nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ci co pisza, ze alves sie nie przyda to zyja w swojej bance w ktorej mysla, ze mozemy kupic mlodego perspektywicznego gracza na ta pozycje… Tylko zapominaja, ze nie stac nas
1
@VamosRakieta puig jeszcze bedzie lepszy niz messi. Zobaczycie, ale co wy sie znacie na pilce… chlopak ma talent, ktory rozwinie sie na wspolpracy z xavim
1
@Joe_Pesci u mnie tyle zawsze kosztowal jak bez kawy bralo sie xD moze to tak jak z paliwem ze nie ma ujednoliconych cen. Dlatego moze sie w twoim orlenie tanio uchowalo przez lata
0
@Lewus69 100zl na xaviego postawilem. Oby dostal w tym roku, bo kiedys go okradli ze zp
0
jakiego buka oprocz fortuny i sts polecicie?
0
@Omi nie tak zle. Jesli sama wejdzie dobrze mentalnie to duze szanse sa.
8
@Rewolucja123 a fanboye messiego tez powinny byc banowane? La rambla jest po to, ze kazdy moze pisac o czym chce i kiedy chce jesli nikogo to nie obraza. Tyle lat na stronie, a takich rzeczy nie wiesz? xD
4
@VegetaPolska nic. Zwykly test rosji jak zareaguje polska, UE i inni zeby wiedzieli na ile moga sobie pozwalac.
4
@Kondziubarca ludzie nie maja co robic i wola sie nakrecac wierzac we wszystko co jest w internecie
0
Uzywa z was ktos philips one blade do golenia? Co ile te ostrza wymieniacie srednio?
0
@draxidox nie rozumiem
1
@patry295 wszystkie exclusivy od ps typu god of war i inne. Ja polecam until dawn zagrac spoko „horror” bardzo przyjemny. Nie jest to gra z nowej generacji, ale bardzo przyjemna
0
@Dembouz1899 „Messi od lat jest ciagniety przez druzyne. Sam nic nie osiagnal. Odkad nie ma w druzynie xaviego, iniesty, neymara jest zwyklym sredniakiem” - komentarz fana barcelony
3
@Nazio87 napij sie melisy zanim dowiesz sie, ze na paszportach juz dawno sa odciski palcow xD
0
Komentarz usunięty
0
@zadafcb kazdemu sie zdarzy cos odwalic
0
@Lionel_Messi10 lepsze niz zrodlo twitter z konta fanow messiego xDD
0
@JohnnyBarca messi moze sobie pomarzyc o zlotej pilce xD
0
@Fabik87 tez w zlym momencie trafil. Nie mial nawet swojej pozycji w messim w skladzie
0
@Herato szkoda go. Bayern go odbudowal fizycznie i mentalnie, ale po powrocie zgasl u nas.
0
@Dzemix111 od amazona
0
@Sysia11 ja jestem fanem szachow i jak sa mistrzostwa w farming simulator to lubie sobie obejrzec jak oraja pole
0
Komentarz usunięty
1
@oskar_wojak eh i te smutne oczy messiego. Nawet antonella mu juz ich nie „oswietla”. Oby wrocil do nas, bo juz zle z nim :( wracaj krolu
0
@norbi77 widac w nim DNA barcelony
1
@Cyzix g2 juz psycha siedzi i raczej nie wstanie
0
@AlexDark00 bo go zle traktowali
0
@AlexDark00 bez przesady. Szanujmy sie liga wloska to ogorki
0
Wam tez na telefonach na LR wyswietla sie jakas scam reklama z ruskiego hostingu z krypto i xdjeciem chyba szymona holowni?
0
@Momals11 widac po oczach, ze nieszczesliwy z grania w paryzu :(