nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@grubiorz pod koniec przygody z bvb zaczynal stawac sie szklanka dembele. Czesto schodzil szybciej nawet jak byl potrzebny, lapal sie za udo i inne tego typu rzeczy. Nie tylmo z jego winy, bo w bundeslidze czesto atakowali go bardzo w nogi. Mam wrwzenie, ze nasi eksperci ogarniajac ten transfer jedyne co o jego zdrowiu wiedzieli to to co napisane na transfermarkt
1
Ciekawe po jakim czasie xavi zostanie przez niektorych zwyzywany od wuefisty xD
0
@MeS5i_99 jak pod sport glownie to garmin najlepwzy wybor do 1000zl
2
@Momals11 polo,golf, lupo
0
@Kusco15 nie dziwie sie. Tak jak go potraktowala barcelona to wstyd
0
@Czajka90 fanboyow messiego interesuje najbardziej xD zeby potem mogli innemu pilkarzowi umniejszyc ze nie wygral zlotej pilki w przyszlosci
1
@Krystian1588 1.PSG 2.PSG 3.legia
1
@headhuntersFCB Ansu pod wzgledem tego jakie oczekiwania sa wobec niego
1
@CLionelMessi niektorzy na tej stronie pisza o messim kazdy post, ktory nie ma nic wspolnego z barca juz. Ta informacja to chociaz ciekawa co podal o strzeleniu gola
0
@PlsNotAtletico mam podobnie. Ale widzac jak idzie to sie boje
4
Nie wiem co gorsze rozmowy polityczne na la rambli czy wojna fanboyow messiego, ktorzy probuja umniejszyc kazdemu innemu pilkarzowi zeby wyniesc na piedestal messiego. Rozumialem to jak gral u nas, ale teraz to widac kto jest kibicem klubu, a kto byl messiego.
3
@Chinaski Z szacunku do osoby z ktora negocjuja? Tak trudno to zrozumiec?
4
@Tarins nie pisz lepiej nic negatywnego/nie lizacego tylka messiemu, bo polowa uzytkownikow to fanboye messiego
3
@barcelonaLM najgorsze to twoje wypociny jako fanboya messiego xD Moze znajdz sobie fanclub/grupe dotyczaca tylko messiego tam bedziesz wsrod swoich.
0
@PatrychoO to, ze ktos nie lize tylka messiemu to nie znaczy, ze jest nienawisc do messiego xD Ciezko tez nie byc negatywnie nastawionym do messiego czytajac wypociny jego fanboyow. Ja np. jestem fanem barcelony, a nie messiego to jak widze pewnych uzytkownikow na la rambli to mam odruchy wymiotne. I trzeba pamietac, ze kazdy ma hejterow z pilkarzy, ale messi od dawna nie zamyka im mord swoja gra, a ronaldo i lewy zamykaja.
0
@BorzyKrzys dybala super chlopak i dobrze oglada sie jego gre, ale mam wrazenie, ze bardzo w kratke z forma jest od dluzszego czasu.
0
@barcelonaLM troche obiektywizmu. Ronaldo wygral 3 ligi mistrzow dla realu praktycznie sam swoimi golami...
0
@barcelonaLM messi bez xaviego i iniesty to tylko jedzie na renomie swojego nazwiska. Pokazala to barcelona i liga mistrzow po odejsciu tych panow. Natomiast ronaldo w kazdej lidze sie odnajduje, a messi niezbyt. Mam nadzieje, ze pewnego dnia fanboye messiego znikna z tej strony
0
Lewy forma mutant
0
jak nasi graja? Nie mam gdzie ogladac, a ciekawi mnie czy sa jakies pozytywy
0
@Stink21 messi jedyna jaka funkcje moglby w barcy dostac to dbanie o trawnik, a nie cos do czego potrzeba mozgu uzywania.
11
Oby nigdy nie trafil na takie stanowisko w barcelonie... Jak czytam komentarze w stylu" wroc do nas krolu" "czekamy na ciebie" to mam wrazenie, ze niektorym sie cos odkleilo. Fanboye messiego to najgorsza rzecz jaka przytrafila sie barcelonie, bo zawsze beda tutaj sie skupiac i takie glupoty gadac
2
@Kurkmen jaka wanilia. Skoro to jest matcha latte. Matcha to taka sproszkowana zielona herbata
7
@Encore GOAT nawet w robieniu dzieci
0
@Momals11 jesli legit info mialoby byc to fanboye messiego znowu sie zesraja na social mediach. Szkoda, ze az tyle ich pozostalo na la rambli niedobitych po odejsciu tego sprzedawczyka do szejka :)
0
@Gaz tylko w psv albo feynoord nikt nie bedzie od niego mial takich oczekiwan jak w barcy
1
@A4ron Troche za ostro. Chlop wchodzil w strasznie slabej sytuacji. Nie bylo co oczekiwac po prostu.
0
@Szakalaka12369 teraz to nasi pilkarze nawet sprawnie grac pilka nie potrafili to mysle, ze juz nie ma co zabijac moze byc tylko lepiej
0
@Panpiwkarz dobrze, ze puyol na miejscu w barcelonie to moze zechce pograc tez
0
Komentarz usunięty