0

coman stabilna forma

1

@Piotr,1985 gorszy mecz mielismy nie ma co rozpamietywac tego meczu

0

czy Lyon ma jakiegos białego zawodnika?

1

nie dziwie sie ze ter stegen ma tak ciezko wypchac neuera z bramki

3

@ArdoFCB suarez by nie biegl do tej pilki

0

@Cyzix fan neymara widze :) moze kupmy go do barcelony

0

obrona lyonu to jakies macki sa. Dwoch obroncow do lewego na skrzydlo biegnie zamiast 1 srodek pomoc trzymac

1

z lyonem bysmy przegrali 15:0

0

@zadafcb tylko kto u nas ma na tych skrzydlach cos zrobic...

0

lewy klasa swiatowa

0

wydaje mi sie ze w nastepnej edycji ligi mistrzow druzyny z innych lig beda chcialy na nas trafic w grupie :D

0

nie myslalem ze sie doczekam czasu az lyon bedzie lepszy niz barcelona

0

@Encore i z czego to zaplaca z zasilku od panstwa XDD?

0

@RosjaninBut znając klub w ostatnich latachciężko się sprzeczać z tym :)

0

@inViNcibl3 szkoda ze mnie tam nie bylo XDD

1

@Wilczeq ja mam zasadę w każdej lidze mistrzów niech wygra kazdy tylko nie PSG

0

Myślicie, że jakby Barcelona miała sprzedawać Messiego to ile by mogła dostać za niego? Pytam tylko teoretycznie nie wyzywajcie mnie, że chce messiego sprzedawac etc.

0

@DanielOOL dembele to bym nie uznawal za pilkarza barcelony, Bardziej jako dodatek, ktory czasami nie ma kontuzji i moze zagrac

0

@Mesi12 neymar jako jeden z nielicznych pilkarzy obecnie na swiecie potrafi zmienic mecz o 180 stopni taka prawda.

0

@HumanL24 taki mlody to on sie przeciez musi jeszcze z 10 lat ograc zanim pojdzie do powaznego klubu...

0

@DanielOOL messiego nie stac za mala pensja

0

@toretto724 dopoki jest messi griezmann nie moze "swoim" stylem grac

0

@HEDARN dostanie podwyzke i jeszcze powie ze wierzy w nowy projekt xDD

0

@FcBforever221 jakby nie dostawali 3 lat to nikt by nie zaryzykowal trenowania barcy. Trener tez nie jest glupi zeby rok kontraktu cos nie pojdzie i odchodzic z zepsuta reputacja

0

@nabial tutaj niektorzy po prostu mysla ze nagle jak przyjdzie inny trener to wszystko sie zmieni. Nie nauczyli sie po poprzednich zmianach

0

@masq Pep tylko LM nie wygrał, która jest strasznie losowa...

1

@FC1899Barca jakby koeman zostawil repke to bylaby najglupsza decyzja jaka moglby podjac. Zamienic stabilna reprezentacje z duza szansa na wygranie pucharu na sklad w rozsypce do rewolucji.

0

@Klaudio jakby mieli dac pogbe to my bysmy musieli te 50 doplacic XD

0

@BarcaInfo niech biora caly pakiet. Rakiete bym zostawil jako zmiennika doswiadczonego

0

@Hiacynk szkoda gadac. Niektorzy tutaj beda mowic, że nic nie wygrał zapominajac jaki poziom ma liga angielska i jaki budzet mial pochettino tam. Tottenham to nie manchester city albo psg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?