0

@Jakchcesz z niewolnika nie ma pracownika. Jak bedzie chcial odejsc to odejdzie

0

Co taki slaby kurs na nas w meczu na benfike? Myslalem, ze dobre pieniadze bedzie mozna wyciagnac z tego meczu, a tylko 1.6 na nas :( bez podatku to nie tak zle, ale myslalem, ze wiecej na wygrana dadza

0

Brawo mistrzu :)

4

@Rewolucja123 a co jest zlego w stronie? Fanboye messiego dalej tu sa w tym ty, a jego nie ma juz u nas. Lewy chociaz rodak

0

@FC1899Barca dziwi mnie ze messi wgl w top 3

0

@AmigoBlancos barcelona man utd i napoli

1

@Kamiloza91 1. Iniesta 2. Xavi 3. Messi

0

@AdiKingu96 +1 teraz reklamy sa spoko. Pamietam jak w prwnym momencie byla ta scam reklama z ruskiego hostingu z holownia to tragedia byla zeby tylko nie kliknac przypadkowo w to xD

8

@Batys i co w tym zlego. Na grype tez sie szczepie od lat co roku

2

@dasouzar11 widze kolega oglada tylko teatr i slucha opery?

1

@HarveySpecter 10/10 bushido swietne jest

0

@Comfortable_ ultrasi psg to najwieksze bydlo we francji. Kazdy kto byl w paryzu to wie, ze w okolicach meczu i po strach nawet jezdzic w poblizu

0

@KrwawiaceoczyVEB normalnie jest. Tylko czasami ich ponosi, bo maja wybuchowy temperament.

7

Dlaczego fanboye messiego sa tacy toksyczni? Napisze sie jedno slowo zle o messim to zaraz jak stado psow atakuja. Rozumialem lizanie tylka messiego jak u nas gral, ale teraz jak sprzedal sie do psg to nie ma sensu. Na tej stronie powinni dodac jakies rangi przy nicku zeby rozrozniac czy ktos jest fanem barcy czy messiego.

0

Zna sie ktos na glovo? Jak to jest, ze w apce na telefonie nie jestem w zasiegu danej restauracji i do mnie nie dostarczaja, a juz jak wejde przez internet bez apki to moge u nich normalnie zamowic z tym samym adresem podanym. Myslicie, ze to blad jakis czy normalnie zamawiac?

0

@paweldunajecfcb Raz rzuciles to i drugi raz rzucisz

0

Ja bym go zostawil. Moze sie odpali jak zdrowie dopisze

1

@ShinobiQWE czytajac ten post to nie wiem czy to trolling czy ktos serio ma tak mala wiedze na temat geopolityki

0

@DamianBarcaCule Ciezko sie z tym nie zgodzic.

2

@VamosGirl ja jestem szczepion jj, a zaszczepie sie nawet drugi raz po to zeby nie narazac osob starszych z ktorymi pracuje. Nie chce miec ich na sumieniu. Np foliarze wgl nie zdaja wobie sprawy powagi sytuacji. Ich obchodzi tylko ich wlasne ego.

1

Wy tez nie mozecie sie juz doczekac meczu z ta gorsza druzyna z katalonii? Dawno nie czekalem tak na mecz jak na jutrzejszy.

0

Ciekawa informacja

3

@paweldunajecfcb na obecnym poziomie nauki twierdzenie, ze istnieje cos takiego jak bogowie jest niesmiesznym zartem. Religia od poczatku miala pomagac w kontroli spoleczenstwa i nadaniu podstawowych zasad. Wszystkie podobienstwa miedzy najwiekszymi religiami to pokazuja np. Kazda ma cos na styl przykazan co wolno robic, a co nie. Kiedys religia miala bardzo duzy sens, ale teraz zastanawianie sie nad tym czy bog istnieje nie ma sensu.

0

Widzac ceny biletow na mecze to sie nie dziwie, ze spada. Sam bym czesciej latal do barcelony na mecze, ale kalkulujac sobie wszystko to bilety sa strasznie drogie. Mogliby obnizyc cene zeby wypelniac stadion.

0

@Naturopata folia ci z uszu wystaje xD

0

@tusieQ z bezprzewodowych jak masz iphone to airpodsy to kilka poziomow wyzej niz wszystko inne. A buty to raczej nie ma sensu polecac, bo najlepiej jakbys poszedl do sklepu sam przymierzyc, bo kazdy ma inna budowe stopy przez co ciezko doradzic. Jedyne co to pamietaj, ze jak uniwersalne do silki i biegania to wez cos z twardsza podeszwa, bo nie dasz rady wielu cwiczen na silce z mocna amortyzacja typowych do biegania

12

@Zoker szacuneczek podwojny za pokonanie portugalii jeszcze

0

@Barca1992 widac. Jakby cie nie bolalo to bys ominal moj komentarz i tyle, a tak to po prostu czuly punkt. Niezla hipokryzja, bo mowisz, ze kazdy ma miec wolnosc, ale jak ktos uwaza, ze powinnoec sie kazdy szczepic to juz narracja sie zmieni.

0

Komentarz usunięty

0

@Seba_89_ widze, ze zabolalo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?