nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comfortable_ leo bez barcy to moze sobie odebrac puchar soltysa w swojej argentynie. Fanboye messiego najgorszy sort ludzi
0
@Oskar00 zadało, bo ta osoba jest niebinarna it/they mozesz sie zwracac
1
W sumie xavi moze zdzialac cuda. Skoro razem z iniesta wygrali dla messiego zlote pilki to i nam pomoze. Prawdopodonie to taki sam przypadek jak z messim, ze bez xaviego i iniesty w druzynie gra jak sredniak, ktorego broni tylko stara reputacja. Tak barca po powrocie krola tylko tym razem na trenerke wroci do bycia topowym zespolem, a nie sredniakiem.
2
@tbas kogo obchodzi jak gra jego zespol w lidze od ktorej nawet ekstraklasa jest lepsza
0
@Rielan ale ja mowie o sprowadzeniu kogos topowego? Mowie, ze jakby ktos taki mial przyjsc to nie byloby czym sie martwic, a tu mielibysmy brac xaviego, ktory nawet ogorkowego klubu w europie nie trenowal
1
@Dior koeman pewnie nie wie jeszcze. Wstanie, a tu sms, ze zwolniony jestes i nara
0
@tbas dlaczego o kazdym? Jakby przyszedl ktos topowy co ma doswiadczenie raczej nie mialoby to sensu. A xavi ma doswiadczenie z czegos gorszego niz ogorkowa liga
0
Czy tylko ja uwazam, ze branie xaviego moze sie zle skonczyc dla niego i barcy? Watpie, ze dostanie tyle czasu i zaufania zeby moc swoj wlasny projekt zbudowac, a jak pojawia sie porazki to bedzie presja z kazdej strony, ze sobie nie radzi i nic nie zmieni to, ze jest legenda barcy. Mam nadzieje, ze nie rzuca go na pożarcie.
0
@kamyk_23 dla niego to nie ma nadziei
0
@ryba84 messi zniszczyl klub przez ostatnie lata chciwoscia to jedna przegrana 1:0 nie zmieni tego, ze jest sprzedawczykiem do tego za byle hajs z psg
0
@Muszynianka na tym polegaja te strony co sprzedaja bilety na wszystkie wydarzenia, ze kupowane bilety maja przez boty i po wyzszej cenie sprzedaja
0
@cules100pro w bayernie tez byly kiedys problemy z kontuzjami bardzo duze. Moze wyciagneli wnioski i cos zmienili. Bez wiedzy z wewnatrz nie jestem w stanie odpowoedziec na to. Jedynie spekulowac moge.
0
@kaziks boty wykupuja wiekszosc biletow tak jak na kazde wydarzenie wieksze jak koncerty itd
3
@Zxcvb1 strasznie go lubilem. Szkoda, ze poszedl do anglii, bo mam wrazenie, ze tam nie pasowal ani do ligi ani do klubu
0
@masq jest tez opcja, ze maja bardzo dobrze rozpisane diety, odpoczynek i trening, ale sie nie przykladaja do nich.
1
@BART97 szkoda xaviego brac teraz, bo jak nie bedzie mu szlo to i tak psy na nim beda wieszac i nie beda sie patrzyc, ze to xavi
2
@Shroud sprzedanie fatiego byloby glupie, ale to, ze tyle kontuzji lapie kolejny mlodzik to ja bym wyjebal ten sztab medyczny. Jeszcze, ze nie gramy tyle meczy co premier league to, az dziwne, ze takie cos sie u nas odwala
0
@Muszynianka przegrales z botami co skupuja. Lipa z kupowaniem jest ogolnie
2
@TheNekro94 gdyby tyle botow nie kupowalo biletow to strony by nie wywalalo od samych ludzi, ale smiecie botami skupuja miejsca
0
@Qlewer zgadzam sie. Serial swietny i postac house`a genialnie zagrana i stworzona, ale zakonczenie mocno psuje ogolna ocene serialu jak dla mnie.
1
@seba444 nie ma sensu go wywalac i placic mu. A i tak nie ma trenera, ktory z tego cos wyczaruje nagle. Jak dla mnie trzeba go przeczekac i wziac trenera, ktory umie ulozyc dobry przyszlosciowy projekt
0
@DonAndrzejos strasznie nie lubie dembele. Juz za czasow borussi widac bylo po nim, ze nie wszystko ok z jego glowka.
3
Jak widze fatiego co chwile to mam juz odruchy wymiotne. Ile mozna… chlopak nic nam nie wygral ani nie wyroznia sie na tle innych w jego wieku w europie w innych topowych/srednich klubach. Pompowanie balonika przez media bedzie zgubne dla niego znajac zycie. Jak czytam posty barcy na twitterze i ile od niego ludzie oczekuja to glowa boli.
1
@KimBassinger1 u nas to pewnie bylby teraz kreawany na nowego messiego. Pewnie gdyby wiedzial co sie dziac bedzie w barcy to by zostal. Nie oszukujmy sie jak odchodzil to szans na 1 sklad nie mial ani pewnie nawet na rezerwe i granie koncowek meczu
0
@PatrychoO tez mnie to ciekawi. Najgorsze, ze rezyser nie chcial pierwotnie tego kontynuowac i jedynie bedzie kontynuacja przez to, ze odnioslo sukces. Mam nadzieje, ze nie wplynie to na jakosc
0
Swietna informacja
4
I to jest Pan Piłkarz, a nie ten sprzedawczyk co do psg poszedl do neymara
0
@DonMatteo901 maja jest super. Tylko jej nie rozumiecie
0
@Kitek1640 tutaj jest z 10% wartosciowych ludzi, a reszta to fanboye messiego. Nie oczekuj ogladania innych spotkan
0
@Comentateiro neymar to geniusz. Szkoda, ze za czasow msn byl tlamszony przez messiego, bo moglby stac sie top 1