0

@rademenes w 1 meczu nie bylo kolorowo nie zapominaj

0

suarez ma przyspieszenie jakby jedna noge mial w gipsie

1

piszczek jak griezamanna wyjasnil

0

suarez to debil xD

2

messi dziekujemy

0

@kkbarca jeszcze odpali

0

@polarinho niech wezmie jesli budzet taki to https://www.x-kom.pl/p/489208-notebook-laptop-156-acer-aspire-5-i5-8265u-8gb-512-win10-mx250-srebrny.html . Najlepsze co moze dostac jesli do takiego zastosowania. Ale jesli zejsc z ceny to polecam po prostu poszukac czegos z prockiem i5-8265U, dyskiem ssd i 8gb ram przynajmniej. Nic wiecej nie potrzeba do sprawnego funkcjonowania. Inna opcja jest poszukac jakiegos chromebooka, ale w polsce malo popularne bo na systemie chromeos,ale tanie i dobre

Edit. Jesli nie jestes przekonany do firmy acer to w podobnej cenie znajdziesz della i hp (w tym przedziale cenowym nie patrzylbym sie na firme) o troche gorszych parametrach. Tylko zanim kupisz poczytaj o danym modelu w internecie wiecej, bo duzo serii wychodzi niektore lepsze, niektore gorsze

2

@KamQiX ja wolalbym 50 zł dolozyc i kupic na morele za 215 zl. Bo w takiej cenie to podrobka jak typ ma + 100 sztuk

0

benzema zloty zawodnik. Tu gola strzeli tu wroci do obrony mbappe zatrzymac szacun

0

benzema zlota pilka inc

0

mbappe to jest potwor

0

@AmigoBlancos polowa osob tutaj kibicuje messiemu, a nie barcelonie xD to jest najśmieszniejsze

0

@Avada Kedavra 3 gole neymara

1

@MesQueUnClub22 chyba zalezy od kategorii wiem ze jak motor wystawialem to musialem zaplacic iles tam zł za wystawienie

0

@Janiama fanboy messiego xD uwielbiam

0

@gorgota ja dalem over 2.5

1

@Kz1234 polecam mi szybko wyslali i wszystko bylo ok. Ale teraz kupuje yerbe na dobreziele

1

@Kapitan hawk super informacja. Fajnie ze zobacze na zywo jej wystep

2

@Brusu wydaje mi sie ze przez cala zime bedzie. Bo pare dni temu wszedl do oferty

5

Właśnie zjadłem kanapke drwala z Mc. Jezu ale to dobre. Nigdy nie jem fast foodow, ale jak to weszło to az musialem sie przejsc

2

@Wilczeq tokarczuk to uwaza ze polacy morduja zydow xD

1

@Nano22 a co on sam na boisku jest ze sam zaprowadzil do finalu argentyne xDD? Widze nowa odmiana pilki noznej 1 vs 11

1

@IronSanHybrid to ty mocy polaków w internecie nie znasz xD

8

@Odesseiron kierunek united xD to niezla przyszlosc

0

@avanes on lepiej gra jak moze skupic sie na czyms innym niz pilka nozna xD

0

@marcin000019 gorszy dzien mial dembele

0

@Vxb93 on juz jedna noga jest w barcelonie zobaczysz

1

@bixmix jest juz taka opcja w koncie premium z tym paskiem

0

@kerouac dla mnie moze byc wszystko tylko nie konfederacja.

1

@IAmBackCules w krld wszystkim dobrze sie zyje xD tam innej opcji nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?