu angielskiego do CDR nie jest takim złym pomysłem, może to zdecydowanie zwiększyć konkurencyjność tych rozgrywek.

Dwumecz można, podobnie jak w Pucharze Anglii, wprowadzić na poziomie ćwierć/półfinałów. Wtedy już faktycznie nic nie może być przypadkowe...

Ale taki system może zmniejszyć dużą liczbę spotkań w bardzo prosty sposób, a mogą skorzystać na tym wszyscy.

0

Bloniak

A jak przewidzisz czy zawodnik się tak rozwinie jak Fabregas? Trzymajac go w rezerwach Barcelony ma pewno nie.

A Rochina na gracza wielkiego formatu się raczej nie rozwinie, tto samo JDS. Co do Romeu to pamietaj, że barcelona zachowala klauzule odkupienia tego gracza.

0

Panowie przyzwyczailismy się do tego że w klubie gra duzo wychowankow, ale niestety nie kazdy znajdzie miejsce w pierwszym skladzie.

Mimo wielkiej sympatii do Jonathana Dos Santosa nie widze w nim lidera srodkowej formacji...

0

takie mecze czasem bardziej ciesza niz wgrane 5-0. Niesamowita walka, emocje, walka o kazda pilke przy strugach deszczu... czego chciec wiecej?

0

kondziom96

mysle ze zadaniem Adriano jest pomoc na bokach obrony i dlatego czesciej sie cofa

0

admini skupieni na meczu, fakt ciekawy, ale mogliby cos zrobic :)

0

czy ktos moze zbanowac krolamaciusia... blagam...

0

Proponuje wejsc na strone goal.com i poczytac sobie co nasz 'ukochany' Zlatan napisal o Guardioli.

Wszystkiego się spodziewalem ale tego... Zreszta sami zobaczcie.

0

loczek1899

wyrecze admina... masz osobnego newsa

0

bruma

dziecko to mozesz mowic do siebie. po porostu o butach messiego to mozecie sobie na pudelku porozmawiac

0

co wy baby jestescie ze wszyscy sie podniecaja butami messiego?

0

IceMan

wszystko rozumiem, burdel w komentarzach jest niepotrzebny ale w takich newsach jak ten powinnisicie pozwalac na linki. Ludzie czasem podaja lepsze linki od was, poprostu jest wiekszy wybor.

0

z tymi linkami to przesada... niektorzy naprawde wklejaja przydatne linki

0

Macius_FCB

proponuje livescore.com - serio mozna samemu sprawdzic

0

nagroda dla Messiego jest pewna, nie ma co dyskutowac - jest geniuszem. Nic dodac nic ujac.

Drugie miejsce nalezy sie chyba urugwajczykowi za wygranie Copa America, trzeba oddac ze grali super tam - moze wiec Luis Suarez?

0

culeson

wchodzisz w przegladarke ---> google.com ---> terminarz ligi mistrzow

0

Emce

Nie farciarz tylko internet to jedyne rozzsadne wyjscie.

A Gran Derbi to bajka na camp nou oczywiscie :)

0

Emce

Przeciez napisalem, że bylem na drugim meczu o Superpuchar Hiszpanii z Realem madryt. I wlasnie przez internet jest zdecydowanie prosciej, nie wiesz że jak bedziesz w grudniu w kasach beda jeszcze bilety.

A tak kupujesz przez internet i na 100 proc masz bilet. Nie ma nic prostszego. Bylem już trzy razy na meczu barcy z realem i za kazdym razem tak kupowalem.

0

Iowar

ja bylem na ostatnim Gran derbi na Camp Nou, kiedy Barca wygrala 3-2.
bilety kupilem poprzez strone: http://www.servicaixa.com/nav/es/index.html

bez problemu idziesz do kasy biletowej przy stadionie i wymieniasz ten "kwitek" co wysla Ci na maila na zwykly bilet. Wszystko trwa szybko a i miejsca mozna sobie wybrac.

0

Kumkwat1907

Obecna formula w postaci newsow informujacych o potencjalnych tansferach jest wystarczajaca, przynajmniej dla mnie.

Nie jestesmy Manchester City, ten klub faktycznie potrzebuje tabelki dla uporzadkowania wszystkich informacji transferowych.

0

zlapali wiatr w zagle, oby tak dalej.

0

Panowie ale co gra Adriano to magia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?