nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NaFazieHitman sorry nie kazdy jest fanboyem messiego na swiecie. Normalni ludzie widza, ze messi gra jak sredniak od dawna
0
@WisniaKala silver, ale gram jak global
10
Zawsze jakis rekord do kolekcji. Nie ma co wybrzydzac.
0
A skad on to wie z calym szacunkiem do iniesty? Dobrze, ze nie wyjechal z argumentem, ze ma swoich amigosow ze starych czasow w barcy. Boje sie, ze przez to jaka otoczke buduje sie dla xaviego to jak nie bedzie szlo to caly syf na niego z mediow poleci…
0
@barcelonaLM czyli zrodlo random z twittera z dodanym randomowym filmikiem xD to niezle ruskie trolle to maja latwo zeby trollowac niektorycg
0
@Sysia11 iniesta i xavi poniesli go na plecach. Fanboje messiego widza tylko swojego krUla jak widac
0
@kkbarca bez niego na benfike balbym sie o nas
1
@Phoenixx kazdy klub czasami jest fc szpitalem.
0
@barcelonaLM źrodło
1
@kkbarca jak xavi wroci to ich uzdrowi
0
@umtiti ferran torres
0
@graco14 zeby miec z czego czarowac potrzebuje zdrowych pilkarzy, a to moze byc problem
0
@kkbarca moze razem z dembele beda grali na konsole. To lepiej psychicznie zniesie kontuzje xD
0
@Mns21 2011, 2012, 2015 na szybko z glowy
2
@Roobo xavi chyba w szpitalu bedzie z nimi rozmowy przeprowadzal xD
0
@Herato Messi to powinien z 3 zlote pilki mniej wygrac. Wiec nie dowalaj sie do modricia bo zasluzyl
0
@Nieznajomy w paszporcie super to dziala i ulatwia na lotnisku jak sie ktos przywala do ciebie ze nie jestes podobny na zdjeciu. Czesto mialem takie sytuacje i duzo stresu bylo. Odkad mam paszport z odciskami to jest spoko, bo wiem, ze zawsze mnie rozpoznaja
0
@mekston messi to nie powinien byc tam od 3 lat widzac jaki piach gra
0
@Rewolucja123 mam nadzieje, ze navi nie zdominuje za bardzo, bo chcialbym obejrzec cos wyrownane
0
@kamiVeB gomes wszechstronny na szpicy nawet by zagral
3
@Kgorecki2500 a co zlego w pobraniu odciskow? Na paszporcie juz od dawna mam
0
@zeko0 messi i ronaldo jechali jedynie na swojej renomoe z tymi zlotymi pilkami. Zaden z nich nie powinien dostac tyle zlotych pilek. Dobrze ich zweryfikowal czas gdzie bez super zespolow i graczy dookola sa sredniakami. A messi to wgl pewnie nie zlapalby 1 skladu w 3/4 druzyn z anglii
0
Pamietacie jak kiedys wszyscy narzekali na la rambli na gomesa? Teraz to pewnie bylby naszym najstabilniejszym zawodnikiem.
0
@Hosh zalezy przy ktorej ulicy. W poblizu palacu kultury na wielu chodnikach mozna wyciagac normalnie xD
6
@czosnekfcb szkoda chlopa. Nie wroci juz taki sam do nas. O ile wgl wroci
0
@Piernik to tez prawda. Ale tak to jest jak obecnie dzieciaki z jakims talentem w polsce nie dostana sie do dobrej szkolki, bo brani sa ci ktorych rodzice gruby hajs placa.
0
@tomek8756 i bardzo dobrze. Popieram w 100%
0
@Piernik legia po prostu jakies odpadki, ktorych nikt nie chce normalny zbiera transferowo zamiast postawic na polakow.
0
@Barca1992 zrodlo onet
1
@grubiorz znaczy zle sie wyrazilem. Jeszcze przed jego odwalaniem z wymuszeniem transferu dziwnie sie tam dzialo z nim. Oprocz tego, ze coraz czesciej gral mecze po 70minut, bo na cos narzekal. Oprocz tego duzo dziwnych plotek w niemieckiej prasie czytałem w tamtym czasie o jego nieprofesjonalnym zachowaniu. Mam wrażenie, ze barca myslala, ze nagle tutaj bedzie innym czlowiekiem ignorujac dziwne „sygnaly” co lataly o nim w niemczech. I tez nie ma co sie oszukiwac zrobili to pod presja znalezienia zastepcy neymara zeby kibicow uciszyc z marudzenia