0

@MESSIah16 nie pisz tego na la rambli tutaj janusze mysla tylko o sobie xD

0

@tobiasson92 na interii to pisali, ze ostatnio ktos ufo widzial

1

@rainyy laptopy maja ograniczenie ze nigdy nie laduja do100%

0

@IronSanHybrid oby jak najwieksze kary dla piratow. Ogladanie nielegalne to zwykla kradziez

0

@Mario96w w praktyce nie dziala

0

@Herato real pewnie chcial go ale mbappe woli z amigosami w psg

0

@kamilos1214 ah te pseudo aktoreczki polskie

7

@Mixtape nie pisz tego na la rambli. Tu za duzo januszy co mysla ze jak zaloza maseczke to beda jak w wiezieniu xD

0

@tobiasson92 widac ze lewy gra na zwolnienie brzeczka

0

@Shapiro pewnie gosposia na plebani podczas pewnych czynnosci zdjela maseczke

2

dobry mecz nie ma co narzekac. Ale wlosi sa strasznie slabi.

0

ładnie dzisiaj gramy. Jak czytalem la ramble w 1 polowie to myslalem, ze jest lipa, a tak ogladam i widze, ze dajemy rade.

1

@Kwiatek67 w 2020 ciezko o dobry egzemplarz

0

@tobiasson92 wlosi i dobra pilka XD chyba inny mecz ogladamy.

0

ale mnie veratti wkur

0

@msmsms mocne przemyslenia od tego meczu repki

0

@Pyziol ale co mnie ekstraklasa obchodzi jak rozmawiamy o lewandowskim XD

0

@SonBarcaGoku no ale co ty porownujesz sukcesy lewego do jakiegos typa co wygral cos w dyscyplinie dla 100 osob XDD Mowisz ze w polsce wieksze osiagniecie to wygrac cos w motorkach, bo 3 miasta, które nie maja nic lepszego wspieraja ten sport XDD pozdro

0

@SonBarcaGoku ta jasne xD wpisz sobie ranking ogladalnosci sportow, który ma 25 miejsc. Tego pseudo sporciku nie ma nawet w top 25 xD Nawet wyscigi konne maja wyzsza ogladalnosc i zasiegi. Jak w tym zuzlu 100 osob na swiecie trenuje to nie jest wyczyn wygrac cos

2

@SonBarcaGoku pilka nozna > wszystko. Być na poziomie lewego w piłce nożnej to tak jak być jakimś federerem w tenisie. Jak dla mnie 1 wygranie damskiego turnieju nic nie znaczy, tak samo jak ten jakis zmarzlik czy jak ten typ sie nazywa co jakims motorkiem dla 100 osob jezdzi

0

@Przemo91 co to za superniania? Brzmi jak jakis pseudonim szona z roksy

0

@Triv44 starszy odchodzą, nowi przychodzą tak to się ciągnie od zawsze

0

@MESSIah16 czytales te wyroki sadu co wygraly? Bo jak taka wypowiedz dales to widac, ze nie albo masz problemy z mysleniem

2

@Criss18Barca to zalezy

0

był ktoś z was w hamburgu? Jest co zwiedzac?

23

@Pawlak1992 chlop jej podbija zasiegi angielskim, a ty mowisz ze on jezyka zapomnial xDD

0

@SiSenior jak nie wiesz nic o korei polnocnej to sie nie wypowiadaj na ten temat. W korei nawet ciezko sie miedzy miastami bez spercjalnych przepustek przemieszczac. Jakby ktos tam zlapal cos to odrazu by wiedzieli i usuwali problem.

3

Komentarz usunięty

0

@lukaszbarca15 a polacy jedza bigos, flaki, kiszone ogorki to dla mnie to samo co nietoperze i robaki. Każdy je to co ma w zaleznosci od klimatu. Polecam sprobowac zjesc sobie np. swierszcza smakuje jak chipsy

0

@Colon ale zwierzeta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?