1

@parpe my to sie po czole kopiemy bardziej niz oni po nogach

1

Niby człowiek wiedział, ale dalej się łudził, że coś się zmieni :(

0

@itmustbejoke skoro twoim argumentem jest "nie znasz się" to po co komentujesz xD mnie jak nie obchodzi czyjeś zdanie to po prostu przewijam dalej.

2

@sokot pewnie bardziej go wk..... ze nie moze go sciagnac bo inaczej amigosi beda mu podkladac klody pod nogi

0

@Davvd szkoda ze u nas ja zdlawia znowu przez co bedzie cieniem siebie.

1

sklad bez messiego, ze zdrowym dembele i bedzie sztos

0

@maleta009 suarez specjalnie by nogi podkladal zeby moc grac z amigosem xD

0

@AlwaysBlaugrana nie da sie pogodzic coutinho i messiego w 1 skladzie

1

nie mozemy byc zbyt sceptycznie nastawieni do nowego sezonu. Musimy pamietac, że nie gramy z byle jakim przeciwnikiem z dolu tabeli la liga tylko z elche.

0

@pluszek bo koeman boi sie konsekwencji sciagniecia "krola". Tak jak z poprzednimi trenerami bedzie i nic sie nie zmieni

0

@damiano996 chlopy jezdzacy w kolko XD ciezko to sportem nazwac nawet

1

@Tomek_TF imo ten gorny komentarz jest ironiczny

0

@GeraltzKatalonii fati jest overrated po prostu. Tak slabo u nas z wychowankami, że zachwycamy się wszystkim co jest nawet przeciętne. Za niedlugo jak real bedziemy jakis brazoli na potege kupowac zeby znalezc jakiegos neymara nowego

0

@RosjaninBut ja mam wiekszego dola z tego ze nei odszedl

8

pamietajcie ze coutinho jak sie przyzwyczai znowu do barcelony to zniknie ta jego dynamika i walka :(

2

@Bruttal XDD dawno tak sie nie usmialem zrobiles mi dzien

0

@Omoziu suarez najwyzej lapami bedzie machal jak sie przewroci xD

0

Komentarz usunięty

0

@Berniś hmm dziwne. Moze to wina messiego nie trenerow?

0

@Adamski69 u nas to by powiedzieli ze mlodzi to musza sie rozegrac w jakims slabszym klubie najlepiej do 30-tki

1

@don'T.R.I.P.e prawie jak polscy komentatorzy xD

0

@ObiektywnyKibic121 messi na ogorki tylko ladnie gra :( Gdy gra na topowe druzyny widac ze juz odstaje kondycyjnie i umiejetnosciami. Sama inteligencja boiskowa nie wywalczy w obecnej pilce za wiele. Moze dobrym kierunkiem dla niego bedzie jak dla iniesty japonia zeby sobie pokopal jeszcze

0

@jacobFCB fati jest overrated. Obejrzyj mecze z repki biega jakby nie wiedzial co robic. Fatiego to do gomesa bym nie przyrownal bo jeszcze gomesa bym obrazil

0

@Kamiloza91 u brzeczka to klich bedzie na lawie siedzial xD

0

@Janiama tylko ze przez messiego jestesmy slabi, bo zamykamy sie na 1 styl pod niego grania. Bez niego nowy trener mialby czysta kartke i nowa wizje moglby stworzyc. Szkoda, że nie zrobilismy jak real z ronaldo

0

@Mazi imo koeman bedzie kolejnym pseudo trenerem, ktory nic nie zmieni. Dostanie hajs za kontrakt w klubie wszystko zostanie tak samo najwyzej 1 amigos odejdzie w ostatecznosci i po dlugich negocjacjach. Rewolucji z messim to my nie bedziemy miec

0

@Filip_10 Łąka umarłych marcin pilis

0

Szkoda puiga bo widac ze chlop moze wejsc na wyzszy poziom jak bedzie gral. W przeciwienstwie do fatiego ktory jest overrated od poczatku. Jak ogladalem fatiego w repce to latal jakby nie wiedzial co sie dzieje na boisku bezsensu.

0

@SamuraJack a kim ty jestes zeby oceniac kto jest madrym a kto glupim uzytkownikiem xD

2

@ShawnC z ruchami busquetsa to nawet nie musialby go pchac wystarczy sie przesunac a ten sie nie ruszy do niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?