30

@FC1899Barca mnie przeraza az 10% konfederacji

0

@Katalonbar oby klich uwazal, bo bez niego nam akcje nie ida.

2

@DLFCB w okregowce to pewnie jedna druzyna pijana byla ze tyle stracili

0

@LukaszFan wylacz social media i portale z newsami bo ci szkodza xD

1

@Kondziubarca hamilton wygrywa sila BLM

0

@Cobra303 dzieki. Mam betclick, ale nigdy sie na tyle nie zaglebialem w opcje do obstawiania. Musze sprobowac.

0

@Mixtape eh i jeszvze tego zolwia ninja brakowalo…

1

@reloaded nie przejmuj sie. Jak raz to moze po prostu gorszy dzien miala czy cos. Na spokojnie do tego podejdz

0

@Cobra303 gdzie da sie takie cos obstawic?

0

@Cobra303 Myslisz, ze jak ktos nie lize tylka messiemu tylko jest fanem barcy to zaraz musi kibicowac ronaldo xD? Widac po tobie poziom wypowiedzi fanboya messiego.

0

@Rastafarnianin pakowal do pustej, bo mial zespol, ktory sam mu tworzyl kazda sytuacje. Bez nich jak widac juz nie potrafi 40 przebic

0

@Gwyn to nie jest obowiazkowe tylko dla pojazdow powyzej 3.5 tony?

0

@ranger3120 u mnie tasma na 1 polegla dzis :(

0

Krol Dani powraca. Widac, ze w sercu ma barcelone, ze za darmo bedzie grac. Nie tak jak pewien sprzedawczyk z argentyny co do psg poszedl i zostal zweryfikowany jakim sredniakiem sie stal :)

0

@DLFCB ja mam serbke na kuponie z handicapem. Oby za bardzo sie nie rozlozyli w tym meczu, bo maszyna pewnie zmotywowana

0

Jest jakis fan nhl na la rambli, ktory poleci jakie zespoly i ktorych zawodnikow warto sledzic i ogladac dla kogos kto dopiero zaczyna sie interesowac tym sportem?

1

@kryhaa poczekaj

0

@Momals11 jak gral w barcy to bylem przywiazany. Jednak teraz nie mam powodu zeby go gloryfikowac. Jeszcze, ze czas jego przeminal.

0

@Roobo eh kolejny fanboy messiego, ktory pewnie juz szuka gry w psg

1

@RichardWinters inteligencja i umiejetnosci w f1? Chyba lepszy bolid xD

1

@arasz1819 f1 ogladaja same janusze. Tych na stronie duzo ostatnio to nie dziw sie im, ze cala lr zawalona tym

1

@Worny strzal to strzal xD

6

@Deviler forma mutant

0

Poleci ktos jakies niemieckie podcasty o pilce noznej? Cos w stylu kanalu sportowego moze byc. Najlepiej zeby na spotify/apple podcastach

1

@Encore a messi za co dostawal za czasow xaviego i iniesty xD? Tylko za bramki. Jakby serio za cos innego to xavi i iniesta mieliby kilka zlotych na kontach

1

@Barwindg mnie bardziej ciekawilo na LR wyzywanie hamiltona niz to co sie dzieje na torze xD

0

@FCBeSeM szkoda ter stegena. W niemczech i tak na niego niezle pluja jadem jak juz stanie na bramce :(

0

@sergio5 strzal to strzal

0

Mnie dziwi jak doszlo do tego transferu. Ten problem z sercem nagle „wyskoczyl”? Bardzo dziwne.

0

Hah pamietam jak ludzie tutaj sie bulwersowalo, ze neuer w repce stoi, a nie on

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?