0

@avexavi drogi ten niewolnik

0

@Ratamahatta szkoda, ze skutecznosc i celnosc jak u milika

1

@endriuuu2 XDDXDXDXDXXDXD

0

@cules_ XDDD tusk jest naszym najlepszym politykiem, ktorego mamy. Jak ktos po tylu latach rzadow pis zaprzeczy to jest albo ignorantem albo idiota

6

@Janiama w krakowie na rynku pare dni temu sztos haslo bylo skandowane " rynek krakowski nigdy nie bedzie pisowski". Szkoda ze w wawie nie bedzie mnie

0

Panowie wiecie czy podczas konferencji morawieckiego mowili dzisiaj czy zamykaja salony kosmetyczne? Bo depilacje mam umowiona na za 2 tygodnie i nw czy mi termin przepadnie czy co

0

@pawello10 mogliby osobna zakladke lapolityka zrobic zeby to oddzielic

40

@BARCA_FOR_EVER plod = czlowiek xDD pozdro

0

@BartqRKO +1 cudowny. Mnie już sam trailer chwycił

0

@arkasath na polskim buku to zawsze nie do grania wszystko XD

1

@NaFazieHitman szkoda ze w polsce nie da sie grac bez podatku :(

0

@masq zgadzam sie z 8 punktem w 100%. Messi jakby czuł się "nieswojo"

3

@Damian11 przez kontuzje jakie doznawał mocno go to przycmilo.

0

@rosser za 500 zl to ty na innej stronie bedziesz chyba wystepowal

0

@D10SLEO xDd MOCNE

1

@4drian0 neymar kocur nie tylko w pilke nozna

0

@przemek14qwe wez to skroc nie chce mi sie 2 raz scrollowac na telefonie

10

@Przemo91 no jak ty nie widzisz ataku na samochod to filmik obejrzyj jeszcze pare razy :)

18

@Przemo91 za co ma siedziec? Pokaż mi podstawę prawną. I nie losowy przepis tylko pełną podstawę prawną. Jak nie masz nic wspolnego z prawem to nie pisz w necie ze typ idzie siedziec XD

73

@Przemo91 aha to mozna sobie skakac na samochod i atakowac go dla zabawy? XDD niezla logika

60

@Kwiatek67 nie oceniam czy prawidlowa czy nie, ale w przypadku ataku na moj samochod nie wiem jakbym zareagowal. Mogl spanikowac etc. Latwo sobie komentowac siedzac przed telefonem w domku

134

@viscajasiek walka o swoje prawa z losowym kierowca? XD Pozdro to ja sasiada zablokuje wyjazd z ulicy zeby pokazac poparcie kobietom

203

@Chakalaka to po co atakowaly ten samochod? xDDD pozdro

0

@katalonia15 badanie na pasozyty,grzyby i bakterie w organizmie + badanie moczu polecam na zmeczenie

0

@Pepiko dawaj do nas bedzie dobrze

0

@mat32 i pomyslec, ze jakies pseudo grajki z ekstraklapy zarabiaja podobnie

2

@Chakalaka ten tweet jest mocny xD dawno sie tak nie usmialem

0

@KmN jak masz budzet tai to nie lepiej macbooka pro za 6500?

7

@lucas/catalan luzny ale rownie wazny

0

Panowie jakie panie polecicie na onlyfans ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?