nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 krew nowych troll kont piszacych, ze wygrac powinien messi/lewy pojdzie na marne
0
@BoreekxD fanboy zdrajcy szejkowego?
0
@Fcbarcafc mnie bardziej bawi, ze niektorzy serio na te bajty ze zlota pilka kto wygra odpisuja
0
Ciekawe czy la rambla padnie przy ogloszeniu, ze zlota pilke wygrywa benzema
0
Najgorsze, ze gramy u nich. Mieszkam w Niemczech i wiem, ze mobilizacja na mecze u siebie jest ogromna. Nie ma, ze odpuszczamy bo juz mozemy w monachium. Jeszcze jakbysmy na camp nou grali to nie zdziwilbym sie, ze daliby mlodym pograc 90 minut dla doswiadczemia, ale tam kibice „ultrasi” zjedliby ich gdyby nie wzieli na powaznie barcelony i dawali „fory”.
0
@Mns21 biznes bialego proszku w ameryce poludniowej upadl przez ten rok bez tego pana
3
Super sie sluchalo. Nie rozumiem hejtu na macka. Nie oglafam go na yt, bo do mnie nie trafia content, ale tutaj super merytorycznie
1
Xavi sabotazysta? Chyba, ze kontrakt dembele zmieni na taki w ktorym licza mu za godziny gry
1
@Bisz bardziej smieszne. Wyjmij kija
0
Sprzedaz bialego proszku spadla o 90% w ameryce poludniowej przez ten rok
0
@macio_944 to co kilka razy odwalil messi to kryminal. Normalnego gracza posadziliby na lawke
0
@Mathew86 fanboy messiego widze mocne problemy mentalne xD
1
@DaPidejpi messi nigdy szopki nie robil? Kolega chyba niezbyt sledzi messiego xDD
3
Komentarz usunięty
1
@Mareeek2050 over 4.5
0
@Ciule123 ja mam tylko bol gardla. Powodzenia
0
@amanter z messim czy bez i tak bysmy byli w tym samym miejscu.
0
@amanter tak normalnie messi sam ja pyknie XD
0
@Kinginiesta mecz z augsburgiem to wygladal jak ustawka. Oni nawet sie nie starali wygrac. Po prostu sobie podawali pilke przez wiekszosc meczu co widac po statystykach.
1
@Momals11 slabe to patrzenie na fanboyow messiego na tej stronie
0
Komentarz usunięty
0
@gumaz grajac na moich mikro stawkach to nie ma co blefowac. Co rozdanie all in ktos.
0
Gra ktos na ggpoker? Czym wplacacie tak jak na np pokerstars przez skrilla czy prosto z banku swojego?
0
@Comfortable_ reus to najbardziej underrated pilkarz na swiecie. Gdyby nie kontuzje pewnie z kilka ZP mialby
0
@D10SLEO mowi to fanboy messiego. To tak jakby spytac wyborcy pis dlaczego pis powinien wygrac xD
0
@Mario96w lepiej znajdz 1 argument dlaczego messi mialbt wygrac. Ani LM, ani nic nie gra w lidze. Z tym to on mvp ekstraklasy nie zdobylbt
0
@Sulimo jak brdzie chcial odejsc to bedzie robil tak jak dembele przy wymuszaniu transferu z borussi i tyle.
0
@kuz marne szanse, bo nikt juz tv nie oglada. Latwiej odpalic apke na tv
0
@macio_944 z poziomem obecnej argentyny to oni z grupy nie wyjda
0
@sintesox wszystko byle nie psg, real