nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MasterOne netflix.com
0
zna sie ktoś na ekspresach do kawy? Poszukuje czegos taniego do 400 zł. Zastanawiam sie nad jakims ekspresem na kapsulki lub tanim ekspresem kolbowym. Moglby mi ktos na priv polecic jakies modele? I powiedziec w co lepiej zainwestowac i na co zwracac w nich uwage?
2
@Hubertusk rozowe sa piekne
0
@MesQueUnClub_87 mam iphone xs spadal mi wielokrotnie na ziemie,plytki i nic mu sie nie stalo xD Moze zle telefony kupujesz.
0
@Zip Kinga Rusin chyba po bialym proszku jakims byla ze tak mowi xD
0
@tombard mozesz pisac o polityce tylko nie mozesz zachecac innych ludzi do np glosowania na kogos itp
1
Tesknie za Neymarem
1
@MarFan ja mam podobnie, ale to z powodu ze glownie mam kontakt z ludzki maksymalnie w wieku 30lat
0
@MesQueUnClub_87 a ty co dalej passat ? XD
0
@MesQueUnClub_87 Nie wiem czy to nie slaby bajt,ale akurat ty mowisz tym stereotypem xD po prostu ludzie przez wpadke alfy z dawnych czasow przypieli jej latke. Cos takiego jak mowic ze we francuzach elektryka pada, a niemieckie samochody to najlepsze.
3
@barteq krew i wino imo lepsze niz normalna fabula glowna. I jaka piekna lokacja xD
0
La ramblo poleci ktoś jakieś koktajle z warzyw i owocow co pijecie? Własnie kupiłem sobie blender i chciałbym wypróbować.
1
@pio92 ja posiadam. Moge z calego serca polecic. Ale jak na gladko chcesz golic zarost to trzeba z 2 razy przejechać
0
@FC1899Barca dalsze sezony tez trzymaja poziom? Bo narazie ogladalem tylko 1 sezon
0
@BarcaInfo 3 sztos bralbym odrazu
0
@Commando tylko po co wylewać swoje przemyślenia polityczne na la ramble. Jak chcą się tak wypowiadać to nie ma problemu wziąć udział w jakiejś debacie publicznej/forum dyskusyjnym i tam moga gadac ile chca o tym.
0
@tombard widze wysoki poziom dyskusji reprezentujesz.
0
@D44H pamietaj co la rambla robi z konfidentami. Uwazaj tam xD
0
@Adamski69 pod jakim wzgledem go bije? Jak na codzien nie gra z zawodnikami z kadry niemiec. A Neuer w bayernie ma z nimi zgranie na codzien. Ja nie widze powodu zeby ter stegen byl w niemczech mial byc stawiany ponad neuera
2
@Chwytliwy juz myslalem ze tylko ja to czuje xD ale wedlug mnie duzo osob jest fanem messiego tylko a nie klubu.
0
Jak wsiadacie do ubera wolicie z przodu czy z tylu siadac?
0
@czosnekfcb philips one blade. Najlepsze co odkrylem w moim zyciu
4
@ArdoFCB ona zawsze miala cos z lbem
0
@BaRcA!FaN tylko ze w bvb dembele tez byl szklanka xD
0
@Grzesior667 da sie przyzwyczaić
0
@Colon Neuer i lahm
1
@Aaron10 to nie jest jakas specjalna wersja w stylu retro?
0
@TheNekro94 troche sie nastraszylem ze zly bilet kupilem gdy w aplikacji zobaczylem informacje o mozliwosci kupna biletu na bagaz XD
0
La ramblo wie ktos czy w intercity trzeba placic za bagaz ok 60x40 cm? I jaka jest roznica miedzy 1 a 2 klasa?
0
@Gitarkafcb apple watch super sprawa. Polecam z calego serca.