nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
@FC1899Barca mnie przeraza az 10% konfederacji
0
@Katalonbar oby klich uwazal, bo bez niego nam akcje nie ida.
2
@DLFCB w okregowce to pewnie jedna druzyna pijana byla ze tyle stracili
0
@LukaszFan wylacz social media i portale z newsami bo ci szkodza xD
1
@Kondziubarca hamilton wygrywa sila BLM
0
@Cobra303 dzieki. Mam betclick, ale nigdy sie na tyle nie zaglebialem w opcje do obstawiania. Musze sprobowac.
0
@Mixtape eh i jeszvze tego zolwia ninja brakowalo…
1
@reloaded nie przejmuj sie. Jak raz to moze po prostu gorszy dzien miala czy cos. Na spokojnie do tego podejdz
0
@Cobra303 gdzie da sie takie cos obstawic?
0
@Cobra303 Myslisz, ze jak ktos nie lize tylka messiemu tylko jest fanem barcy to zaraz musi kibicowac ronaldo xD? Widac po tobie poziom wypowiedzi fanboya messiego.
0
@Rastafarnianin pakowal do pustej, bo mial zespol, ktory sam mu tworzyl kazda sytuacje. Bez nich jak widac juz nie potrafi 40 przebic
0
@Gwyn to nie jest obowiazkowe tylko dla pojazdow powyzej 3.5 tony?
0
@ranger3120 u mnie tasma na 1 polegla dzis :(
0
Krol Dani powraca. Widac, ze w sercu ma barcelone, ze za darmo bedzie grac. Nie tak jak pewien sprzedawczyk z argentyny co do psg poszedl i zostal zweryfikowany jakim sredniakiem sie stal :)
0
@DLFCB ja mam serbke na kuponie z handicapem. Oby za bardzo sie nie rozlozyli w tym meczu, bo maszyna pewnie zmotywowana
0
Jest jakis fan nhl na la rambli, ktory poleci jakie zespoly i ktorych zawodnikow warto sledzic i ogladac dla kogos kto dopiero zaczyna sie interesowac tym sportem?
1
@kryhaa poczekaj
0
@Momals11 jak gral w barcy to bylem przywiazany. Jednak teraz nie mam powodu zeby go gloryfikowac. Jeszcze, ze czas jego przeminal.
0
@Roobo eh kolejny fanboy messiego, ktory pewnie juz szuka gry w psg
1
@RichardWinters inteligencja i umiejetnosci w f1? Chyba lepszy bolid xD
1
@arasz1819 f1 ogladaja same janusze. Tych na stronie duzo ostatnio to nie dziw sie im, ze cala lr zawalona tym
1
@Worny strzal to strzal xD
6
@Deviler forma mutant
0
Poleci ktos jakies niemieckie podcasty o pilce noznej? Cos w stylu kanalu sportowego moze byc. Najlepiej zeby na spotify/apple podcastach
1
@Encore a messi za co dostawal za czasow xaviego i iniesty xD? Tylko za bramki. Jakby serio za cos innego to xavi i iniesta mieliby kilka zlotych na kontach
1
@Barwindg mnie bardziej ciekawilo na LR wyzywanie hamiltona niz to co sie dzieje na torze xD
0
@FCBeSeM szkoda ter stegena. W niemczech i tak na niego niezle pluja jadem jak juz stanie na bramce :(
0
@sergio5 strzal to strzal
0
Mnie dziwi jak doszlo do tego transferu. Ten problem z sercem nagle „wyskoczyl”? Bardzo dziwne.
0
Hah pamietam jak ludzie tutaj sie bulwersowalo, ze neuer w repce stoi, a nie on