1

@Bobo25 krew nowych troll kont piszacych, ze wygrac powinien messi/lewy pojdzie na marne

0

@BoreekxD fanboy zdrajcy szejkowego?

0

@Fcbarcafc mnie bardziej bawi, ze niektorzy serio na te bajty ze zlota pilka kto wygra odpisuja

0

Ciekawe czy la rambla padnie przy ogloszeniu, ze zlota pilke wygrywa benzema

0

Najgorsze, ze gramy u nich. Mieszkam w Niemczech i wiem, ze mobilizacja na mecze u siebie jest ogromna. Nie ma, ze odpuszczamy bo juz mozemy w monachium. Jeszcze jakbysmy na camp nou grali to nie zdziwilbym sie, ze daliby mlodym pograc 90 minut dla doswiadczemia, ale tam kibice „ultrasi” zjedliby ich gdyby nie wzieli na powaznie barcelony i dawali „fory”.

0

@Mns21 biznes bialego proszku w ameryce poludniowej upadl przez ten rok bez tego pana

3

Super sie sluchalo. Nie rozumiem hejtu na macka. Nie oglafam go na yt, bo do mnie nie trafia content, ale tutaj super merytorycznie

1

Xavi sabotazysta? Chyba, ze kontrakt dembele zmieni na taki w ktorym licza mu za godziny gry

1

@Bisz bardziej smieszne. Wyjmij kija

0

Sprzedaz bialego proszku spadla o 90% w ameryce poludniowej przez ten rok

0

@macio_944 to co kilka razy odwalil messi to kryminal. Normalnego gracza posadziliby na lawke

0

@Mathew86 fanboy messiego widze mocne problemy mentalne xD

1

@DaPidejpi messi nigdy szopki nie robil? Kolega chyba niezbyt sledzi messiego xDD

3

Komentarz usunięty

1

@Mareeek2050 over 4.5

0

@Ciule123 ja mam tylko bol gardla. Powodzenia

0

@amanter z messim czy bez i tak bysmy byli w tym samym miejscu.

0

@amanter tak normalnie messi sam ja pyknie XD

0

@Kinginiesta mecz z augsburgiem to wygladal jak ustawka. Oni nawet sie nie starali wygrac. Po prostu sobie podawali pilke przez wiekszosc meczu co widac po statystykach.

1

@Momals11 slabe to patrzenie na fanboyow messiego na tej stronie

0

Komentarz usunięty

0

@gumaz grajac na moich mikro stawkach to nie ma co blefowac. Co rozdanie all in ktos.

0

Gra ktos na ggpoker? Czym wplacacie tak jak na np pokerstars przez skrilla czy prosto z banku swojego?

0

@Comfortable_ reus to najbardziej underrated pilkarz na swiecie. Gdyby nie kontuzje pewnie z kilka ZP mialby

0

@D10SLEO mowi to fanboy messiego. To tak jakby spytac wyborcy pis dlaczego pis powinien wygrac xD

0

@Mario96w lepiej znajdz 1 argument dlaczego messi mialbt wygrac. Ani LM, ani nic nie gra w lidze. Z tym to on mvp ekstraklasy nie zdobylbt

0

@Sulimo jak brdzie chcial odejsc to bedzie robil tak jak dembele przy wymuszaniu transferu z borussi i tyle.

0

@kuz marne szanse, bo nikt juz tv nie oglada. Latwiej odpalic apke na tv

0

@macio_944 z poziomem obecnej argentyny to oni z grupy nie wyjda

0

@sintesox wszystko byle nie psg, real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?