2

@NaFazieHitman sorry nie kazdy jest fanboyem messiego na swiecie. Normalni ludzie widza, ze messi gra jak sredniak od dawna

0

@WisniaKala silver, ale gram jak global

10

Zawsze jakis rekord do kolekcji. Nie ma co wybrzydzac.

0

A skad on to wie z calym szacunkiem do iniesty? Dobrze, ze nie wyjechal z argumentem, ze ma swoich amigosow ze starych czasow w barcy. Boje sie, ze przez to jaka otoczke buduje sie dla xaviego to jak nie bedzie szlo to caly syf na niego z mediow poleci…

0

@barcelonaLM czyli zrodlo random z twittera z dodanym randomowym filmikiem xD to niezle ruskie trolle to maja latwo zeby trollowac niektorycg

0

@Sysia11 iniesta i xavi poniesli go na plecach. Fanboje messiego widza tylko swojego krUla jak widac

0

@kkbarca bez niego na benfike balbym sie o nas

1

@Phoenixx kazdy klub czasami jest fc szpitalem.

0

@barcelonaLM źrodło

1

@kkbarca jak xavi wroci to ich uzdrowi

0

@umtiti ferran torres

0

@graco14 zeby miec z czego czarowac potrzebuje zdrowych pilkarzy, a to moze byc problem

0

@kkbarca moze razem z dembele beda grali na konsole. To lepiej psychicznie zniesie kontuzje xD

0

@Mns21 2011, 2012, 2015 na szybko z glowy

2

@Roobo xavi chyba w szpitalu bedzie z nimi rozmowy przeprowadzal xD

0

@Herato Messi to powinien z 3 zlote pilki mniej wygrac. Wiec nie dowalaj sie do modricia bo zasluzyl

0

@Nieznajomy w paszporcie super to dziala i ulatwia na lotnisku jak sie ktos przywala do ciebie ze nie jestes podobny na zdjeciu. Czesto mialem takie sytuacje i duzo stresu bylo. Odkad mam paszport z odciskami to jest spoko, bo wiem, ze zawsze mnie rozpoznaja

0

@mekston messi to nie powinien byc tam od 3 lat widzac jaki piach gra

0

@Rewolucja123 mam nadzieje, ze navi nie zdominuje za bardzo, bo chcialbym obejrzec cos wyrownane

0

@kamiVeB gomes wszechstronny na szpicy nawet by zagral

3

@Kgorecki2500 a co zlego w pobraniu odciskow? Na paszporcie juz od dawna mam

0

@zeko0 messi i ronaldo jechali jedynie na swojej renomoe z tymi zlotymi pilkami. Zaden z nich nie powinien dostac tyle zlotych pilek. Dobrze ich zweryfikowal czas gdzie bez super zespolow i graczy dookola sa sredniakami. A messi to wgl pewnie nie zlapalby 1 skladu w 3/4 druzyn z anglii

0

Pamietacie jak kiedys wszyscy narzekali na la rambli na gomesa? Teraz to pewnie bylby naszym najstabilniejszym zawodnikiem.

0

@Hosh zalezy przy ktorej ulicy. W poblizu palacu kultury na wielu chodnikach mozna wyciagac normalnie xD

6

@czosnekfcb szkoda chlopa. Nie wroci juz taki sam do nas. O ile wgl wroci

0

@Piernik to tez prawda. Ale tak to jest jak obecnie dzieciaki z jakims talentem w polsce nie dostana sie do dobrej szkolki, bo brani sa ci ktorych rodzice gruby hajs placa.

0

@tomek8756 i bardzo dobrze. Popieram w 100%

0

@Piernik legia po prostu jakies odpadki, ktorych nikt nie chce normalny zbiera transferowo zamiast postawic na polakow.

0

@Barca1992 zrodlo onet

1

@grubiorz znaczy zle sie wyrazilem. Jeszcze przed jego odwalaniem z wymuszeniem transferu dziwnie sie tam dzialo z nim. Oprocz tego, ze coraz czesciej gral mecze po 70minut, bo na cos narzekal. Oprocz tego duzo dziwnych plotek w niemieckiej prasie czytałem w tamtym czasie o jego nieprofesjonalnym zachowaniu. Mam wrażenie, ze barca myslala, ze nagle tutaj bedzie innym czlowiekiem ignorujac dziwne „sygnaly” co lataly o nim w niemczech. I tez nie ma co sie oszukiwac zrobili to pod presja znalezienia zastepcy neymara zeby kibicow uciszyc z marudzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?