nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Triv44 z tym tempem to on bedzie gorszy niz losowy czarnoskory pilkarz z jakiejs 2 ligi angielskiej xD
0
eksperci od PR suareza musieli mu tyle tekstu na pamiec dac, że dlatego tak pozno jest informacja ze odchodzi
0
@A_Gomesinho_21 ale jak go messi za uszy ciagnal przez te lata. To jakis macius z ekstraklasy by to samo osiagnal z messim i neymarem
0
@betonito gdyby nie ta choroba zwiazana z metabolizmem to na 100% bylby w duzo lepszym miejscu teraz. Moze suarez tez ma te chorobe ze tak tyje ? xD
0
@Bogan lewy, ronaldo tez bez zmiennika graja co to za argument XDD
0
@Pilka_jest_okragla messi ciagnal go za uszy cala kariere w barcelonie
2
@bolinho89 raper
0
@macio_944 oni wygladaja jak z jakiegos filmu komediowo-familijnego ktory puszcza sie na polsacie rano w niedziele, gdzie druzyna przegrywow wygrywa na jakichś złych chlopcow.
2
@Bartosz85 kazda siec tylko nie play jest dobra.
0
Zna się ktoś na monitoringu? Bo planuję zamontować w domu na parę punktów garaż etc. ale kompletnie nie wiem czego szukac i z jakich firm. Doradzi ktoś coś?
0
@MESSIah16 roobienie teraz wesela to trzeba byc uposledzonym umyslowo
0
@Pilka_jest_okragla ale glupie rozumowanie. To znaczy ze jak pracuje w korpo i jestem w polsce to powinienem zamiast po angielsku z wspolpracownikami rozmawiac po polsku? Tak samo jak ja musze mowic po angielsku to pilkarz powinien sie dostosowac zeby chociaz podstawy znac
21
@zadafcb czemu sami biali w tym zespole?
0
@KamilZ w la lidze wiecej ogorkow niz w bundeslidze XD jak u nas tylko real i atletico graja, a reszta ligi to ponizej jakiegokolwiek poziomu
0
@kuz gdzie zamawiana
0
@clyde z takimi zawodnikami w skladzie to losowy typ z ekstraklasy by podobne zrobil
1
@FC1899Barca jak zobaczylem ceny w herbalife nutrition to nie dziwie sie ze on tak wyglada w tym wieku xD
2
@BarcaInfo klop chyba byl po jakims mocniejszym trunku jesli serio tak poweidzial xD Bo widzac liverpool to z roku na rok jest gorzej. Swoj najwyzszy poziom juz dawno mieli.
0
@Uukasz_93 krolem strzelcow XD dawno sie tak nei usmialem. Bez messiego to on w ekstraklasie se pograc moze
0
@Rudi35 za 500zl to szukaj jakas alternatywna metode parzenia kawy.
0
@itmustbejoke +1 nie ma cos sie dziwic bo messi tylko amigosow zegna czym sie tu eskcytowac
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@maleta009 gdyby nasi chociaz na te walone wrzutki potrafili grac to cieszylbym sie
0
@LucaBrasi dzieki o to mi chodzilo. Tylko czy wygodna jest?
0
Panowie poleci ktoś jakąś maseczke wielorazowa z filtrem zeby wygodna byla ?
0
@Hubso fati jest slaby. Zeby nim sie zachwycac trzeba chyba ekstraklase ogladac. Moze w ekstraklapie by sie wyroznial
0
@Katalończyk 99 i dobrze ze cpunowi by zabrali mistrzostwo bo jego "legenda" jest tak legendarna jak jego kariera
1
@RomanHoffer pola nie da sie sluchac i tych mejwenow czy jak to oni mowia na siebie
3
Mam nadzieję, że dembele ominą kontuzje w tym sezonie i zobaczymy go w formie przez caly sezon.
0
@ObiektywnyKibic121 niektorzy mysla ze pjanic w juve byl jakims wiodącym kocurem