0

@fart widziałem. Przeciętniak. Ogólnie w psychologii czlowieka jest takie cos, że głównie pamiętamy momenty dobre o kimś, a złe zapominamy. W przypadku eto to pamietam tylko zle wystepy

0

@Barcza223 eto byl slaby

3

@xVENUMx po tych wpadkach sfd wszystkich to nie ruszylbym od nich niczego.

0

@eydem polecam sa wszystkie czesci high school musical.

0

@neymarjr_143 czy ta akcja nie jest ucieta? W sensie w 5 sekundzie neymar losowo sie wywala i symuluje?

0

@paweldunajecfcb idz na prywatne zeby roku nie tracic

0

@arasz1819 messi od lat gra tylko pod siebie. Stawia swoje wyniki ponad barcelone. Nic dziwnego ze nie mozemy wygrac ligi mistrzow, a zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie bronil go xDD

0

@DonMatteo901 szanuje za to bale xD

1

wydaje mi sie ze bayern potrzebuje odpoczac troche i odpuscic troche meczy

0

@KamilZ suarez bedzie morde darl jak nie dostanie pod nozke pilki

0

@RobiS co ty jakims seacikiem jezdzic bedziesz. Dawaj bmw e36 driftem na skrzyzowaniu walisz i wszystkie loszki mokre na twoj widok

0

@Shapiro na 100% nie polski

1

@Encore +1 dortmund to co chwile dostaje "wylew" w jakimś meczu, który powinni zaorać

0

@Patrykl145 mi sie udalo zalogowac, ale kupon od 5 minut jest w fazie "aktualizowanie

0

@Katalończyk 99 mecz zycia do obstawienia, a tu fortuna nogi mi podklada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

działa wam apka fortuny na telefonie?

0

@notor1ous jak chcesz podwoic to ruletka. Większa szansa niż taki zakład

2

@kacperek2005letsgo majac takie ogorki w lidze to ciezko nie byc top 3.

0

@itmustbejoke a co puyol dokonal w sprawie zarządzania klubem ? xD osiągnął coś kiedyś? To ze byl swietnym pilkarzem to nie znaczy ze zna sie na wszystkim. To tak samo jakby informatyk doradzal jako lekarz komus choremu

0

@seba1324 jak masz ps4 to po co. Jak te ps5 to bardziej ps4 pro + xD Nic nowego oprocz wiekszych rozdzielczosci i minimalnie lepszej grafiki nie oferuja. To tak jakby konsola juz sie do pc upodobnila i zostalo im sciganie sie na to kto ma lepsze specyfikacje

0

@Pogba hawajska to jest najlepsza pizza na swiecie.

0

@macio_944 Imo miał pecha. Gdyby dembele nie był najmniej profesjonalnym graczem pod wzgledem prowadzenia się poza boiskiem, gdybysmy wygrali z 1 lige mistrzów w ostatnich latach to byłoby zupełnie inaczej.

1

@Survier gdzie ten potencjał widzisz największy? Serio pytam nie sarkastyczne pytanie.

0

@szymek029 u nich z tego co wiem od paru lat narzekaja na szklanki.

0

@lucca87 bez suareza to bym wywalil nas z tego top 5 :(

1

@masq ja to uciesze sie kazdego transferu nawet za 10mln byle byl to ktos kto moze odpalic

1

lubię taktykę słabych druzyn jak sevilla. Ustawiają się cały mecz w autobus i czekają xD

0

@Michael24 mi zawsze bardziej podoba sie design adidasa.

0

@Jersi dobrze to okresliles "uwazalo go"

0

@AlwaysBlaugrana zdjecie robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?