nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzychu1010 polecam Lucyfera. Fajny do odprezenia sie. Bardzo mnie rozbawił.
2
@kkbarca wspolczuje ludziom co 300 k euro zarabiaja i sie lapia na ten prog.
0
@Criss18Barca nie chcialbym go nawet jakby mial za darmo tu przejsc. Juz suareza wole
0
@Pablopicasso27 przyjemne polecam
0
@IronSanHybrid triss lipna. Ale Yen jak dla mnie swietnie pasuje. Ale mi wydaje sie, ze latwiej sie przyzwyczaic bylo, bo pierwsze czytalem ksiazki zanim gralem w gry. To moze dlatego te wyobrazenie inne jest
0
@takisobiektos podawanie wody też można zaliczyć pod wspolprace xD
2
@Czarnylotosbolec polecam krew i wino pierwsze. Swietny klimat
3
@13th mi się bardzo podobał. Czytałem wszystkie ksiazki, grałem w gry i według mnie jest b. dobrze zrobiony. I jak tak czytam komentarze ludzi to tylko w Polsce ludzie narzekaja na ta poprawnosc polityczna, jesli tu chodzi ci o czarnoskore postacie itd.
3
@Skaramuczi sciagaj na noc zawsze
3
@pkozlowski i bardzo dobrze. Moze wkoncu ludzie przestana sie truć cukrem i slodzikami. Od 5 lat pije tylko wode polecam
1
@MesQueUnClub_87 ktos tu ma jakies kompleksy chyba xD typowy p0lak
4
@Odesseiron dobrze ze moje piersi z kurczaka stabilna cena
3
@FC1899Barca wow. Zdziwilem sie ze ronaldo ma az tyle goli
0
@Rewolucja123 no to wiemy juz czemu my nie wygrywamy ligi mistrzow ostatnio
0
@Katalonbar niezly bait
2
Komentarz usunięty
0
@Rastafarnianin brzmi jak fake xD
0
@Chwytliwy burki raczej zostanie za "zasługi" dla klubu
0
@TR3YWAY ja już od miesiaca licze do tego 20 grudnia xD
1
@Daro-GucioFcB pewnie zjedza wiekszosc malych ryb. I co teraz zwyrolu. Zniszczyles swieta dla malych rybek xD
8
@TheNekro94 paris platynov to wielki czlowiek. W wieku 5 lat podnosil na swoim nosie 80kg sztange
1
@takisobiektos zielinski jednym z najlepszych pilkarzy napoli tego to jeszcze nie slyszalem xDdD
0
@Kompletny to nie sa pokojowe demonstracje. Zwierzeta chca zniszczyc jednosc hiszpanii
2
@Damian11 ciesze sie ze to weszlo w zycie.
0
@Suzu ogladasz wszystkie mecze bayernu? W tym sezonie coutinho gra kazdy mecz stabilnie/bardzo dobrze. Wiadomo, że to nie oznacza ze mamy go odrazu do nas na srodek pola brac, ale umniejszac mu ze zagral jeden super mecz to troche xD
1
@Kidd @Hushovt chyba ktos nie potrafi zrozumieć co to trash talking xD jak ma cos do grabary
0
@vangoor chyba dostal owacje na stojaco coutinho
0
@WisniaKala oneblade to sobie ze zgoleniem glowy na lyso poradzi xD 2 dniowy zarost to nic
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IrekPOL oneblade sa najlepsze. Mam juz z pol roku ponad i wsztstko super. Mam wrazliwa skore a nie podraznia mnie to pewnie duzy plus dla wiekszosci