0

@GadulkiGembulki kazdego czas przemija to tylko czlowiek a nie jakis bog jak niektorzy mysla

0

@justfootball pozytywnie dla barcelony, bo w druzynie zrobi się duża konkurencja miedzy graczami

0

@Hushovt tylko po co mialby isc do sadu jak wie ze przegra?

7

@beskidy12 ambicje do patrzenia w ziemie po straconym golu

0

@sieracki jak widzialem go w repce wczoraj to wydaje mi sie ze bedzie przecietniakiem

0

@Grubson06 szkoda, że nie mamy sztabu bayernu bo te jego nowe miesnie po roku w bayernie znikna szybko

1

@RadekACCA szkoda, że taka ciemnota może się wypowiadać w internecie. Przeczytaj lepiej dlaczego była awaria czajki z technicznego punktu widzenia. Ale to za trudne dla pisowca zeby cos obiektywnie przeczytac

1

@don'T.R.I.P.e mi bmw się najbardziej podobało. A tak to lambo najdłuzej jezdzilem

0

@Pawlak1992 bogaci ludzie są bogaci bo potrafia oszczedzac. Wydac hajs na messiego to jak spalić pieniadze, bo ile on jeszcze pogra

0

@Maciek069 XD widać młody chlopak jestes. Jak barcelony przed messim nie znasz.

0

@skakun95 stanowski lize pupe tylko messiemu, a każdy inny gracz w barcelonie to dla niego smiec xD posluchaj tego typa 0 szacunku do klubu ma

0

@ksobi pewnie messi na pocieszenie z 10 mln dostanie

0

@Kettger jakoś nie widać tego po plotkach, w których kluby dementują, że dali oferte za messiego XD

0

@VamosB nie spinaj się. Widać, że to sarkazm

0

@Pawelsky Blue najlepszy jak dobrej jakosci wolowinka

0

@FCBKasza pamietam jak pare lat temu rodzice znalezli kasety i im przegrywalem na plyty zeby mogli zobaczyc co tam bylo. Szkoda że nie uprzedzili ze filmik + 18 mogl sie tam znalezc :(

0

@chorhe12 ciepły

0

@Mathew86 rasista

0

@arasz1819 chlop jakby co roku nie dostawal podwyzki to juz dawno by gral gdzie indziej. Pewnie jakby real dal mu wiecej to tam by nawet poszedl. Wkoncu można to oficjalnie powiedzieć, a nie jak zawsze się mowilo, że przecież najlepszy to musi dużo zarabiać. Szkoda, że tego po wynikach nie widac, że taki dobry był messi. Najwyraźniej osobiste rekordy dla niego są ważniejsze niz druzyna

0

@itmustbejoke ta kto go niby chce w hiszpanii? Wszyscy tam widza ze pluje nam na morde. Jedynie pod stadionem dzieciaczki 20 letnie stały. Prawdziwi kibice dojrzali nie daja sobie pluc na morde

0

mając tyle co messi to byś tego nie zauwazył nawet

2

Myślicie, że jak dzieci Messiego zrobią coś wbrew woli taty to ten też się na nich obraża i nie rozmawia z nimi?

0

@masakrator05 bb przecietniak jest duzo lepszych. BB ma po prostu 1 dobry sezon po ktorym hypem ciagnie dalej

0

@Kamiloza91 niemcy 3:0. Hiszpanie są przeciętni

0

@Remi70 zdecydowanie nie jest to okres miedzywojenny. W rogu widać zaciek po wosku z lampy myślę, że to czasy ostatnich piastów

0

@Pablit haha teraz to sie usmialem jak zobaczylem te statystyke

0

@10SzymonBarca10 i największy lesny dziadek mowi cos o korupcji XD

0

@ChampionLW co to za zdrada? Jak zaoferuja ci lepsza posade w pracy w innej firmie to odmowisz bo inaczej zostaniesz zdrajca?

0

@PanPatrykk tego dzbana footrola nie ma co sluchac XD on takie glupoty gada. Ale co się dziwić jak jego content i rodzaj humoru jest robiony pod 10 letnich maciusiów

0

@lukas10 bo messi to gbur co tylko na amigosow patrzy swoich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?