nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lola120 nie daj sie zagadac egzaminatorowi. Bo jak trafi sie rozmowny to tylko bedzie ci to przeszkadzalo
0
jak gral wczoraj Wojtek szczesny w meczu juve?
0
@Avada Kedavra z ta polamatorska liga zremisowalismy XD i do tego z nie najlepsza druzyna niemiecka
11
Hazard gra w tym meczu?
0
Ktos kto oglada atlwtico juve moglby powiedziec czy byly jakies grozne sytuacje czy raczej nic sie nie dzialo?
0
Bale do barcelony
0
Na notatniku juz pewnie wywalili caly sklad i trenera xD
0
Nie wiem dlaczego ale tak wewnetrznie kibicuje dla Bale xD czy cos ze mna nie tak?
0
@NaFazieHitman do tego pewnie szklanka tylko jeszcze tego nie wiemy
0
@NaFazieHitman o rzeczywiscie dziekuje
0
Gdzie ogladac w tv mecz juventusu? Bo tylko na tvp widze psg real
0
@David_VeB gry semedo to lepiej nie komentowac xD
0
@Chwytliwy Włochy brazylia hiszpania
0
x-kom to piekny serwis. Napisali mi ze do 2 dni roboczych dostane od nich wiadomosc na temat uszkodzenia produktu ktory u nich kupilem. Minely 3 dni to napisalem o to czy juz wiadomo cos w mojej sprawie. To teraz nawet na to nie chca odpisać xD
0
@aras17_VeB ja 6 razy okolo
0
Semedo to dzban
4
Hajto ma konto u nas? Bo ja widze ze on chyba fan barcy xD
0
Kolejna kontuzja xDD?
1
@Khajio chyba zaczal jakas terapie u psychologa predzej xD
0
Reus to jest kocur
0
Valverde jaki aktywny xDD
3
Hajto pijany za tak dzisiaj chwali barcelone ? Zawsze myslalem ze on tylko krytykowac potrafi
0
Sancho kreci naszymi jak dziecmi xD
1
@VamosRakieta mentalnie 14 xD
0
@barcelonaLM kiedyś na pewno wejdzie xD
0
cos czuje dzisiaj szybkie 5:0 dla nas w niemczech
0
@macio_944 polecam wyciszyc bo tego sluchac sie nie bedzie dalo
0
@Hosh akurat jest 5-tym sportem wedlug statystyk ogladanosci
0
Poleci ktos jakas dobra bombille bo zgubilem swoja stara i yerby pic nie moge :(
0
@MichalZZZ polecam tego della. Mam prawie taka sama specyfikacje inspirona i jestem bardzo zadowolony.