0

@Vhaeraun to co maja kupowac lepszy serwer dla paru razy w roku jak kogos lepszego podpiszą xD?

0

@clyde na dembele szczegolnie

0

@FCMichalo wolisz dembele ktory nic nie daje od neymara xD?

0

@selbi zgadzam sie

0

@NaFazieHitman a nie jest lepszy???

1

@zTx perisic bardzo dobry xDD

0

@TheNekro94 wrocek pelen atrakcji? Co xD? Chyba za dlugo tu mieszkam i juz ich nie zauwazam

0

@daniel32778 wlasnie swoje znamy i wiemy ze nie ma na co patrzyc xD

0

@JaSzymon bayern to stan umyslu

0

@Transu96 to jak restauracja ma 2/3 gwiazdki to bys poszedl? Bo ja bym nie ryzykowal. Podejscie dziadkow lesnych

0

@matirix20 bombille potrzebujesz (ta rurka) a jaka yerba to na poczatek smakowa. Polecam yerba mate green wszystkie

0

@barcelonaLM wiecej nie dostaniesz imo

1

@Alanooo nie polecam tych roznych probek yerby po 50 g. Zawsze jakis syf daja najgorszej jakosci i pare dobrych zeby wygladalo na dobry zestaw. Wez lepiej kup po prostu bombille za 20 zl i jakas yerbe smakowa wybierz sobie

0

@hank_moody na eintracht frankfurt. Do dortmundu za daleko bede mial.

0

La ramblo wie ktoś jak jest z biletami na mecze bundesligi? Bo bede przejazdem w niemczech jak rozpocznie sie sezon i ciekawi mnie czy dam rade kupic w ten sam dzien co bede bilet na mecz? Czy musze przez w internecie szybciej kupic?

0

@MARCEPAN05 licze na lige wloska :)

0

@BlAugrAnAPolAnd na mnie największe wrażenie wwarła Florencja, a szczególnie jak zwiedziałem santa maria del fiore. Piękne

0

@Dr_Cabasisi Pogba ma nie byc wzmocnieniem dla realu? My chyba w innych rzeczywistosciach zyjemy

1

@Commando yerba mate green wszystkie polecam. Idealne dla pocxatkujacych z yerba mate.

13

Ale szklanka. Pewnie z Dembele sie zakumplowal

1

dembele zaraz sie rozgrzeje i pokaże wszystkim jakim jest kocurem

0

@sonek źródło : photoshop xD

1

@BigShaq juz myslalem ze tylko ja ich nie lubie :)

2

@tbas ujmować Apple jakości xD chyba 15 lat za duzo w branzy

1

@Wegson na dobreziele.pl albo na czajnikowy.pl kupowalem. W sumie bez roznicy wszedzie maja te same prawie

1

@Wegson nie kupuj tylko w herbaciarni na wage yerby bo mocno zawyzona cene robia herbaciarnie w przypadku wlasnych mieszanek. Polecam ci kupić po prostu tanią bombille + 0.5kg yerby na start to jakąś owocową zeby byla bardziej przyjazna poczatkujacemu np. yerba mate green. Jeśli nie posmakuje ci 1 parzenie mocne to nie zrażaj się tylko zalej jeszcze raz 2-3 parzenie jest idealne wedlug mnie

0

@Sandy ja bym na twoim miejscu dołożył do 3000 i jakiegos lenovo legion. Za 2500 to nic ciekawego nie znajdziesz.

0

@Sandy jak ci mamy cos polecic jak nawet nie napisales do czego bedziesz go uzywac?

0

@Colon w Polsce to McDonald`s. W USA najbardziej podpasowało mi Wendy's

2

@ViscaBarca123 Dembele to był kocur w borussi. Tu go coś blokuje i raczej nie zanosi sie na magiczne odblokowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?