nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
coman stabilna forma
1
@Piotr,1985 gorszy mecz mielismy nie ma co rozpamietywac tego meczu
0
czy Lyon ma jakiegos białego zawodnika?
1
nie dziwie sie ze ter stegen ma tak ciezko wypchac neuera z bramki
3
@ArdoFCB suarez by nie biegl do tej pilki
0
@Cyzix fan neymara widze :) moze kupmy go do barcelony
0
obrona lyonu to jakies macki sa. Dwoch obroncow do lewego na skrzydlo biegnie zamiast 1 srodek pomoc trzymac
1
z lyonem bysmy przegrali 15:0
0
@zadafcb tylko kto u nas ma na tych skrzydlach cos zrobic...
0
lewy klasa swiatowa
0
wydaje mi sie ze w nastepnej edycji ligi mistrzow druzyny z innych lig beda chcialy na nas trafic w grupie :D
0
nie myslalem ze sie doczekam czasu az lyon bedzie lepszy niz barcelona
0
@Encore i z czego to zaplaca z zasilku od panstwa XDD?
0
@RosjaninBut znając klub w ostatnich latachciężko się sprzeczać z tym :)
0
@inViNcibl3 szkoda ze mnie tam nie bylo XDD
1
@Wilczeq ja mam zasadę w każdej lidze mistrzów niech wygra kazdy tylko nie PSG
0
Myślicie, że jakby Barcelona miała sprzedawać Messiego to ile by mogła dostać za niego? Pytam tylko teoretycznie nie wyzywajcie mnie, że chce messiego sprzedawac etc.
0
@DanielOOL dembele to bym nie uznawal za pilkarza barcelony, Bardziej jako dodatek, ktory czasami nie ma kontuzji i moze zagrac
0
@Mesi12 neymar jako jeden z nielicznych pilkarzy obecnie na swiecie potrafi zmienic mecz o 180 stopni taka prawda.
0
@HumanL24 taki mlody to on sie przeciez musi jeszcze z 10 lat ograc zanim pojdzie do powaznego klubu...
0
@DanielOOL messiego nie stac za mala pensja
0
@toretto724 dopoki jest messi griezmann nie moze "swoim" stylem grac
0
@HEDARN dostanie podwyzke i jeszcze powie ze wierzy w nowy projekt xDD
0
@FcBforever221 jakby nie dostawali 3 lat to nikt by nie zaryzykowal trenowania barcy. Trener tez nie jest glupi zeby rok kontraktu cos nie pojdzie i odchodzic z zepsuta reputacja
0
@nabial tutaj niektorzy po prostu mysla ze nagle jak przyjdzie inny trener to wszystko sie zmieni. Nie nauczyli sie po poprzednich zmianach
0
@masq Pep tylko LM nie wygrał, która jest strasznie losowa...
1
@FC1899Barca jakby koeman zostawil repke to bylaby najglupsza decyzja jaka moglby podjac. Zamienic stabilna reprezentacje z duza szansa na wygranie pucharu na sklad w rozsypce do rewolucji.
0
@Klaudio jakby mieli dac pogbe to my bysmy musieli te 50 doplacic XD
0
@BarcaInfo niech biora caly pakiet. Rakiete bym zostawil jako zmiennika doswiadczonego
0
@Hiacynk szkoda gadac. Niektorzy tutaj beda mowic, że nic nie wygrał zapominajac jaki poziom ma liga angielska i jaki budzet mial pochettino tam. Tottenham to nie manchester city albo psg