0

@BARCA1899Messi wmawiaj sobie to. Prawda jest taka, ze tam gdzie bedzie sukces tam kibice i historia.

5

@lucca87 tak slaby bejt, ze powinno ci byc wstyd za niego xD

14

@greymid porownujac la lige obecnie do ligi angielskiej to tez jestesmy niezlymi ogorami.

15

@amanter jestes pewny, ze to paryz, a nie miasto w RPA?

3

jak czytam komentarze pod filmem/livem michała pola o messim to mam wrazenie, ze go sami idioci oglądają. Po krotkim przejrzeniu komentarzy dowiedzialem sie, ze to messi zniszczył klub i wszystko to wina messiego bo w ostatnich latach za duzo zarabial i wgl jego celem bylo zniszczenie klubu... Nigdy nie denerwują mnie losowe komentarze w internecie, ale jak czytam to o Messim to, aż się wkurwiłem.

1

@KidusFCB wpisz w google 2020 Summer Olympics Parade of Nations i masz wiki odrazu

0

@Bobo25 na wikipedii jest

0

@Emhyr zadnego bym z nich nie chcial.

9

@Janas11224 hamilton odklejony jest

0

i tak odpadna w grupie

0

@FafitFCB wiem, ze to sarkazm. Ale szanujmy sie i nie piszmy tego nawet sarkazmem, ze harry kane to super pilkarz, bo obrazamy za duza ilosc pilkarzy mowiac to xD

0

@Nano22 to jakim kto jest kapitanem okazuje się w trudnych chwilach, a nie jak przegrywamy w LM mecz to głowa w dol

0

@Allbi cr7 by losowego karnego pd sedziego dostal zeby mogl strzelic

2

@MesQueUnClub22 lewy z flickiem ma zajebisty kontakt i Flick ma konflikt z bayernem, wiec nawet jakby mu ktos kazal go sciagnac to nie ma szans na zejscie

0

@msmsms nawet na twitterze mu pisza, ze jest 60tka XDD

1

@Jacek770 dobrze ja wykonuje, ze tyle goli w 1 polowe stracil xDD

1

@Kamilos84 niestety nie :( art 34 konstytucji 2. Obywatel polski nie może utracić obywatelstwa polskiego, chyba że sam się go zrzeknie.

0

TEORIA SPISKOWA -> glikiewicz puszcza teraz gole od innych żeby potem podlozyc sie lewemu przy 10:0 xD

0

gikiewicz chyba kazda szmate pusci od innych niz lewy xDd

0

@Kamilos84 100% prawdy w tych slowachl. Wszyscy co pracowali kiedys w innym kraju to wiedza jak jest :)

0

@dariooo i tak nie ma szans tam grac to dla niego bez roznicy xD

0

mam nadzieje, ze antypolak gikiewicz nigdy nie zagra w reprezentacji polski

1

@4drian0 nie posiada spytalem jego zony

0

La ramblo wiecie moze czy lewy ma jakas dobra biografie? Bo znajomy w pracy ma urodziny, a jest fanem bayernu i glownie lewego, ale boję się, że mu kupie jakiś syf, ktorego czytac sie nie bedzie dalo.

0

real z faulami tacy sami bandyci jak psg...

2

@kolo123 gdyby lewy nie mial kontuzji to psg nie mialoby szans. I tak wygrali z ogromnym szczesciem po tych wszystkich strzalach bayernu, ktorym milimetry brakowaly doslownie

0

@Cobra303 lepsi jestesmy?

0

@SonBarcaGoku imo tylko barca moglaby wygrac z city obecnie. Nikt kto pozostal w lidze mistrzow nie ma szans

1

@Ksavix jakby ktoś nie znajacy wyniku poprzedniego meczu wszedl na to spotkanie to by myslal, ze psg gra na remis xD

2

psg to smiecie. 11 frustratow biega, bo wie, że nie wygraja i jedyne na co ich stac to faule.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?