1

@barcelonaLM +1 zgadzam się. Będąc w azji ludzie co są przeziębieni zawsze chodzą w maseczkach zeby innych nie zarazac. Po prostu polaki robaki z kulturą blizej im do rosjan niz do cywilizowanych krajów

0

@NemeZis93 +1 poierwsze to prezesa trzeba wywalic i polowe pzpn lesnych dziadkow

4

@VenoM bo ryż długo wytrzyma?

0

@kordyl1010 za 3k i tak nie znajdzie lapka z dobra karta graficzna... pewnie jakis syf jak GTX 1050 ktory jest porownywalny z mxem

0

@MaziFCB No to jak się ze mną zgadzasz to po co mi piszesz, że ten się nie nadaje do najlepszych gier. Zaznaczyłem to w swojej wypowiedzi, że za 3k to lapek do gier to będzie syfem. Za 3k kupi jakiegoś z karta typu GTX 1050, która nawet w porownaniu z mxem nie robi roznicy xD Prawda jest taka, że nie znajdzie nic lepszego niz tego acera.

0

@MaziFCB ale ty myslisz, że sama karta graficzna odpala gry? Dysk ssd, procek, ram to też jest ważne. Mozesz sobie wybrac za 3k z sama dobra grafa i co jak beda ciely wszystkie. Dodatkowo kolega nie napisal jakie solidne tytuly. Nie ma lepszej opcji do 3k uniwersalnej wystarczy przejrzeć sobie reddita, polskie fora co zajmuja sie sprzetem jakie laptopy polecaja i to jest najczesciej polecany lapek do 3k. Sam go mam od roku. + za 3k to moze sobie pc zlozyc do gier, a nie lapka gamiongowego szukac. Bo jak chcesz do dobrych tytulow to musisz 5k minimum liczyc żeby grac w 60 fps stalym, z dobrym systemem chlodzenia

1

@Jacek770 https://www.x-kom.pl/p/489208-notebook-laptop-156-acer-aspire-5-i5-8265u-8gb-512-win10-mx250-srebrny.html ten lapek w cenie do 3k jest najlepszy. Jesli nie szukasz jakiegos gamingowego scieka z ktorym nie da sie do ludzi wyjsc bo wyglada jak swiecace g*****. Swietna matryce ma ekranu, dobry system wentylacji, że kurz łatwo odkurzyć bez rozbierania, dobry ram 2666MHz.
@edit jesli szukasz gamingowego zeby grac na najwyzszych w nowe gry co beda wychodzic to za niska polka cenowa. Chyba, że wlecisz w dysk hdd zamiast ssd co uwazam za glupie w 2020 roku, gorszy ram itd.

9

@pepo_barcarzadzi dla pilkarzy numery sa zawsze wazne, bo jest to niejako symbolika. Nawet w druzynach amatorskich każdy przywiązuje do tego uwagę. Każda dyscyplina sportu ma swoje tradycje i imo to jest wazne. Jak po paru latach gry dostajesz jakis numer typu 9, 10 odrazu czujesz sie wazny w druzynie

17

@nwchades chlop rozpoczal 5 roznych kierunkow studiow i zadnego nie ukonczyl. Dlatego ma tak wszechstronna wiedze xD

0

@masq neymar nie robi strat

1

kto mu dal ten numer ....

0

@NeroTFP u mnie 1 tydzien na uczelni i juz 1 kierunek na izolacji w domu bo jakies typiarki zlapaly i chodzily chore na zajecia XDD

0

@Kusco15 co za roznica jak ktos inteligentny to sam ske nauczy

2

@Visca el Barca !! Pocwicz gre i bedzie ok

1

@arasz1819 messi to 9tka xDD ok pozdro

0

@FATIlity31 djoko top 1 federer overrated

0

@SiSenior ale gupek z cb haha

0

2 lata temu powiedzialbym messi. Po tym co messi pokazal jako "kapitan" w barcelonie to ciezko mi go dobrze nazwac

2

@daniel32778 williams to pewnie na „lekach na astme” cala kariere byly widzac jak wygladaly

0

@Hushovt +1 dla ziela to nigdy nie przeskoczy predzej nowy mlody talent znajdziemy

0

@NeroTFP pużol to byl kapitan, nie tak jak messi leb w dol i chowanie sie prxed odpowiedzialnoscia

0

@tkankowski to jwgo wina ze pilkarze zle grali xDD?

0

@Striker ann by anna lewandowska

0

@tkankowski po co bartka wyrzucac?

0

@ranger3120 ale Prezydent Duda mowi plynnie w jezyku angielskim.

0

@gampol93 bardzo dobrze. Z szacunku do innych powinnismy je nosic

2

@G9 ogladales koedys radwanska w formie? Bo po wypowiedzi to chyba nie

0

@Encore co to za sukces. W tenisa graja w 90% tylko biali zamozni ludzie. Mala konkurencje ma w przeciwienstwie do lewego co gra w pilke nozna ktora jest przeciwko rasizmowi i pozwala dla kazdego grac w pilke nozna co powoduje ogromna konkurencje.

9

@ArdoFCB jak ktos nie wie ile zrobil tusk dla polski nie powinien miec dostepu do internetu i prawa glosowania :)

0

@Chaoss to niezla ilosc osob. Jak mam 3 kraje zobaczyc xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?