nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fart widziałem. Przeciętniak. Ogólnie w psychologii czlowieka jest takie cos, że głównie pamiętamy momenty dobre o kimś, a złe zapominamy. W przypadku eto to pamietam tylko zle wystepy
0
@Barcza223 eto byl slaby
3
@xVENUMx po tych wpadkach sfd wszystkich to nie ruszylbym od nich niczego.
0
@eydem polecam sa wszystkie czesci high school musical.
0
@neymarjr_143 czy ta akcja nie jest ucieta? W sensie w 5 sekundzie neymar losowo sie wywala i symuluje?
0
@paweldunajecfcb idz na prywatne zeby roku nie tracic
0
@arasz1819 messi od lat gra tylko pod siebie. Stawia swoje wyniki ponad barcelone. Nic dziwnego ze nie mozemy wygrac ligi mistrzow, a zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie bronil go xDD
0
@DonMatteo901 szanuje za to bale xD
1
wydaje mi sie ze bayern potrzebuje odpoczac troche i odpuscic troche meczy
0
@KamilZ suarez bedzie morde darl jak nie dostanie pod nozke pilki
0
@RobiS co ty jakims seacikiem jezdzic bedziesz. Dawaj bmw e36 driftem na skrzyzowaniu walisz i wszystkie loszki mokre na twoj widok
0
@Shapiro na 100% nie polski
1
@Encore +1 dortmund to co chwile dostaje "wylew" w jakimś meczu, który powinni zaorać
0
@Patrykl145 mi sie udalo zalogowac, ale kupon od 5 minut jest w fazie "aktualizowanie
0
@Katalończyk 99 mecz zycia do obstawienia, a tu fortuna nogi mi podklada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
działa wam apka fortuny na telefonie?
0
@notor1ous jak chcesz podwoic to ruletka. Większa szansa niż taki zakład
2
@kacperek2005letsgo majac takie ogorki w lidze to ciezko nie byc top 3.
0
@itmustbejoke a co puyol dokonal w sprawie zarządzania klubem ? xD osiągnął coś kiedyś? To ze byl swietnym pilkarzem to nie znaczy ze zna sie na wszystkim. To tak samo jakby informatyk doradzal jako lekarz komus choremu
0
@seba1324 jak masz ps4 to po co. Jak te ps5 to bardziej ps4 pro + xD Nic nowego oprocz wiekszych rozdzielczosci i minimalnie lepszej grafiki nie oferuja. To tak jakby konsola juz sie do pc upodobnila i zostalo im sciganie sie na to kto ma lepsze specyfikacje
0
@Pogba hawajska to jest najlepsza pizza na swiecie.
0
@macio_944 Imo miał pecha. Gdyby dembele nie był najmniej profesjonalnym graczem pod wzgledem prowadzenia się poza boiskiem, gdybysmy wygrali z 1 lige mistrzów w ostatnich latach to byłoby zupełnie inaczej.
1
@Survier gdzie ten potencjał widzisz największy? Serio pytam nie sarkastyczne pytanie.
0
@szymek029 u nich z tego co wiem od paru lat narzekaja na szklanki.
0
@lucca87 bez suareza to bym wywalil nas z tego top 5 :(
1
@masq ja to uciesze sie kazdego transferu nawet za 10mln byle byl to ktos kto moze odpalic
1
lubię taktykę słabych druzyn jak sevilla. Ustawiają się cały mecz w autobus i czekają xD
0
@Michael24 mi zawsze bardziej podoba sie design adidasa.
0
@Jersi dobrze to okresliles "uwazalo go"
0
@AlwaysBlaugrana zdjecie robi