nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MSN1998 young leosia
0
@banann16 kto oglada koszykowke XD
0
@liberoFCB ale to co mial na nich krzyczec? Messi by go z tej druzyny wywalil jakby na niego glos podniosl
0
@borek1997 ta ta zje lige angielska w ktorej zostanie skoszony odrazu i sedzia nawet faulu nie gwizdnie jak w la liga XD
0
@itmustbejoke fanboye messiego zlatuja sie jak psy
3
Komentarz usunięty
0
@covidout bez tego ma wiecej niz wiekszosc do opowiadania wnukom xD
0
@capoN to chyba w małym miescie jezdzisz
0
@JimMorrisonFCB do druzyny? Do klubu w ktorym gra? Do kibicow danego zespolu? Do kraju gdzie by gral? Pracuję w norwegi i czulbym sie zle udajac dzbana i nie mowiac po norwesku. Z szacunku do ludzi mowi sie w ich jezyku za to co ci daja od siebie
1
@itmustbejoke za takie pieniadze co messi chce to nawet city pewnie sie zastanawia :) Bo kazdy wie ze taki kontrakt jak ma messi to maja pol skladu
1
@cescblaugrana95 messi ma brak szacunku do kibicow barcelony i klubu. Dziwne ze dopiero teraz ludzie to widza jak co roku zalezalo mu tylko na wiekszym kontrakcie i hajsie za podpisy. A jak trzeba wziac odpowiedzialnosc za przegrane to siedzi cicho jak mysz...
0
@Dembouz1899 więcej meczy, miał za sobą najlepszą pomoc na świecie, której nie ma co nawet porownywac do bayernu. Bez tego, że barcelona miała takich graczy jak xavi, iniesta itd. to messi bylby zwyklym przecietniakiem
0
@payn100 zmienilbym wtedy team messi na team ronaldo, bo ronaldo chociaz szanuje "swoje" barwy
0
@l0Messini wole zawodnika średniego ktory gra caly sezon i jest stabilny niż chłopa ktory jest polamany 3/4 sezonu i jak wchodzi to jest jak loteria czy mu wyjdzie czyt nie
0
@kkbarca nie warto przedpremierowo zamawiac. Chodzą plotki jeszcze, że możliwe są problemy z ilością "startową" wyprodukowanych konsol ze wzgledu na covida fabryki w chinach są w plecy z podzespołami. To jak ktoś zamówi przedpremierowo w jakims xkomie czy mediacoś to nie zdziwiłbym się jakby dostał to i tak pozniej
0
@LukaszJ szejkowie wiedza, że messi nie jest wart tyle ile klauzula to jak nie bedzie mogl odejsc za darmo to nie maja nawet o czym rozmawiac
0
@Pilka_jest_okragla +1 bezsensu to jest jak ktoś dodaje coś zeby dodac
0
@Patrykl145 ale bol pupy ze nie masz dzieci
1
@Kidd bez messiego chociaz bedzie 11 zawodnikow, a nie 10 i jeden człapak
0
@damianex10 takie pieniadze za stukanie w kuleczki haha
0
@Encore ja pomimo zdrowego odzywiania problem mam z rzuceniem chipsow xD
1
@Hubso mam bose quietcomfort 35 z calym sercem moge polecic. Szukalem czegos co bedzie wygodnie na glowie siedzieć i te siedza super pomimo ze nosze okulary to nie dociskaja mnie
0
@Encore zawsze wierzylem w ich projekt
0
@stone80 ramos ugral im 2 ostatnie ligi mistrzow a ty jeszcze gadasz ze przecietniak XDD niezly jestes
0
@MESSIah16 fanboy messiego mysli, że messi sam te trofea zdobywal XD
1
@Barcelona_10_Barcelona prawda jest taka, że nazwiska nie grają i najwazniejsza jest atmosfera w druzynie
0
@gimmeq1 city nie jest glupie zeby dawac tyle za messiego XD sam jesus z jego perspektywami na przyszlosc to jest jak skarb
3
@kubix05 wszystkie paskudne
0
@Elnuum z amigosami na grillu się spotka wieczorem to po co na trening ma isc
1
@matirix20 Mateusz m świetne były jego filmy "motywacyjne". Nie wierzę zbytnio w motywację poprzez takie filmiki, ale to co on robił to aż przyjemnie się oglądało