0

@wyrek haha jakich konkretnych pytan? Ze szczepionki maja chipy czy, ze czapka z folii aluminiowej neutralizuje dzialanie chipu?

0

@Kinginiesta czy ty wiesz do czego sluzy szczepienie jesli pytasz mnie „skoro sie zaszczepiles to czego sie obawiasz”?

2

@Zoker haha arsenal to jest zloto.
15) W Arsenalu wszyscy piłkarze wdychają podtlenek azotu. Pewien piłkarz wrócił, by świętować swoje urodziny w Paryżu pod hasłem "balony z podtlenkiem azotu".

0

@DonAndrzejos xavi krociutko ze stara gwardia. I bardzo dobrze. Ciesze sie, ze czuja do niego respekt

0

Komentarz usunięty

1

Jest sredniakiem. Pokazuje to najlepiej, ze nie daje sobie rady w psg. Kiedys mozna go bylo bronic i mowic, ze jest niesamowity, ale okazuje sie, ze jego strefa komfortu i okres bycia kilka poziomow nad innymi zniknal wraz z odejsciem xaviego, iniesty, neymara i innych z tamtych czasow.

0

@Wyjadaczmasla hah chlop wygrywal premiere league, tyle razy w finale LM, oprocz tego zaoral bundeslige z bayernem. No rzeczywiscie nic nie osiagnal. Widze tylek boli fanboya messiego, ze porownalem ta sytuacje do messiego, ktory nic nie osiagnal bez xaviego i iniesty i nie radzi sobie bez barcy? Jedyne osiagniecia to granie na ogorki w copa america

0

@doc ciekawi mnie ten chlopak. Powinien dostac pare meczow zeby ocenic czy progresuje dzieki temu.

1

@cinero1996 smacznej kawusi j**** kapusi! Pozdrowienia z wiezienia.

0

@AlexDark00 ale rozmawiamy na ogolnikach to mozna zakladac, ze mowi sie o przecietnych osobach o przecietnym wzroscie bez rozpatrywania skrajnosci.

1

@Deviler w boksie to raczej proste, ze kasjusz. Wzrost, idealne warunki, doswiadczenie w boksie, bierze na powaznie treningi co wszyscy mowia i pokazal juz przy parke to. Wrzosek bez szans patrzac obiektywnie z boku

1

@Iniesta19820815 to nie guardiola byl taki mocny? Chlop udowodnil, ze bez barcy jest dalej top 1 trenerem. To tak jakby mowic, ze messi jest nikim, bo mial xaviego inieste i guardiole na trenerce za czasow sukcesow

2

@kaamil1910 o to mi chodzi, ze dlaczego nie promuje sie normalnych sylwetek posrodku. I co do twojego przykladu to slaby, bo 102kg to nie jestes gruby.

2

Czy wszystkie zagraniczne marki ubran typu calvin klein, ralph lauren itd musza teraz miec na glownej stronie osoby z otyloscia jako modelki? Czy otylosc to teraz jakas cecha promowana przez swiat? Rozumiem bycie „grubszym”, ale promowanie otylosci, która jest choroba to przesada.

8

@dasouzar11 tak trudno uzyc google? Czy lepiej udawac pseudo intelektualiste i wynosic sie na la rambli wyzszoscia, bo nie zna sie czegos? Moze porozmawiamy o teatrze?

3

To logiczne, ze trzeba bylo sie juz pozbyc messiego, bo stal sie sredniakiem, a z nim nie moglibysmy zbudowac nic nowego, bo „ksiezniczka” by sie obrazila. Szkoda, ze za 100 mln nie poszedl rok wczesniej to pewnie juz mielibysmy ciekawy projekt. Najbardziej zal jest tego, ze messi, ktory zawdziecza wszystko barcelonie tak ja „niszczyl”, ale jak widac za euroski to nawet rodzine by sprzedal…

2

@IronSanHybrid i tak nikt tego nie oglada

0

@Dzemix111 nie bo jest sredniakiem od lat

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

2

Czyli bedzie grajacym trenerem?

0

@Commandement oni wiedza na co sie pchaja. Jestes glupi czy glupi?

0

@Vebrol +1, ale jak dla mnie to najbardziej zepsul sobie kariere zmieniajac tak szybko klub na ac milan. Juz pomijajac fakt, ze tez mu ego wywalilo od tego hype w mediach na niego. Juz po samych wywiadach z tamtego czasu slychac jak mu pokory braklo.

1

Bo nim jestes Krolu :)

3

Czytajac la ramble mam wrazenie, ze wiekszosc fanboyow messiego jakby nie wygral ZP bardziej by bolal tylek niz messiego, ktoremu to pewnie obojetne.

0

@AdiKingu96 Ludzie dla jaj to pisza, a ty lykasz, ze to serio

0

@_catalan najwiecej topowych sportowcow jest fanami nba.

0

Chlop jest przecietny. Jedyne co go wyroznia to wlosy, a oni serio mysla nad tym?

1

@Kredon w lesie dzis nie zasnie nikt 2

2

@tomek8756 najgorzej to jak menel wejdzie i caly tramwaj w jego odorze

1

@l0Messini majac nick messini to sie nie dziw, ze nikt cie nie pytal xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?