nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld ogolnie ronaldo w city nie ma sensu jak i inne super gwiazdy. Po co guardiola mialby zmieniac funkcjonowanie zespolu po tylu latach budowania skoro to dobrze dziala i widac to po wynikach z ostatnich lat. Ronaldo tez LM mu nie wygra, bo z doswiadczen z ostatnich lat mozna zauwazyc, ze tak naprawde to lawka jest najwazniejsza i rowny silowo zespol, a nie pojedyncze jednostki.
0
@goldmetaxa haland overrated jest. Nie ma sensu go kupowac. Ci co ogladaja bundeslige i mecze borussi wiedza, ze u niego w glowce nie wszystko styka czesto. Po co nam kolejny problem typu dembele.
1
@david89 tematy polityczne na la rambli to najwieksze rakowisko. Jak zaczyna sie cos takeigo to odechciewa sie czytac cokolwiek. Fajnie jakby tagi byly na la rambli żeby jak ktos pisze o polityce tagował to. Rozumiem też, ze la rambla polega na tym, ze mozna na kazdy temat pisac, ale zlamalbym tu taka zasade i zakazal tematow politycznych, bo najczesciej sa to slabe baity/trolle, ktore maja jakas gowno dyskusje podburzyc.
0
dobrze, ze nie mamy grupy jak psg, bo juz widze bol tylka niektorych na tej stronie i pisanie o tym przez nastepne miesiace, ze kupione losowanie za $$$
0
@Khajio oj tak tak. Latwo jest hejtowac jak ty wszystkie kluby.
0
@haryveb944 haha to niezly leb masz jak myslisz, ze rok zalozenia klubu definiuje czy klub jest $ czy nie.
1
Haland najbardziej overrated pilkarz w chwili obecnej
4
@Stasiuburza dlaczego L$PSK? To jest klub budowany z głową, ktory ma byc rentowny. Nie ma jakichs dziwnych transferow za nie wiadomy hajs i tworzy swoja historie w bundeslidze
2
@Bobo25 w grupie G to legia mialaby szanse wyjsc xD
0
@agaFCB luzno wychodzimy. Tylko trolle z realu pisza, ze nie wyjdziemy
1
PSG z grupy nie wyjdzie na 100%
0
latwa grupa. Raczej luzne 1 miejsce.
0
@NaFazieHitman zenska pilka nozna powinna byc zakazana. Jak ogladalem pare meczy to watpilem w to, ze one sie tym profesjonalnie zajmuja. Dzieciaki z la masii by z nimi wygraly 10:0.
0
@avanes dla nas teraz to kazdy przeciwnik jest trudny. To nie wazne co dostaniemy bedzie ciezko
1
zostal wrzucony w tragicznym momencie. Jak dla mnie w lepszej sytuacji albo chociaz neutralnej w zespole moglby duzo zmienic i dac nam dobra druzyne. Jednak do takich ciezkich czasow trzeba magikow jakichs typu mourinho czy zidane.
0
@MACIEK 22 jak myslisz, ze w wieku 34 u mezczyzny spada metabolizm przez co tyje to chyba nie ma co rozmawiac.
0
@Midast w bayernie nie bylo, az tak zle. Ogladalem za jego czasow w bayernie prawie wszystkie ich mecze i mial swoje dobre okresy. Na brak wykupienie pewnie glownie kontuzje i problemy zdrowotne wplynely + cena. Bo bayern wie jak to jest miec pol skladu w szpitalu po niektorych sezonach to teraz mocno uwazaja na takich.
3
ale niektorzy maja tutaj bol tylka o wielkiego leo, ze moze byc szczesliwy gdzies indziej niz w barcy
1
@Arekvip myslisz, ze negocjujac z przegranej pozycji mozesz sobie stawiac warunki, ze na rok chcesz kontrakt XDD?
1
wielki czlowiek zasluguje na wielkie przyjecie
1
@zielak_1978 myslisz, ze rakuten sponsorowalby barcelone bez messiego?
2
@Nathan ciezko zrozumiec, ze posiadanie w skladzie zawodnikow jak messi, ronaldo i inni topowi przyciaga sponsorow i pozwala negocjowac duzo wieksze kwoty? Co tu dowodzic. Wystarczy miec wiecej niz 50 IQ żeby wiedziec takie cos.
0
@RobiS jakbys zobaczyl jak wyglada w paryzu atmosfera na miescie, gdy ma psg grac to bys sie zdziwil jak duze jest te 5 fanow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@amanter laporta to agent pereza
0
te biale koszulki psg z messim limitowane juz zostaly wykupione? Bo tylko zwykle mozna zamawiac na preorder?
0
co jak co ale messi w koszulce psg wyglada super. Pasuje mu ten kolor.
0
@zTx cwiakala jak zawsze wysoki poziom materiału. Najlepsze w jego filmikach jest to w jak inteligentny sposob analizuje sytuacje i nie wali jakis glupot przeczytanych na twitterze plotek jak jacys hajto, borki i pole.
0
@damiano16398 bedziemy chyba musieli grac la masia, bo 3/4 z nich pewnie polamane bedzie znajac zycie
0
@barcelonaLM dziwne. Mlody po calym dniu nie ma sily sie usmiechac + jest w miescie, w ktorym nie zna jezyka. Mysle, ze normalny chlopak, by sie cieszyl w takiej sytuacji
0
@Comfortable_ jako fanom barcelony trzeba uwazac co sie mowi o lidze mistrzow, bo trzeba pamietac, ze teraz to my jestesmy w niej memem