nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@avexavi drogi ten niewolnik
0
@Ratamahatta szkoda, ze skutecznosc i celnosc jak u milika
1
@endriuuu2 XDDXDXDXDXXDXD
0
@cules_ XDDD tusk jest naszym najlepszym politykiem, ktorego mamy. Jak ktos po tylu latach rzadow pis zaprzeczy to jest albo ignorantem albo idiota
6
@Janiama w krakowie na rynku pare dni temu sztos haslo bylo skandowane " rynek krakowski nigdy nie bedzie pisowski". Szkoda ze w wawie nie bedzie mnie
0
Panowie wiecie czy podczas konferencji morawieckiego mowili dzisiaj czy zamykaja salony kosmetyczne? Bo depilacje mam umowiona na za 2 tygodnie i nw czy mi termin przepadnie czy co
0
@pawello10 mogliby osobna zakladke lapolityka zrobic zeby to oddzielic
40
@BARCA_FOR_EVER plod = czlowiek xDD pozdro
0
@BartqRKO +1 cudowny. Mnie już sam trailer chwycił
0
@arkasath na polskim buku to zawsze nie do grania wszystko XD
1
@NaFazieHitman szkoda ze w polsce nie da sie grac bez podatku :(
0
@masq zgadzam sie z 8 punktem w 100%. Messi jakby czuł się "nieswojo"
3
@Damian11 przez kontuzje jakie doznawał mocno go to przycmilo.
0
@rosser za 500 zl to ty na innej stronie bedziesz chyba wystepowal
0
@D10SLEO xDd MOCNE
1
@4drian0 neymar kocur nie tylko w pilke nozna
0
@przemek14qwe wez to skroc nie chce mi sie 2 raz scrollowac na telefonie
10
@Przemo91 no jak ty nie widzisz ataku na samochod to filmik obejrzyj jeszcze pare razy :)
18
@Przemo91 za co ma siedziec? Pokaż mi podstawę prawną. I nie losowy przepis tylko pełną podstawę prawną. Jak nie masz nic wspolnego z prawem to nie pisz w necie ze typ idzie siedziec XD
73
@Przemo91 aha to mozna sobie skakac na samochod i atakowac go dla zabawy? XDD niezla logika
60
@Kwiatek67 nie oceniam czy prawidlowa czy nie, ale w przypadku ataku na moj samochod nie wiem jakbym zareagowal. Mogl spanikowac etc. Latwo sobie komentowac siedzac przed telefonem w domku
134
@viscajasiek walka o swoje prawa z losowym kierowca? XD Pozdro to ja sasiada zablokuje wyjazd z ulicy zeby pokazac poparcie kobietom
203
@Chakalaka to po co atakowaly ten samochod? xDDD pozdro
0
@katalonia15 badanie na pasozyty,grzyby i bakterie w organizmie + badanie moczu polecam na zmeczenie
0
@Pepiko dawaj do nas bedzie dobrze
0
@mat32 i pomyslec, ze jakies pseudo grajki z ekstraklapy zarabiaja podobnie
2
@Chakalaka ten tweet jest mocny xD dawno sie tak nie usmialem
0
@KmN jak masz budzet tai to nie lepiej macbooka pro za 6500?
7
@lucas/catalan luzny ale rownie wazny
0
Panowie jakie panie polecicie na onlyfans ?