0

Ci co pisza, ze alves sie nie przyda to zyja w swojej bance w ktorej mysla, ze mozemy kupic mlodego perspektywicznego gracza na ta pozycje… Tylko zapominaja, ze nie stac nas

1

@VamosRakieta puig jeszcze bedzie lepszy niz messi. Zobaczycie, ale co wy sie znacie na pilce… chlopak ma talent, ktory rozwinie sie na wspolpracy z xavim

1

@Joe_Pesci u mnie tyle zawsze kosztowal jak bez kawy bralo sie xD moze to tak jak z paliwem ze nie ma ujednoliconych cen. Dlatego moze sie w twoim orlenie tanio uchowalo przez lata

0

@Lewus69 100zl na xaviego postawilem. Oby dostal w tym roku, bo kiedys go okradli ze zp

0

jakiego buka oprocz fortuny i sts polecicie?

0

@Omi nie tak zle. Jesli sama wejdzie dobrze mentalnie to duze szanse sa.

8

@Rewolucja123 a fanboye messiego tez powinny byc banowane? La rambla jest po to, ze kazdy moze pisac o czym chce i kiedy chce jesli nikogo to nie obraza. Tyle lat na stronie, a takich rzeczy nie wiesz? xD

4

@VegetaPolska nic. Zwykly test rosji jak zareaguje polska, UE i inni zeby wiedzieli na ile moga sobie pozwalac.

4

@Kondziubarca ludzie nie maja co robic i wola sie nakrecac wierzac we wszystko co jest w internecie

0

Uzywa z was ktos philips one blade do golenia? Co ile te ostrza wymieniacie srednio?

0

@draxidox nie rozumiem

1

@patry295 wszystkie exclusivy od ps typu god of war i inne. Ja polecam until dawn zagrac spoko „horror” bardzo przyjemny. Nie jest to gra z nowej generacji, ale bardzo przyjemna

0

@Dembouz1899 „Messi od lat jest ciagniety przez druzyne. Sam nic nie osiagnal. Odkad nie ma w druzynie xaviego, iniesty, neymara jest zwyklym sredniakiem” - komentarz fana barcelony

3

@Nazio87 napij sie melisy zanim dowiesz sie, ze na paszportach juz dawno sa odciski palcow xD

0

Komentarz usunięty

0

@zadafcb kazdemu sie zdarzy cos odwalic

0

@Lionel_Messi10 lepsze niz zrodlo twitter z konta fanow messiego xDD

0

@JohnnyBarca messi moze sobie pomarzyc o zlotej pilce xD

0

@Fabik87 tez w zlym momencie trafil. Nie mial nawet swojej pozycji w messim w skladzie

0

@Herato szkoda go. Bayern go odbudowal fizycznie i mentalnie, ale po powrocie zgasl u nas.

0

@Dzemix111 od amazona

0

@Sysia11 ja jestem fanem szachow i jak sa mistrzostwa w farming simulator to lubie sobie obejrzec jak oraja pole

0

Komentarz usunięty

1

@oskar_wojak eh i te smutne oczy messiego. Nawet antonella mu juz ich nie „oswietla”. Oby wrocil do nas, bo juz zle z nim :( wracaj krolu

0

@norbi77 widac w nim DNA barcelony

1

@Cyzix g2 juz psycha siedzi i raczej nie wstanie

0

@AlexDark00 bo go zle traktowali

0

@AlexDark00 bez przesady. Szanujmy sie liga wloska to ogorki

0

Wam tez na telefonach na LR wyswietla sie jakas scam reklama z ruskiego hostingu z krypto i xdjeciem chyba szymona holowni?

0

@Momals11 widac po oczach, ze nieszczesliwy z grania w paryzu :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?