nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 djoko wydaje sie w poteznej formie
1
@macio_944 zbadaj sie na obecnosc grzybow w organizmie, pasozytow, bakterii bo to prawdopodobnie przyczyna
0
@Kacper1432 jakis zmarzlik nie ma podejscia do lewego xD w „sporcie „ktory oglada 100 osob to z taka mala konkurencja to nic nie snaczy
0
Przykro się czyta jak ludzie obrażają Panią Domagalik :(
0
@Japonk po kursie 1.0 te odwolane prwnie. E sport lepiej ibstawiac na sts taka rada. Lepsza oferta
0
@Zoker wiazac nadzieje mozna bylo gdy do nas przyszedl. Teraz mamy juz jasna sytuacje jak to z nim wyglada
2
@Statistics ronaldo jak wino im starszy tym lepszy
0
@Elnuum tak. Przeciez argentyna nie moze grac bez swojego grajacego trenera
1
@haryveb944 duzo zawodnikow traci motywacje jak uznaje, że już mają wystarczająco pieniędzy. Imo profesjonalizm zawodników odróżnia grających tylko dla kasy od tych co naprawdę kochają piłkę.
2
@prucnalkam ty wiesz, że kasjerki jak pracuja w niedziele dostaja wieksza pensje + i tak w tygodniu maja 2 dni wolnego xD? Niezle argumenty "siedz w ludli na kasie"
1
@Chaoss jak głowa wytrzyma to na 100% będzię w topce kobiet
0
@Messibestplayerintheworld bez różnicy z jakiej firmy. Chyba, że zamawiasz profesjonalny sprzęt do siłowni
0
Wie ktoś czy jak na iphone odblokuje się zablokowany ekran, że widać powiadomienia to czy osoba co napisała na whatsappie widzi to, że odczytałem?
0
@pawel0304 xaviego to nawet trenerem glupio nazywac
5
@PatrychoO bosak nie jest normalny imo ci co glosowali na niego nie znaja jego przeszlosci chyba i wierzyli w jego populistyczne teksty.
0
@pawelfcb2010 jakbym umial jezdzic na nartach to pewnie bym skoczył
0
Wie ktoś czy któryś z graczy barcelony prowadzi instagrama regularnie? W sensie insta story wrzuca z treningów itd?
0
@Ascend baseball jest top 11 sportem pod wzgledem ogladalnosci. Skoki narciarskie sa 24. Jedyne z czym wygrywaja skoki to wyscigi konne xD
1
@jakub1906 co jest w tym fajnego 0 umiejetnosci tylko jada w dol i leca
0
@against_modern_football jak wygramy lige mistrzow dzieki coutinho w tym sezonie to musimy z grzecznosci cos dla bayernu odpalic ze nam pilkarza zrobili
0
@Barca_Big_Moment jakby poszedl do bayernu to by mowil ze cale zycie ogladal lahma jakiegoś XDD
4
@Prezes_sycylijczyk skoki to gorszy syf niz zuzel xD ogladalnosc to tylko w polsce, mala konkurencja, a jak Polak coś wygra to go stawiają na równi z lewandowskim
0
@parpe ty na niego notatnik prowadzisz, że wiesz co pisał tak dawno temu xDD?
0
@Jarema2000 tez acera polecam. Najlepsza jakosc do ceny u laptopów.
2
@333tricampeones333 zaglosowane na suareza
1
@NeroTFP nie no najgorsze jest jak pasazer obok lapie cie za kolano i maca je to jest ochydne
1
@Nieznajomy bo missclicknalem troche na pyszne pl jak zamawialem i przyszla mi z tym salatka, a moj miesozerny brzuch nie jest chyba na to jednak gotowy xD
0
brokuły można jeść na surowo?
1
@Ronnie1992 sancho jest z 20x lepszy niz ansu i kazdy nasz mlodziak.
0
@Ratamahatta ale 21 lat to juz duzo. Popatrz na jakim poziomie w wieku 18 lat byli mbappe albo sancho z bvb. To nie polska ze zielinski to mlody talent do 30 lat