nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vhaeraun to co maja kupowac lepszy serwer dla paru razy w roku jak kogos lepszego podpiszą xD?
0
@clyde na dembele szczegolnie
0
@FCMichalo wolisz dembele ktory nic nie daje od neymara xD?
0
@selbi zgadzam sie
0
@NaFazieHitman a nie jest lepszy???
1
@zTx perisic bardzo dobry xDD
0
@TheNekro94 wrocek pelen atrakcji? Co xD? Chyba za dlugo tu mieszkam i juz ich nie zauwazam
0
@daniel32778 wlasnie swoje znamy i wiemy ze nie ma na co patrzyc xD
0
@JaSzymon bayern to stan umyslu
0
@Transu96 to jak restauracja ma 2/3 gwiazdki to bys poszedl? Bo ja bym nie ryzykowal. Podejscie dziadkow lesnych
0
@matirix20 bombille potrzebujesz (ta rurka) a jaka yerba to na poczatek smakowa. Polecam yerba mate green wszystkie
0
@barcelonaLM wiecej nie dostaniesz imo
1
@Alanooo nie polecam tych roznych probek yerby po 50 g. Zawsze jakis syf daja najgorszej jakosci i pare dobrych zeby wygladalo na dobry zestaw. Wez lepiej kup po prostu bombille za 20 zl i jakas yerbe smakowa wybierz sobie
0
@hank_moody na eintracht frankfurt. Do dortmundu za daleko bede mial.
0
La ramblo wie ktoś jak jest z biletami na mecze bundesligi? Bo bede przejazdem w niemczech jak rozpocznie sie sezon i ciekawi mnie czy dam rade kupic w ten sam dzien co bede bilet na mecz? Czy musze przez w internecie szybciej kupic?
0
@MARCEPAN05 licze na lige wloska :)
0
@BlAugrAnAPolAnd na mnie największe wrażenie wwarła Florencja, a szczególnie jak zwiedziałem santa maria del fiore. Piękne
0
@Dr_Cabasisi Pogba ma nie byc wzmocnieniem dla realu? My chyba w innych rzeczywistosciach zyjemy
1
@Commando yerba mate green wszystkie polecam. Idealne dla pocxatkujacych z yerba mate.
13
Ale szklanka. Pewnie z Dembele sie zakumplowal
1
dembele zaraz sie rozgrzeje i pokaże wszystkim jakim jest kocurem
0
@sonek źródło : photoshop xD
1
@BigShaq juz myslalem ze tylko ja ich nie lubie :)
2
@tbas ujmować Apple jakości xD chyba 15 lat za duzo w branzy
1
@Wegson na dobreziele.pl albo na czajnikowy.pl kupowalem. W sumie bez roznicy wszedzie maja te same prawie
1
@Wegson nie kupuj tylko w herbaciarni na wage yerby bo mocno zawyzona cene robia herbaciarnie w przypadku wlasnych mieszanek. Polecam ci kupić po prostu tanią bombille + 0.5kg yerby na start to jakąś owocową zeby byla bardziej przyjazna poczatkujacemu np. yerba mate green. Jeśli nie posmakuje ci 1 parzenie mocne to nie zrażaj się tylko zalej jeszcze raz 2-3 parzenie jest idealne wedlug mnie
0
@Sandy ja bym na twoim miejscu dołożył do 3000 i jakiegos lenovo legion. Za 2500 to nic ciekawego nie znajdziesz.
0
@Sandy jak ci mamy cos polecic jak nawet nie napisales do czego bedziesz go uzywac?
0
@Colon w Polsce to McDonald`s. W USA najbardziej podpasowało mi Wendy's
2
@ViscaBarca123 Dembele to był kocur w borussi. Tu go coś blokuje i raczej nie zanosi sie na magiczne odblokowanie