0

@xDoMinO26x za zimno

0

za co czerwona kartka wpadla?

1

ja to bym chcial zeby psg doszlo do finalu i go przegralo xD Smieszniejsze by to bylo

1

neymar ciagnie za koszulke i typa do ziemi sciaga i to on chce karnego XD

0

@Kondziubarca ja tez ale narazie nie wyglada na tyle xD

0

@ElKamil tego sie nie da ogladac jak oni leza co minute z "ogromnymi" kontuzjami

0

jak ja nienawidze neymara i pilkarzy, ktorzy upadaja od podmuchu wiatru.

4

jezu, ale adidas robi piekne koszulki reprezentacyjne w porownaniu do nike. Koszulki niemiec i hiszpanii sa 10/10

0

eh było lewego poogladac messi :(

0

zalosny typ z niego

0

@MesQueUnClub_87 nie ma co koemana oceniac obecnie. Nie dostal tego czego potrzebowal to i wynikow nie ma

0

@AdiBarca87 messi druga mlodosc to tylko z neymarem by odzyskal

1

@matirix20 ja pamietam jak ludzie mowili, ze z nim mamy zapewniona defensywe na lata xDD

0

@FafitFCB jak mogl byc lepszy skoro przegralismy

1

@DaPi +1 tragedia ta ilosc roznych meczy. Za niedlugo to bedzie trzeba miec 2 mocne 11tki zeby byc na najwyzszym poziomie

2

@SonBarcaGoku ja ostatnio dla zabawy obejrzalem wszystkie jego walki na yt w mma xD zajelo mi to z 5 minut bo w wiekszosci padal po minucie

0

@Tatazolwinia +1 to ze nie poddaje sie operacji = bedzie konczyl za niedlugo i nie chce czasu marnowac

0

Komentarz usunięty

1

maradona najbardziej overrated pilkarz w historii

1

za duzo bialego proszku lecialo

2

@Barca1992 wygrana w lm = genialny sezon

2

@Elosek fender cd 60. W takiej niskiej polce cenowej to w sumie obojetnie co wezmiesz byle nie jakas chinska firma. EDIT. polecam kupic na miejscu, a nie zamawiac przez internet bo zdarzaja sie przypadki ze takie tansze gitary maja np. troche krzywy gryf przez co sie rozstrajaja szybciej etc.

1

messi jest overrated po prostu. Gdyby nie iniesta, puyol, xavi,neymar w latach sukcesow barcy to messi bylby przecietniakiem

2

@BarcaInfo swietnia wiadomosc wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu xD

0

@RosjaninBut z krwi jakieś nw co to, bo w 100% opieram się na lekarzu. Szkoda mi tylko fast foodow, bo przyznaje ze raz na tydzien lubilem sobie pizze/cos w jakims mc zjesc

1

@Fartlow zostaly nam warzywa i mieso xD chyba trzeba lewego podpytac o to jak on urozmaica diete

0

@LionelM95 wysypka plecy, swedzenie na ciele, bol brzucha.

1

@Joe_Pesci ale czemu mm rozpaczac nad nietolerancja glutenu xD Wystarczy ze jesc go nie bede, dlatego rozpaczam nad tym ze juz pizza i fast foody odpadaja

4

@Joe_Pesci to nie jest jakas nowosc, że alergie, nietolerancje itd moga objawic sie w kazdym wieku xD

3

@bartekvisca bezpieczne na 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?