1

@Triv44 z tym tempem to on bedzie gorszy niz losowy czarnoskory pilkarz z jakiejs 2 ligi angielskiej xD

0

eksperci od PR suareza musieli mu tyle tekstu na pamiec dac, że dlatego tak pozno jest informacja ze odchodzi

0

@A_Gomesinho_21 ale jak go messi za uszy ciagnal przez te lata. To jakis macius z ekstraklasy by to samo osiagnal z messim i neymarem

0

@betonito gdyby nie ta choroba zwiazana z metabolizmem to na 100% bylby w duzo lepszym miejscu teraz. Moze suarez tez ma te chorobe ze tak tyje ? xD

0

@Bogan lewy, ronaldo tez bez zmiennika graja co to za argument XDD

0

@Pilka_jest_okragla messi ciagnal go za uszy cala kariere w barcelonie

2

@bolinho89 raper

0

@macio_944 oni wygladaja jak z jakiegos filmu komediowo-familijnego ktory puszcza sie na polsacie rano w niedziele, gdzie druzyna przegrywow wygrywa na jakichś złych chlopcow.

2

@Bartosz85 kazda siec tylko nie play jest dobra.

0

Zna się ktoś na monitoringu? Bo planuję zamontować w domu na parę punktów garaż etc. ale kompletnie nie wiem czego szukac i z jakich firm. Doradzi ktoś coś?

0

@MESSIah16 roobienie teraz wesela to trzeba byc uposledzonym umyslowo

0

@Pilka_jest_okragla ale glupie rozumowanie. To znaczy ze jak pracuje w korpo i jestem w polsce to powinienem zamiast po angielsku z wspolpracownikami rozmawiac po polsku? Tak samo jak ja musze mowic po angielsku to pilkarz powinien sie dostosowac zeby chociaz podstawy znac

21

@zadafcb czemu sami biali w tym zespole?

0

@KamilZ w la lidze wiecej ogorkow niz w bundeslidze XD jak u nas tylko real i atletico graja, a reszta ligi to ponizej jakiegokolwiek poziomu

0

@kuz gdzie zamawiana

0

@clyde z takimi zawodnikami w skladzie to losowy typ z ekstraklasy by podobne zrobil

1

@FC1899Barca jak zobaczylem ceny w herbalife nutrition to nie dziwie sie ze on tak wyglada w tym wieku xD

2

@BarcaInfo klop chyba byl po jakims mocniejszym trunku jesli serio tak poweidzial xD Bo widzac liverpool to z roku na rok jest gorzej. Swoj najwyzszy poziom juz dawno mieli.

0

@Uukasz_93 krolem strzelcow XD dawno sie tak nei usmialem. Bez messiego to on w ekstraklasie se pograc moze

0

@Rudi35 za 500zl to szukaj jakas alternatywna metode parzenia kawy.

0

@itmustbejoke +1 nie ma cos sie dziwic bo messi tylko amigosow zegna czym sie tu eskcytowac

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@maleta009 gdyby nasi chociaz na te walone wrzutki potrafili grac to cieszylbym sie

0

@LucaBrasi dzieki o to mi chodzilo. Tylko czy wygodna jest?

0

Panowie poleci ktoś jakąś maseczke wielorazowa z filtrem zeby wygodna byla ?

0

@Hubso fati jest slaby. Zeby nim sie zachwycac trzeba chyba ekstraklase ogladac. Moze w ekstraklapie by sie wyroznial

0

@Katalończyk 99 i dobrze ze cpunowi by zabrali mistrzostwo bo jego "legenda" jest tak legendarna jak jego kariera

1

@RomanHoffer pola nie da sie sluchac i tych mejwenow czy jak to oni mowia na siebie

3

Mam nadzieję, że dembele ominą kontuzje w tym sezonie i zobaczymy go w formie przez caly sezon.

0

@ObiektywnyKibic121 niektorzy mysla ze pjanic w juve byl jakims wiodącym kocurem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?