nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xDoMinO26x za zimno
0
za co czerwona kartka wpadla?
1
ja to bym chcial zeby psg doszlo do finalu i go przegralo xD Smieszniejsze by to bylo
1
neymar ciagnie za koszulke i typa do ziemi sciaga i to on chce karnego XD
0
@Kondziubarca ja tez ale narazie nie wyglada na tyle xD
0
@ElKamil tego sie nie da ogladac jak oni leza co minute z "ogromnymi" kontuzjami
0
jak ja nienawidze neymara i pilkarzy, ktorzy upadaja od podmuchu wiatru.
4
jezu, ale adidas robi piekne koszulki reprezentacyjne w porownaniu do nike. Koszulki niemiec i hiszpanii sa 10/10
0
eh było lewego poogladac messi :(
0
zalosny typ z niego
0
@MesQueUnClub_87 nie ma co koemana oceniac obecnie. Nie dostal tego czego potrzebowal to i wynikow nie ma
0
@AdiBarca87 messi druga mlodosc to tylko z neymarem by odzyskal
1
@matirix20 ja pamietam jak ludzie mowili, ze z nim mamy zapewniona defensywe na lata xDD
0
@FafitFCB jak mogl byc lepszy skoro przegralismy
1
@DaPi +1 tragedia ta ilosc roznych meczy. Za niedlugo to bedzie trzeba miec 2 mocne 11tki zeby byc na najwyzszym poziomie
2
@SonBarcaGoku ja ostatnio dla zabawy obejrzalem wszystkie jego walki na yt w mma xD zajelo mi to z 5 minut bo w wiekszosci padal po minucie
0
@Tatazolwinia +1 to ze nie poddaje sie operacji = bedzie konczyl za niedlugo i nie chce czasu marnowac
0
Komentarz usunięty
1
maradona najbardziej overrated pilkarz w historii
1
za duzo bialego proszku lecialo
2
@Barca1992 wygrana w lm = genialny sezon
2
@Elosek fender cd 60. W takiej niskiej polce cenowej to w sumie obojetnie co wezmiesz byle nie jakas chinska firma. EDIT. polecam kupic na miejscu, a nie zamawiac przez internet bo zdarzaja sie przypadki ze takie tansze gitary maja np. troche krzywy gryf przez co sie rozstrajaja szybciej etc.
1
messi jest overrated po prostu. Gdyby nie iniesta, puyol, xavi,neymar w latach sukcesow barcy to messi bylby przecietniakiem
2
@BarcaInfo swietnia wiadomosc wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu xD
0
@RosjaninBut z krwi jakieś nw co to, bo w 100% opieram się na lekarzu. Szkoda mi tylko fast foodow, bo przyznaje ze raz na tydzien lubilem sobie pizze/cos w jakims mc zjesc
1
@Fartlow zostaly nam warzywa i mieso xD chyba trzeba lewego podpytac o to jak on urozmaica diete
0
@LionelM95 wysypka plecy, swedzenie na ciele, bol brzucha.
1
@Joe_Pesci ale czemu mm rozpaczac nad nietolerancja glutenu xD Wystarczy ze jesc go nie bede, dlatego rozpaczam nad tym ze juz pizza i fast foody odpadaja
4
@Joe_Pesci to nie jest jakas nowosc, że alergie, nietolerancje itd moga objawic sie w kazdym wieku xD
3
@bartekvisca bezpieczne na 100%