nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Junngeas kazdy bialy proszek jest zajebisty
0
Panowie ma ktos z was empik go? Ten abonament na ebooki i audiobooki od empika? Warto to sprawdzic czy jakies syf ksiazki daja tylko
1
@IronSanHybrid patrzac jakie staty maja niektorzy pilkarze z premier league to nie dziwie sie ze niektorzy narzekaja XD
0
@Hubso modelki nie zarabiaja duzo pieniedzy btw Inna sprawa top modelki i influencerki
1
@Anto89 Zle napisalem xD Chodzilo mi, że w tym tygodniu, a napisalem ze dzisiaj moj blad
1
@Katalończyk 99 ale tu nie chodzi o to czy raz ktos sie spoznia tylko "notorycznie spoznia".
0
@tbas rotacja zawodnikow jest zdrowa dla druzyny zawsze.
0
@socha juz jest
0
@Anto89 Bedzie co obstawiac. Juz dzisiaj fajny meczyk jest zawiercie vs jastrzebie. Zawiercie po dobrym kursie a duza szansa ze siadzie
0
@DonMatteo901 o co chodzi z tym filmem XD to serio jest na netflix czy to jakis fake i wyciete jakies pojedyncze sceny
25
@Katalończyk 99 sa pilkarzami. Ich zawód to pilkarz? To co jest wazniejsze dla takiego czlowieka XD? Granie w golfa z rana, zjedzenie sniadania z zona czy zrobienie tego za co mu placa
0
@patry295 Album Masno - Gang 2020
0
@Chakalaka prawdziwy napastnik musi byc duży żeby mógł się przepychać w polu karnym xD
1
@PatrychoO serio tak ma wygladac ten remake XD ? Stara grafika nie odstaje od tej z remake`u. Pozdro jak ktos wyda na to zlotowke chociaz
0
@Witam fifa faworyzuje pewne druzyny np. cala lige angielska. Dopoki nie bedzie lepszego odpowiednika fify to moga robic co chca.
1
Jak komus znudzila sie yerba, herbaty zielone etc to polecam roibos. Ostatnio kupilem sobie dla testu 50 gram i tak mi siadlo, że 1kg chyba kupie na zapas. Smak ciężko mi określić, ale mocno orzeźwiający dla mnie jest nawet jak pije gorący
0
@Messibestplayerintheworld no ale to on potrzebuje takich legend w druzynie jak puyol iniesta xavi żeby pokazywać 100% umiejetnosci? Teraz trzeba sobie zadac pytanie czy to messi byl taki dobry czy druzyna tak dobrze grala jako calosc przez co on mogl blyszczec.
1
@neeed to fejk czy na serio xD?
0
@4drian0 sushi najczesciej
1
@Messibestplayerintheworld messi z 2008-2015 to byl ponad wszystkich nikt w historii nie mial do niego podjazu. Ale teraz jest już dziadkiem i nie mozna mowic o nim ze nikt nie jest na niego poziomie, bo widac to juz po ostatnich ligach mistrzow ze nie jest zawodnikiem ktory zrobi cos magicznego i odwroci los spotkania
0
@Toretto na panie lekkich obyczajow do tajlandi
0
@FC1899Barca messi za duzo w DEF ma
0
@FC1899Barca znowu ten ss z porownania dembele. Lewe zdjecie dembele jest rozluzniony, widać, że przed treningiem przez co jest "mniejszy". Na drugim zdjęciu po prostu napięty mięsień ma bo trzyma hantel/ciężar jakiś. Przecież on odkad przyszedl tutaj wyglada tak samo xD
0
@Mathew86 ja rzucam gola lens
0
@Kuczek moze wymienimy się z realem? Zasili barcelonska sekcje golfa, a suarez bedzie koniem trojanskim i burgerki dla graczy realu z mc przywozil na trening
0
@FC1899Barca dla lewego moglbym zostac gejem ♥
0
@Tomo1989 no szkoda ze bartomeu sezon na sezon messiemu podwyzki dawal za nic
0
@neeed jakby dostal taka sama pensje to pewnie by odszedl xD
0
@IronSanHybrid czyli dlatego messi przestal sie usmiechac :(
0
@Grubson06 jakby nie mieli takich wymagan co do pensji to pewnie kazdy by chcial