0

@Karzel wedlug mnie duzo wiecej by zyskali poszerzajac swoja kadre o tych pilkarzy.

0

Jesli PSG by dostalo dembele i kogos jeszcze + sprowadziliby jeszcze dybale to calkiem fajna pake by mieli.

1

@Chwytliwy super info

1

@BarcaInfo utrzymac wynik 1-0 tez nie jest tak latwo

1

@IronSanHybrid co ten Lewy

0

@DonMatteo901 szpakowski jest beznadziejny wszedzie.

1

@Jacu327 zidane pewnie mu noge podstawil na treningu zeby nie musiec go wystawiac

0

@AmigoBlancos ja kiedys ogladalem, ale widzac jego poziom zaczalem czuc zazenowanie ogladajac jego. Widac ze kieruje swoj kanal pod mlodszych widzow

0

Sa jakies przegladarki na ios z wbudowanym adblockiem?

1

@Nazio87 Miłego urlopu :) ja swoj zaczynam 7 wrzesnia

0

@kiper09 to zmien lige. Polecam ekstraklase albo nizsze ligi gdzie sa max 3 podania pod rzad albo holowanie pilki od bramki do bramki.

0

@Skila_nie_kupisz tylko tu wiekszosc uzytkownikow to fani messiego a nie barcy :)

2

@owczar0005 szkoda tylko ze coutinho w tym meczu nic nie pokazal. Podobnie jak w barcy cos probowal przechodzic przeciwnikow tracil pilke przy tym i podania do najblizszego. Ale mam nadzieje ze odpali.

0

@msmsms bez roznicy. Ale mi amanda nie podchodzi

0

@Darshan1010 zdecydowanie kontuzjw dembele to tez wina valverde. Valverde to pewnie tez odpowiada wedlug niektorych za dziure ozonowa

0

@Misugi14 patrzac na neymara jako szklanke chociaz potrafi grac na poziomie swojej wartosci

2

@Jakchcesz lays max papryka

0

@Naker 100% racja. Jeszcze po tych szopkach co odwalal w bvb

0

Jak czytam notatnik ludzie tam mysla ze jak my wzielibysmy neymara w tym roku to oni na nastepny biora mbappe xDD na 100% szejkowie na to pojda

0

@Rewolucja123 ktos to jeszcze oglada?

0

@DanielVeB ludzie pisali tutaj zeby 1:0 handi na rangersow. I mi siadlo xD

0

@Nazio87 dembele to jeszcze problem dla psg bedzie xD

0

@kordyl1010 dell ma dobry serwis tylko dla duzych firm. Dla indywidualnych klientow to predzej nowy laptop kupisz

0

@Drzakubs mam nadzieje ze to trolling bo jak nie to troche wstydze sie jak jestes polakiem

0

@Isso89 o dobry pomysl. Dzieki

0

@takisobiektos rzeczywiscie dziala jak przez przegladarke wchodze. W aplikacji nie dzialalo.

0

Powie mi ktos jak to jest z bukmacherem jak jestem w niemczech? Musze inne konto w niemczech zalozyc u jakiegos niemieckiego buka? Bo sts ma blokade regionalna na polske.

0

@NemeZis93 mam air podsy polecam super graja. Warte swojej ceny

0

@wierbafcb cicho. On wie lepiej jaki neymar mialby wplyw na szatnie xDD

0

@kokos_xd a dembele to geniusz taktyczny xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?