0

@Krzychu1010 polecam Lucyfera. Fajny do odprezenia sie. Bardzo mnie rozbawił.

2

@kkbarca wspolczuje ludziom co 300 k euro zarabiaja i sie lapia na ten prog.

0

@Criss18Barca nie chcialbym go nawet jakby mial za darmo tu przejsc. Juz suareza wole

0

@Pablopicasso27 przyjemne polecam

0

@IronSanHybrid triss lipna. Ale Yen jak dla mnie swietnie pasuje. Ale mi wydaje sie, ze latwiej sie przyzwyczaic bylo, bo pierwsze czytalem ksiazki zanim gralem w gry. To moze dlatego te wyobrazenie inne jest

0

@takisobiektos podawanie wody też można zaliczyć pod wspolprace xD

2

@Czarnylotosbolec polecam krew i wino pierwsze. Swietny klimat

3

@13th mi się bardzo podobał. Czytałem wszystkie ksiazki, grałem w gry i według mnie jest b. dobrze zrobiony. I jak tak czytam komentarze ludzi to tylko w Polsce ludzie narzekaja na ta poprawnosc polityczna, jesli tu chodzi ci o czarnoskore postacie itd.

3

@Skaramuczi sciagaj na noc zawsze

3

@pkozlowski i bardzo dobrze. Moze wkoncu ludzie przestana sie truć cukrem i slodzikami. Od 5 lat pije tylko wode polecam

1

@MesQueUnClub_87 ktos tu ma jakies kompleksy chyba xD typowy p0lak

4

@Odesseiron dobrze ze moje piersi z kurczaka stabilna cena

3

@FC1899Barca wow. Zdziwilem sie ze ronaldo ma az tyle goli

0

@Rewolucja123 no to wiemy juz czemu my nie wygrywamy ligi mistrzow ostatnio

0

@Katalonbar niezly bait

2

Komentarz usunięty

0

@Rastafarnianin brzmi jak fake xD

0

@Chwytliwy burki raczej zostanie za "zasługi" dla klubu

0

@TR3YWAY ja już od miesiaca licze do tego 20 grudnia xD

1

@Daro-GucioFcB pewnie zjedza wiekszosc malych ryb. I co teraz zwyrolu. Zniszczyles swieta dla malych rybek xD

8

@TheNekro94 paris platynov to wielki czlowiek. W wieku 5 lat podnosil na swoim nosie 80kg sztange

1

@takisobiektos zielinski jednym z najlepszych pilkarzy napoli tego to jeszcze nie slyszalem xDdD

0

@Kompletny to nie sa pokojowe demonstracje. Zwierzeta chca zniszczyc jednosc hiszpanii

2

@Damian11 ciesze sie ze to weszlo w zycie.

0

@Suzu ogladasz wszystkie mecze bayernu? W tym sezonie coutinho gra kazdy mecz stabilnie/bardzo dobrze. Wiadomo, że to nie oznacza ze mamy go odrazu do nas na srodek pola brac, ale umniejszac mu ze zagral jeden super mecz to troche xD

1

@Kidd @Hushovt chyba ktos nie potrafi zrozumieć co to trash talking xD jak ma cos do grabary

0

@vangoor chyba dostal owacje na stojaco coutinho

0

@WisniaKala oneblade to sobie ze zgoleniem glowy na lyso poradzi xD 2 dniowy zarost to nic

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@IrekPOL oneblade sa najlepsze. Mam juz z pol roku ponad i wsztstko super. Mam wrazliwa skore a nie podraznia mnie to pewnie duzy plus dla wiekszosci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?