nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czosnekfcb jesli z wyzszej polki cenowej to herman miller aeron. Kiedys bolaly mnie strasznie plecy od siedzenia po 8-10h, odkad zmienilem fotel przeszlo mi
0
@Bartek46 za niedlugo beda się wysadzać w madrycie w imie wolnej katalonii
0
@krzysiek-fcb-17 tylko kreatyna jest warta uwagi z powodu na liczne badania potwierdzajace jej działanie.
0
@Yanek dla pele to chyba liczyli bramki z grania na ulicy z kolegami
1
@NaFazieHitman 100 mln to on polamany jest wart xD nie musi nawet caly sezon grac byle w waznych meczach nas ratowal
0
@TheNekro94 juz myslalem ze ja tylko mam dzis tak ciezko sie rozbudzic
1
@PrinceDamon dell xps, ale radzilbym ci po prostu przejsc na nowszego macbooka skoro jestes juz przyzwyczajony do mac.
0
@itmustbejoke jak ktos odpowie, że woli opcje "Messi wygrywa MŚ" to raczej nie jest fanem barcelony.
0
@Gaucho widac po jego grze ze tyle spi xD
0
@Hushovt lepiej nie bo jeszcze polowa z nich zlapie kontuzje i przemeczenie do konca sezonu
0
Mam nadzieje ze chociaz mape ugraja.
2
@PeteR10 jesli bedziemy wygrywac biore taka taktyke
0
@A_Gomesinho_21 erko go zaora
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FDJ bralbym odrazu
1
@zagi31 uwazam ze oni specjalnie gorzej graja zeby przeciwnicy ich zaczeli lekcewazyc. Ale warto pocierpiec potem bedzie latwiej
1
@Naturopata dembele mialby kolege z ktorym najlepiej wygladal w bundeslidze.
1
Oceny na uberze cos zmieniaja? Bo zaczalem dawac 1 gwiazdke ukraincom co nic nie rozumieja po polsku. Nie rozumiem jak ktos przyjezdza do pracy w polsce i nie potrafi nawet prostych zdań zrozumiec albo jadac z takim w wiekszosci to strach o zycie jakby prawo jazdy w paczce z chipsami znalazl
0
Ja tam lubie jak jest wczesniej
4
@NeroTFP rejent vs czesnik
1
@l0Messini idziesz do danej zabki. Mowisz kasjerce ze masz paczke do odebrania i musisz podać kod jaki dostales na email albo po prostu spyta sie ciebie o nazwisko.
2
@FC1899Barca jeden z niewielu trenerow ktorzy nie boja sie gwiazdeczek. Bardzo bym chcial go tutaj zobaczyc. Mysle ze, nie ma sensu brać jakiegoś trenera bez wiekszych sukcesow w przeszlosci bo potem bedzie sytuacja jak w bayernie z Kovacem.
0
@kenneth99 bez tego dembele i byloby super
0
@Kubox nie ma sensu. Raz kupilem 1 klase i jak dla mnie bylo praktycznie tak samo jak w 2
0
@BlauGrana1404 ja sie nie dziwie. Lubie bardzo sony sam zanim przenioslem sie na urzadzenia apple bardzo cenilem ich, ale teraz nie oferuja nic wiecej niz chinskie tanie marki
0
@FafitFCB ja bym sie nawet zasmial jakby tak sie stalo
0
@itmustbejoke bedac przystojnym i majac zakola mozesz sie na lyso walnac i byc dalej przystojnym
0
@ArterkHD orange is the new black ale to pewnie ogladales skoro nawet uwiezione widziales
0
@gumaz raczej marne szanse
1
@dmcteam bo my "mądrze" stoimy xD