nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rademenes w 1 meczu nie bylo kolorowo nie zapominaj
0
suarez ma przyspieszenie jakby jedna noge mial w gipsie
1
piszczek jak griezamanna wyjasnil
0
suarez to debil xD
2
messi dziekujemy
0
@kkbarca jeszcze odpali
0
@polarinho niech wezmie jesli budzet taki to https://www.x-kom.pl/p/489208-notebook-laptop-156-acer-aspire-5-i5-8265u-8gb-512-win10-mx250-srebrny.html . Najlepsze co moze dostac jesli do takiego zastosowania. Ale jesli zejsc z ceny to polecam po prostu poszukac czegos z prockiem i5-8265U, dyskiem ssd i 8gb ram przynajmniej. Nic wiecej nie potrzeba do sprawnego funkcjonowania. Inna opcja jest poszukac jakiegos chromebooka, ale w polsce malo popularne bo na systemie chromeos,ale tanie i dobre
Edit. Jesli nie jestes przekonany do firmy acer to w podobnej cenie znajdziesz della i hp (w tym przedziale cenowym nie patrzylbym sie na firme) o troche gorszych parametrach. Tylko zanim kupisz poczytaj o danym modelu w internecie wiecej, bo duzo serii wychodzi niektore lepsze, niektore gorsze
2
@KamQiX ja wolalbym 50 zł dolozyc i kupic na morele za 215 zl. Bo w takiej cenie to podrobka jak typ ma + 100 sztuk
0
benzema zloty zawodnik. Tu gola strzeli tu wroci do obrony mbappe zatrzymac szacun
0
benzema zlota pilka inc
0
mbappe to jest potwor
0
@AmigoBlancos polowa osob tutaj kibicuje messiemu, a nie barcelonie xD to jest najśmieszniejsze
0
@Avada Kedavra 3 gole neymara
1
@MesQueUnClub22 chyba zalezy od kategorii wiem ze jak motor wystawialem to musialem zaplacic iles tam zł za wystawienie
0
@Janiama fanboy messiego xD uwielbiam
0
@gorgota ja dalem over 2.5
1
@Kz1234 polecam mi szybko wyslali i wszystko bylo ok. Ale teraz kupuje yerbe na dobreziele
1
@Kapitan hawk super informacja. Fajnie ze zobacze na zywo jej wystep
2
@Brusu wydaje mi sie ze przez cala zime bedzie. Bo pare dni temu wszedl do oferty
5
Właśnie zjadłem kanapke drwala z Mc. Jezu ale to dobre. Nigdy nie jem fast foodow, ale jak to weszło to az musialem sie przejsc
2
@Wilczeq tokarczuk to uwaza ze polacy morduja zydow xD
1
@Nano22 a co on sam na boisku jest ze sam zaprowadzil do finalu argentyne xDD? Widze nowa odmiana pilki noznej 1 vs 11
1
@IronSanHybrid to ty mocy polaków w internecie nie znasz xD
8
@Odesseiron kierunek united xD to niezla przyszlosc
0
@avanes on lepiej gra jak moze skupic sie na czyms innym niz pilka nozna xD
0
@marcin000019 gorszy dzien mial dembele
0
@Vxb93 on juz jedna noga jest w barcelonie zobaczysz
1
@bixmix jest juz taka opcja w koncie premium z tym paskiem
0
@kerouac dla mnie moze byc wszystko tylko nie konfederacja.
1
@IAmBackCules w krld wszystkim dobrze sie zyje xD tam innej opcji nie ma