1

@Encore wedlug mnie sa gorsze niz Wloszki. Zdecydowanie jakosciowo sa gorsze, ale jedno trzeba im przyznac obrone to maja klasa

1

@busquets5 tak bez problemu

0

@Janiama dembele to gra ale w fortnite

0

@Damia96 air podsy od apple mam polecam, ale raczej przeplacone jak nie do iphone

0

@Patryk1998 do dortmundu zawsze drogo

0

@piotrek1315 ja nie pomoge bo kurierem wszystko zamawiam.

0

@_Konrad potwierdzam lepiej wydac wiecej niz najtansze

0

@kolagadawid rosamonte najlepsza yerba :)

1

@Commando wrocimy silniejsi xD

10

@Barca17griezz10 ale paulinho to ty szanuj

0

@albi znajac Valverde to jakis golem w pomocy jak muller z bayernu xD

0

@Arkon werner siadlby psychicznie w barcy odrazu.

0

Poleci ktos jakies ciekawe biografie do przeczytania? Tylko nie sportowcow.

0

@Vhaeraun tvp sport/ polsat sport pewnie na tvp 1 albo 2 tez puszcza

0

@Vhaeraun 20:30 graja

0

@Bobrowik szczerze nie dziwie sie ze pyta. Teraz jak sie wpisze w google nazwe druzyn grajacych to wyskakuje ci milion stron w ktoruch przenosi cie do dlugiego artykulu w ktorym musisz pare minut szukac tej informacji gdzie obejrzec. To lepiej apytac sie po prostu. Po co odrazu atakowac kogos z pytaniem „masz internet”.

4

@AmigoBlancos ja nie wiem jakie Hajto musi miec kontakty ze jeszcze wystepuje w programach.

0

@betonito coutinho przecietnie jakby bal sie pilki

0

@BulaKG to nie jest zmiana zdania tylko po prostu rozni ludzie sie uaktywniaja w danych momentech

0

@Encore szklanka to czego my od niego mamy oczekiwac? Moze gry w podstawowej 11

0

@msmsms imo dobry serial jak na poziom „ grazyn i januszy” (nie mowie ze kazdy kto oglada to to odrazu jest jakis gorszy)

0

@Jarema2000 ja bym nie polecal. Nie wiem jak w dorrmundzie ale w innych miastach niemczech mocno sa ludzie przywiazani do barw klubowych i nie gwarantowalbym ci bezpieczenstwa jak wsrod jakichs zagorzalych kibicow . I druga sprawa to chodzi o szacunek też

0

La ramblo ma ktos polecic jakis fotel do biura lub marki firm produkujacych dobre fotele do 1500zl. Zalezy mi tylko na wygodzie.

2

@ulik10 Smokowski idealnie dopelnia ich beznadziejny sklad xD

0

@Kamil92 kazdy normalny czlowiek woli siatkarki niz ogladac poziom gry legii

5

Tragedia ten mecz ze strony dziewczyn

0

@Kredon a to nie wiedzialem xD

0

Dopiero teraz zauwazylem ze belgijki maja 2 zawodniczki z pochodzeniem polsko-belgijskim

0

@Gacork 13 dzielnica

1

W tym tygodniu lece do Paryza na 3 dni. Myslicie ze przydam sie w negocjacjach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?