0

@kiper09 ja sie ciesze, bo gram under na kartki

1

@waletpl Mi tu chodzi glownie o to czego nie widac w statystykach. Czesto byl sciagany w 60/70 minucie zeby tylko nie zlapac kontuzji/nikt go nie zfaulowal. Czesto mial mini problemy miesniowe, ze lapal sie za np udo i schodzil na konsultacje z lekarzem. Jak dla mnie to wystarczajace zeby nazywac go szklanka. Skoro tak na niego „dmuchali” zeby nic sie nie stalo. Wiekszosc pilkarzy tak zaczyna z wiekszymi problemami zdrowotnymi. Zaczyna sie od malych rzeczy. Mam wrazenie, ze barca normalnie noe kupilaby go gdyby nie presja po sprzedaniu neymara. Pamietam to dobrze bo za jego czasow w bvb ogladalem ich wszystkie mecze i duzo czytalem o nich w niemieckiej prasie, bo firma w ktorej pracowalem miala czeste wyjazdy do dortmundu to trzeba bylo o czyms rozmawiac.

2

@baartekk97 szukaj seiko jakiegos albo orienta w tej cenie. Mozesz wylapac na promkach tanie modele. Bardzo dobre mechanizmy maja jak na taka cene i wysoka jakosc

1

Mam pytanie do la ramblowych ekspertow od premier league. Czy druzynki z top 3 sa kilka poziomow nad reszta? Za kazdym razem jak obejrze jakis mecz Chelsea, live, mc to mam wrazenie, ze wgniataja przeciwnikow w ziemie juz sama taktyka i organizacja gry czy mi sie tak po prostu wydaje, bo za malo ogladam tej ligi?

0

@bleble123 szanuje za 2014 i docenienie Neuera. Jak dla mnie to prestiz tej nagrody zabiera to, ze praktycznie nigdy nie dostaja jej od lat bramkarze/obroncy.

2

@Essos jestem za utylizacja cpunow

0

Gra ktos z was u jakiegos buka bez podatku i moglby polecic jakiegos? Znajomi mi unibet polecaja. Co myslicie?

2

Pamietam jak za czasow jego transferu pisalem na LR, ze chlop jest szklanka(nie ma wszystkich jego problemow zdrowotnych z czasow bvb na transfermarkt), zachowuje sie nieprofesjonalnie juz samo wymuszanie transferu przez niego bylo zalosne. Duzo info w prasie niemieckiej w czasie jego pobytu w bvb bylo o tym, ze sie spoznia, zle sie z nim wspolpracuje trenerom(przeciwnie prasa hiszpanska ktora go zachwalala przy sadze transferowej) W bvb gral rowniez w innym sposob, bo cala druzyna pod niego probowala mu dograc zeby mogl wygrac pojedynek szybkosciowy na skrzydle 1 vs 1. A drugim jego zagraniem bylo zejscie na lewa noge jak coutinho i strzal. Ten transfer nie mogl sie udac. Ani nie pasowal do nas ani nie potrafil zachowywac sie odpowiednio. Kontuzje to juz skutek jego stylu zycia.

0

@B jak BARCA coutinho chociaz na wypozyczeniu w bayernie pokazal, ze potrafi grac. Demvele to jedynie pokazal jak siedziec w szpitalu

1

@Bogan F torres, ale on chyba wchodzi w kategorie oczywistych

0

Eh myslalem, ze rb lipsk u siebie cos ugra, a tu 3-1 z bayerem. Dziwne, ze taki slaby sezon maja, bo sklad wyglada obiecujaco na bundeslige

0

Komentarz usunięty

0

@Ronmes inny system. Wystarczy sie zainteresowac dlaczego tak jest i nawet porownac skale wielkosci polski do szwajcarii i dlaczego w wiekszych panstwach to nie ma sensu

0

@kuz karakan i penaldo sie skonczyli i tyle. Czas na nowych pilkarzy. Wole juz zeby benzema wygral

0

@abram3k sa inne strony jeszcze w pl. Nawet panie sie na europejskich ogladzaja tylu escorts com

0

rano dla jaj pisalem, ze benzema wygra zp, a tu zaraz chlop serio ja bedzie mial. Chyba dziennikarze ze swiata za duzo la rambli czytaja

1

@Edoss polecanie samsunga i pisanie, ze z najlepszym oprogramowanie do tv to zart. To jest jedna z najbardziej krytykowanych rzeczy odnosnie samsungow, a ty piszesz, ze najlepsze. Najlepsze to maja matryce, ale co z tego jesli system ubogi i tnie przy szybkim korzystaniu

4

@Batys to nie sport

0

@KacperVEB bardzo glupio postapil decydujac sie brac udzial w tylu „galach” punchdown. Jeszcze, ze dziewczyna/zona mowila mu zeby nie bral udzialu w tej ostatniej. Najsmieszniejsze, ze ryzykowal za kazdym razem za tak smieszne pieniadze

0

@Maker0 ich jedyna taktyka to mbappe z kontry. Szczerze mogliby wywalic 3/4 gwiazd i byloby to samo. Oni jak maja pilke to gubia sie bardziej niz roberto gdy ma pilke

9

@damiano996 antyszczepionkowcy to po prostu foliarze. Wstyd mi za nich

0

@snupson ja ci nic nie polece nic konkretnego, ale omijaj samsunga. Jestem bardzo zawiedziony swoim. Nie ma systemu dobrego, malo aplikacji + rzadko aktualizowane, po 2latach zaczal lagowac przy szybkim klikaniu. Teraz bralbym po prostu sony/lg i nie patrzyl sie pod zadnym pozorem na samsunga

0

@Piernik mam nadzieje, ze mi tez wysla jakas wiadomosc, bo nic nie mam narazie :( tak malo znaczyc w swiecie, ze nawet mnie nie szpieguja

2

@SeWo77 i setki kontuzji

0

@dammar91 ja mam klarte forste 3. Polecam z calego serca. Jestem alergikiem i mi pomaga

1

@bartas97 to latwa wygrana. Makaroniarze psychy nie maja

0

Dobry kurs jest live na kunshan grajace z wuhan tree house. Zaraz zacznie sie 2 polowa i na wygrana kushan kurs 21. Znajac ich napastnika mozna go okreslic chinskim messim to duza szansa, ze odwroca losy spotkania.

1

@Jakchcesz jak dla mnie super to wyglada

0

@Pawlak1992 setien przy nim to guardiola

2

@Pawlak1992 po co im trener skoro juz jednego grajacego trenera maja xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?