nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieje ze neymar pojdzie do juve. Fajnie by bylo zobaczyc neymara i ronaldo w jednej druzynie. Szkoda tylko dybali ze by go uzyli w transferze :(
0
@Grzesior667 raka
0
@kolo123 pierwsze 2 sezony polecam dalej nie ma co sie pchac xD
0
@KamQiX ostatni raz to w borussi cos pokazywal xDD
0
@Cvzx przy tym 2 razy na burgerka do mc skoczyl xD
0
@PieN w bundeslidze to sobie moze blyszczec xD
0
@Uukasz_93 dembele to potrzebuje innej drużyny a nie innego trenera
0
@xVENUMx bez coutinho to robi od dawna xD
0
Jak dembele i griezman sie zgraja to beda najlepszym duetem w la lidze. Stawiac domy na moje slowa. Dembele odpali wkrotce!!!
0
@Jordi10 mi sie podoba. W azjatyckim stylu
1
@kerouac smialbym sie jakby nasz golfista odpalil xD
0
Tak ostatnio czytam strone fanow bayernu i widze ze im sie wydaje ze sa na rowni z klubami jak city/liverpool/barca/real. Z tych ich transferami i skladem to bardziej jak jakis srodek tabeli w la liga.
0
@COU_11 slicznie wyglada razem z jego dziewczyna/zona. Wkoncu dembele odzyje dzieki temu
0
@Lares krzyzacy piekna ksiazka
0
@Lionello polecanie manty xd ktos tu chyba pracownik firmy
1
@BarcaInfo won od Vidala. Niech wezma Dembele + hajs to bedzie wymiana dobra, obu lubi sobie w gry pograc na komputerze to rownowaga w przyrodzie bedzie zachowana
0
@kamilos1214 gta 4 po prostu slabo zoptymalizowane na pc . Wez lepiej gta 5 predzej ci zadziala dobrze
1
Jestem zwolennikiem neymara oraz jego fanem, ale za taka kwote (w przypadku gdy jest prawdziwa) to sie nie oplaca. Ryzyko kontuzji jego jest jak dembele. Kolejna szklanka
0
@FCMichalo 10 lat gry w tym z 6 lat z kontuzja bedzie xD
2
@bartekvisca zakrecaj nic sie nie stanie
3
@LukaszFan dembele to nadaje sie do podawania wody tam
0
@FCMichalo ja wolalbym z neymarem koszulke
0
Kto dopuscil kobiete do sedziowania :(
0
@DonMatteo901 cos trzeba pisac
1
@SeeleyBooth jakby otwierali wiecej kas a nie 1-2 to by problemu nie bylo
0
@wojtas__13 widze to ty jestes ta osoba ze srodowiska neymara o ktorej zawsze pisza gazety ktora wie wszystko
0
@FafitFCB mls piekna i ligi mistrzow
0
@Encore smieszne jest to jak ludzie mowia ze jakis pilkarz w angli nie dalby rady xD o tylu roznych pilkarzach tak mowiono i jakos dawali sobie rade
0
@zagi31 ja po 5-6 razy zalewam
0
@Arkon trenerzy Klopp i pep
Pilkarze dybala neymar