0

@Junngeas kazdy bialy proszek jest zajebisty

0

Panowie ma ktos z was empik go? Ten abonament na ebooki i audiobooki od empika? Warto to sprawdzic czy jakies syf ksiazki daja tylko

1

@IronSanHybrid patrzac jakie staty maja niektorzy pilkarze z premier league to nie dziwie sie ze niektorzy narzekaja XD

0

@Hubso modelki nie zarabiaja duzo pieniedzy btw Inna sprawa top modelki i influencerki

1

@Anto89 Zle napisalem xD Chodzilo mi, że w tym tygodniu, a napisalem ze dzisiaj moj blad

1

@Katalończyk 99 ale tu nie chodzi o to czy raz ktos sie spoznia tylko "notorycznie spoznia".

0

@tbas rotacja zawodnikow jest zdrowa dla druzyny zawsze.

0

@socha juz jest

0

@Anto89 Bedzie co obstawiac. Juz dzisiaj fajny meczyk jest zawiercie vs jastrzebie. Zawiercie po dobrym kursie a duza szansa ze siadzie

0

@DonMatteo901 o co chodzi z tym filmem XD to serio jest na netflix czy to jakis fake i wyciete jakies pojedyncze sceny

25

@Katalończyk 99 sa pilkarzami. Ich zawód to pilkarz? To co jest wazniejsze dla takiego czlowieka XD? Granie w golfa z rana, zjedzenie sniadania z zona czy zrobienie tego za co mu placa

0

@patry295 Album Masno - Gang 2020

0

@Chakalaka prawdziwy napastnik musi byc duży żeby mógł się przepychać w polu karnym xD

1

@PatrychoO serio tak ma wygladac ten remake XD ? Stara grafika nie odstaje od tej z remake`u. Pozdro jak ktos wyda na to zlotowke chociaz

0

@Witam fifa faworyzuje pewne druzyny np. cala lige angielska. Dopoki nie bedzie lepszego odpowiednika fify to moga robic co chca.

1

Jak komus znudzila sie yerba, herbaty zielone etc to polecam roibos. Ostatnio kupilem sobie dla testu 50 gram i tak mi siadlo, że 1kg chyba kupie na zapas. Smak ciężko mi określić, ale mocno orzeźwiający dla mnie jest nawet jak pije gorący

0

@Messibestplayerintheworld no ale to on potrzebuje takich legend w druzynie jak puyol iniesta xavi żeby pokazywać 100% umiejetnosci? Teraz trzeba sobie zadac pytanie czy to messi byl taki dobry czy druzyna tak dobrze grala jako calosc przez co on mogl blyszczec.

1

@neeed to fejk czy na serio xD?

0

@4drian0 sushi najczesciej

1

@Messibestplayerintheworld messi z 2008-2015 to byl ponad wszystkich nikt w historii nie mial do niego podjazu. Ale teraz jest już dziadkiem i nie mozna mowic o nim ze nikt nie jest na niego poziomie, bo widac to juz po ostatnich ligach mistrzow ze nie jest zawodnikiem ktory zrobi cos magicznego i odwroci los spotkania

0

@Toretto na panie lekkich obyczajow do tajlandi

0

@FC1899Barca messi za duzo w DEF ma

0

@FC1899Barca znowu ten ss z porownania dembele. Lewe zdjecie dembele jest rozluzniony, widać, że przed treningiem przez co jest "mniejszy". Na drugim zdjęciu po prostu napięty mięsień ma bo trzyma hantel/ciężar jakiś. Przecież on odkad przyszedl tutaj wyglada tak samo xD

0

@Mathew86 ja rzucam gola lens

0

@Kuczek moze wymienimy się z realem? Zasili barcelonska sekcje golfa, a suarez bedzie koniem trojanskim i burgerki dla graczy realu z mc przywozil na trening

0

@FC1899Barca dla lewego moglbym zostac gejem ♥

0

@Tomo1989 no szkoda ze bartomeu sezon na sezon messiemu podwyzki dawal za nic

0

@neeed jakby dostal taka sama pensje to pewnie by odszedl xD

0

@IronSanHybrid czyli dlatego messi przestal sie usmiechac :(

0

@Grubson06 jakby nie mieli takich wymagan co do pensji to pewnie kazdy by chcial

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?