0

@czosnekfcb jesli z wyzszej polki cenowej to herman miller aeron. Kiedys bolaly mnie strasznie plecy od siedzenia po 8-10h, odkad zmienilem fotel przeszlo mi

0

@Bartek46 za niedlugo beda się wysadzać w madrycie w imie wolnej katalonii

0

@krzysiek-fcb-17 tylko kreatyna jest warta uwagi z powodu na liczne badania potwierdzajace jej działanie.

0

@Yanek dla pele to chyba liczyli bramki z grania na ulicy z kolegami

1

@NaFazieHitman 100 mln to on polamany jest wart xD nie musi nawet caly sezon grac byle w waznych meczach nas ratowal

0

@TheNekro94 juz myslalem ze ja tylko mam dzis tak ciezko sie rozbudzic

1

@PrinceDamon dell xps, ale radzilbym ci po prostu przejsc na nowszego macbooka skoro jestes juz przyzwyczajony do mac.

0

@itmustbejoke jak ktos odpowie, że woli opcje "Messi wygrywa MŚ" to raczej nie jest fanem barcelony.

0

@Gaucho widac po jego grze ze tyle spi xD

0

@Hushovt lepiej nie bo jeszcze polowa z nich zlapie kontuzje i przemeczenie do konca sezonu

0

Mam nadzieje ze chociaz mape ugraja.

2

@PeteR10 jesli bedziemy wygrywac biore taka taktyke

0

@A_Gomesinho_21 erko go zaora

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FDJ bralbym odrazu

1

@zagi31 uwazam ze oni specjalnie gorzej graja zeby przeciwnicy ich zaczeli lekcewazyc. Ale warto pocierpiec potem bedzie latwiej

1

@Naturopata dembele mialby kolege z ktorym najlepiej wygladal w bundeslidze.

1

Oceny na uberze cos zmieniaja? Bo zaczalem dawac 1 gwiazdke ukraincom co nic nie rozumieja po polsku. Nie rozumiem jak ktos przyjezdza do pracy w polsce i nie potrafi nawet prostych zdań zrozumiec albo jadac z takim w wiekszosci to strach o zycie jakby prawo jazdy w paczce z chipsami znalazl

0

Ja tam lubie jak jest wczesniej

4

@NeroTFP rejent vs czesnik

1

@l0Messini idziesz do danej zabki. Mowisz kasjerce ze masz paczke do odebrania i musisz podać kod jaki dostales na email albo po prostu spyta sie ciebie o nazwisko.

2

@FC1899Barca jeden z niewielu trenerow ktorzy nie boja sie gwiazdeczek. Bardzo bym chcial go tutaj zobaczyc. Mysle ze, nie ma sensu brać jakiegoś trenera bez wiekszych sukcesow w przeszlosci bo potem bedzie sytuacja jak w bayernie z Kovacem.

0

@kenneth99 bez tego dembele i byloby super

0

@Kubox nie ma sensu. Raz kupilem 1 klase i jak dla mnie bylo praktycznie tak samo jak w 2

0

@BlauGrana1404 ja sie nie dziwie. Lubie bardzo sony sam zanim przenioslem sie na urzadzenia apple bardzo cenilem ich, ale teraz nie oferuja nic wiecej niz chinskie tanie marki

0

@FafitFCB ja bym sie nawet zasmial jakby tak sie stalo

0

@itmustbejoke bedac przystojnym i majac zakola mozesz sie na lyso walnac i byc dalej przystojnym

0

@ArterkHD orange is the new black ale to pewnie ogladales skoro nawet uwiezione widziales

0

@gumaz raczej marne szanse

1

@dmcteam bo my "mądrze" stoimy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?