nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@parpe my to sie po czole kopiemy bardziej niz oni po nogach
1
Niby człowiek wiedział, ale dalej się łudził, że coś się zmieni :(
0
@itmustbejoke skoro twoim argumentem jest "nie znasz się" to po co komentujesz xD mnie jak nie obchodzi czyjeś zdanie to po prostu przewijam dalej.
2
@sokot pewnie bardziej go wk..... ze nie moze go sciagnac bo inaczej amigosi beda mu podkladac klody pod nogi
0
@Davvd szkoda ze u nas ja zdlawia znowu przez co bedzie cieniem siebie.
1
sklad bez messiego, ze zdrowym dembele i bedzie sztos
0
@maleta009 suarez specjalnie by nogi podkladal zeby moc grac z amigosem xD
0
@AlwaysBlaugrana nie da sie pogodzic coutinho i messiego w 1 skladzie
1
nie mozemy byc zbyt sceptycznie nastawieni do nowego sezonu. Musimy pamietac, że nie gramy z byle jakim przeciwnikiem z dolu tabeli la liga tylko z elche.
0
@pluszek bo koeman boi sie konsekwencji sciagniecia "krola". Tak jak z poprzednimi trenerami bedzie i nic sie nie zmieni
0
@damiano996 chlopy jezdzacy w kolko XD ciezko to sportem nazwac nawet
1
@Tomek_TF imo ten gorny komentarz jest ironiczny
0
@GeraltzKatalonii fati jest overrated po prostu. Tak slabo u nas z wychowankami, że zachwycamy się wszystkim co jest nawet przeciętne. Za niedlugo jak real bedziemy jakis brazoli na potege kupowac zeby znalezc jakiegos neymara nowego
0
@RosjaninBut ja mam wiekszego dola z tego ze nei odszedl
8
pamietajcie ze coutinho jak sie przyzwyczai znowu do barcelony to zniknie ta jego dynamika i walka :(
2
@Bruttal XDD dawno tak sie nie usmialem zrobiles mi dzien
0
@Omoziu suarez najwyzej lapami bedzie machal jak sie przewroci xD
0
Komentarz usunięty
0
@Berniś hmm dziwne. Moze to wina messiego nie trenerow?
0
@Adamski69 u nas to by powiedzieli ze mlodzi to musza sie rozegrac w jakims slabszym klubie najlepiej do 30-tki
1
@don'T.R.I.P.e prawie jak polscy komentatorzy xD
0
@ObiektywnyKibic121 messi na ogorki tylko ladnie gra :( Gdy gra na topowe druzyny widac ze juz odstaje kondycyjnie i umiejetnosciami. Sama inteligencja boiskowa nie wywalczy w obecnej pilce za wiele. Moze dobrym kierunkiem dla niego bedzie jak dla iniesty japonia zeby sobie pokopal jeszcze
0
@jacobFCB fati jest overrated. Obejrzyj mecze z repki biega jakby nie wiedzial co robic. Fatiego to do gomesa bym nie przyrownal bo jeszcze gomesa bym obrazil
0
@Kamiloza91 u brzeczka to klich bedzie na lawie siedzial xD
0
@Janiama tylko ze przez messiego jestesmy slabi, bo zamykamy sie na 1 styl pod niego grania. Bez niego nowy trener mialby czysta kartke i nowa wizje moglby stworzyc. Szkoda, że nie zrobilismy jak real z ronaldo
0
@Mazi imo koeman bedzie kolejnym pseudo trenerem, ktory nic nie zmieni. Dostanie hajs za kontrakt w klubie wszystko zostanie tak samo najwyzej 1 amigos odejdzie w ostatecznosci i po dlugich negocjacjach. Rewolucji z messim to my nie bedziemy miec
0
@Filip_10 Łąka umarłych marcin pilis
0
Szkoda puiga bo widac ze chlop moze wejsc na wyzszy poziom jak bedzie gral. W przeciwienstwie do fatiego ktory jest overrated od poczatku. Jak ogladalem fatiego w repce to latal jakby nie wiedzial co sie dzieje na boisku bezsensu.
0
@SamuraJack a kim ty jestes zeby oceniac kto jest madrym a kto glupim uzytkownikiem xD
2
@ShawnC z ruchami busquetsa to nawet nie musialby go pchac wystarczy sie przesunac a ten sie nie ruszy do niego