nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore wedlug mnie sa gorsze niz Wloszki. Zdecydowanie jakosciowo sa gorsze, ale jedno trzeba im przyznac obrone to maja klasa
1
@busquets5 tak bez problemu
0
@Janiama dembele to gra ale w fortnite
0
@Damia96 air podsy od apple mam polecam, ale raczej przeplacone jak nie do iphone
0
@Patryk1998 do dortmundu zawsze drogo
0
@piotrek1315 ja nie pomoge bo kurierem wszystko zamawiam.
0
@_Konrad potwierdzam lepiej wydac wiecej niz najtansze
0
@kolagadawid rosamonte najlepsza yerba :)
1
@Commando wrocimy silniejsi xD
10
@Barca17griezz10 ale paulinho to ty szanuj
0
@albi znajac Valverde to jakis golem w pomocy jak muller z bayernu xD
0
@Arkon werner siadlby psychicznie w barcy odrazu.
0
Poleci ktos jakies ciekawe biografie do przeczytania? Tylko nie sportowcow.
0
@Vhaeraun tvp sport/ polsat sport pewnie na tvp 1 albo 2 tez puszcza
0
@Vhaeraun 20:30 graja
0
@Bobrowik szczerze nie dziwie sie ze pyta. Teraz jak sie wpisze w google nazwe druzyn grajacych to wyskakuje ci milion stron w ktoruch przenosi cie do dlugiego artykulu w ktorym musisz pare minut szukac tej informacji gdzie obejrzec. To lepiej apytac sie po prostu. Po co odrazu atakowac kogos z pytaniem „masz internet”.
4
@AmigoBlancos ja nie wiem jakie Hajto musi miec kontakty ze jeszcze wystepuje w programach.
0
@betonito coutinho przecietnie jakby bal sie pilki
0
@BulaKG to nie jest zmiana zdania tylko po prostu rozni ludzie sie uaktywniaja w danych momentech
0
@Encore szklanka to czego my od niego mamy oczekiwac? Moze gry w podstawowej 11
0
@msmsms imo dobry serial jak na poziom „ grazyn i januszy” (nie mowie ze kazdy kto oglada to to odrazu jest jakis gorszy)
0
@Jarema2000 ja bym nie polecal. Nie wiem jak w dorrmundzie ale w innych miastach niemczech mocno sa ludzie przywiazani do barw klubowych i nie gwarantowalbym ci bezpieczenstwa jak wsrod jakichs zagorzalych kibicow . I druga sprawa to chodzi o szacunek też
0
La ramblo ma ktos polecic jakis fotel do biura lub marki firm produkujacych dobre fotele do 1500zl. Zalezy mi tylko na wygodzie.
2
@ulik10 Smokowski idealnie dopelnia ich beznadziejny sklad xD
0
@Kamil92 kazdy normalny czlowiek woli siatkarki niz ogladac poziom gry legii
5
Tragedia ten mecz ze strony dziewczyn
0
@Kredon a to nie wiedzialem xD
0
Dopiero teraz zauwazylem ze belgijki maja 2 zawodniczki z pochodzeniem polsko-belgijskim
0
@Gacork 13 dzielnica
1
W tym tygodniu lece do Paryza na 3 dni. Myslicie ze przydam sie w negocjacjach?