1

@Tomo1989 na cda jest. Nie ma co ogladac strasznie slaby film w porownaniu do innych.

1

@Borneo "Jeśli wróci Dembele do formy " troche jak sarkazm brzmi xD

0

@Janas11224 wlasnie widzialem ostatnio chyba trailery/ w proponowanych na netflixie, ale zdziwilem sie ze serial co mnie odrzucilo. Musze sprawdzic z pare odcinkow moze podejdzie mi

0

@Ojciec5tkidzieci dzięki po przeczytaniu opisu pasuje mi w 100%

0

poleci ktos jakis fajny horror na wieczor najlepiej na netflix

0

@Mow_mi_Douglas ta ta messi woli kreowac xD jak on gra pod siebie tylko zeby strzelix

1

@piotrek1315 dorzuc 700-800zl i kup bose quietcomfort

0

@lukkobe ogólnie to nawet z szacunku do miejsca, w którym się gra powinien to zrobić. Ja jak pracowałem kiedyś zagranicą to z szacunku do kraju i ludzi tam nauczyłem się mówić w ich języku.

0

@michaleu grali dobrze

0

@msmsms +1 dobra selekcja dzbany niech robia co chca. Ambitni i tak sie ucza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tommyVERceti dla mnie de jong to rzut moneta. Albo pokazuje sie swietnie i przeskoczylo mu cos w glowie albo zapominam ze gra

8

@Fawrf bo teraz nie mamy kapitana to nie ma kto bronic mlodziezy naszej

0

@masq na złość robią

0

@justfootball fuj tak seksualne fotki na la ramble wrzucac...

1

@lukkobe +1 jeszcze, że hiszpański jest łatwym językiem.

2

@wroclawianin89 espanyol to juz bardziej pod stan umyslu podchodzi niz druzyne

0

imo słaba forma getafe. W 2 polowie z 3/4 gole wbijemy

0

@Barca1992 ja zawsze jak zaczne kaszlec to ludzie mnie przepuszczaja

0

@SithRM ale robiłeś badanie czy masz niedobór czegos czy tak po prostu chcesz brac? Jesli tak po prostu bez badan to nie ma sensu. Predzej bierz jakies adaptogeny typu ashwagandha czy zen szen etc na lepsze samopoczucie. Jak chcesz dobre multiwitaminy to moge ci polecic NOW Foods Adam multiwitamine cena okolo 120 zł ale jak nie robisz badan to slabe to kupowac. Chyba ze masz bardza zla diete uboga w witaminy to wtedy

1

@macio_944 oneplus wszedzie sie wpiep

0

@Quavosk ale dzbanisko

0

@msmsms bo kosciol to w polsce mafia ktora trzeba zlikwidowac

2

@Malkey95 pozegnaj sie z wszystkimi znajomymi zeby miec czyste sumienie w razie czego

0

Panowie stosował ktoś z was Bravera Control
? Działa to?

1

@KrystianR gdzie tak napisalem? Po prostu skoro nie jest jakims byle najemnikiem tylko od zawsze w barcelonie to powinien myslec o klubie jakos wiecej niz tylko doic go na hajs

1

znajac zycie wszyscy pilkarze sie zgodza oprocz messiego na obnizke

0

@Ansufati123 las palmas XD

0

@BarcaInfo brawo. Ter stegen to nasz skarb

0

ale glupoty gada typ xD jakby messi sam mogl cos wygrac to co roku bysmy lige mistrzow mieli. Bez puyola iniesty xaviego, neymara i paru innych w zaleznosci od roku to nic bysmy nie mieli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?