nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karzel wedlug mnie duzo wiecej by zyskali poszerzajac swoja kadre o tych pilkarzy.
0
Jesli PSG by dostalo dembele i kogos jeszcze + sprowadziliby jeszcze dybale to calkiem fajna pake by mieli.
1
@Chwytliwy super info
1
@BarcaInfo utrzymac wynik 1-0 tez nie jest tak latwo
1
@IronSanHybrid co ten Lewy
0
@DonMatteo901 szpakowski jest beznadziejny wszedzie.
1
@Jacu327 zidane pewnie mu noge podstawil na treningu zeby nie musiec go wystawiac
0
@AmigoBlancos ja kiedys ogladalem, ale widzac jego poziom zaczalem czuc zazenowanie ogladajac jego. Widac ze kieruje swoj kanal pod mlodszych widzow
0
Sa jakies przegladarki na ios z wbudowanym adblockiem?
1
@Nazio87 Miłego urlopu :) ja swoj zaczynam 7 wrzesnia
0
@kiper09 to zmien lige. Polecam ekstraklase albo nizsze ligi gdzie sa max 3 podania pod rzad albo holowanie pilki od bramki do bramki.
0
@Skila_nie_kupisz tylko tu wiekszosc uzytkownikow to fani messiego a nie barcy :)
2
@owczar0005 szkoda tylko ze coutinho w tym meczu nic nie pokazal. Podobnie jak w barcy cos probowal przechodzic przeciwnikow tracil pilke przy tym i podania do najblizszego. Ale mam nadzieje ze odpali.
0
@msmsms bez roznicy. Ale mi amanda nie podchodzi
0
@Darshan1010 zdecydowanie kontuzjw dembele to tez wina valverde. Valverde to pewnie tez odpowiada wedlug niektorych za dziure ozonowa
0
@Misugi14 patrzac na neymara jako szklanke chociaz potrafi grac na poziomie swojej wartosci
2
@Jakchcesz lays max papryka
0
@Naker 100% racja. Jeszcze po tych szopkach co odwalal w bvb
0
Jak czytam notatnik ludzie tam mysla ze jak my wzielibysmy neymara w tym roku to oni na nastepny biora mbappe xDD na 100% szejkowie na to pojda
0
@Rewolucja123 ktos to jeszcze oglada?
0
@DanielVeB ludzie pisali tutaj zeby 1:0 handi na rangersow. I mi siadlo xD
0
@Nazio87 dembele to jeszcze problem dla psg bedzie xD
0
@kordyl1010 dell ma dobry serwis tylko dla duzych firm. Dla indywidualnych klientow to predzej nowy laptop kupisz
0
@Drzakubs mam nadzieje ze to trolling bo jak nie to troche wstydze sie jak jestes polakiem
0
@Isso89 o dobry pomysl. Dzieki
0
@takisobiektos rzeczywiscie dziala jak przez przegladarke wchodze. W aplikacji nie dzialalo.
0
Powie mi ktos jak to jest z bukmacherem jak jestem w niemczech? Musze inne konto w niemczech zalozyc u jakiegos niemieckiego buka? Bo sts ma blokade regionalna na polske.
0
@NemeZis93 mam air podsy polecam super graja. Warte swojej ceny
0
@wierbafcb cicho. On wie lepiej jaki neymar mialby wplyw na szatnie xDD
0
@kokos_xd a dembele to geniusz taktyczny xD