nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mr_robot mowic ze modric nie zasluzyl na ZP. Zalosne
1
@norbi77 wow rzeczywiscie ciekawy telefon jak do 1000 zł. Bo jak kazdy zawsze mowi wez jakis xiaomi to juz wymiotowac sie chce
15
@barcelonaLM szkoda chlopa
1
@KuntaKinte w azji tez juz szrotu nie chca. Predzej ameryka i granie za swoje nazwisko
0
@PatrychoO wlasnie to tak nie dziala w druzynach :( Osoba, która nie ma na sobie takiej opaski nie czuje "presji" do wziecia odpowiedzialności za dzialania druzyny. Po to jest opaska kapitanska, aby wyroznic kogos i zeby ta osoba poczula sie odpowiedzialna za druzyne
0
@Barca1992 niezly troll albo fanboy messiego xD
0
@bolo93 messi nie podniosl glowy przez cala 2 polowe XD
0
@itmustbejoke de bruyne w barcelonie inc
0
@wroclawianin89 najlepszej ligi swiata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Jakchcesz ta ta. Tylko w pilce noznej jest taktyka, a w zuzlu to tylko szkoda srodowiska dla tych dawców na motorach
5
Komentarz usunięty
0
@Barca1992 opaska kapitanska to maly krok do przodu bylby :) Nie trzeba robić rewolucji, wystarczy stały progres nawet wolny
5
@Hubso goretzka nie ma ani 1 typowego skutku ubocznego po sterydach xD Ale trzeba też pamiętać, że profesjonalni lekarze i sztab medyczny może dobrze "pomóc" piłkarzowi
0
@Gaucho najbardziej się boję, że koeman z początku będzie próbował coś zdziałać, ale jak nie pójdzie coś z świętymi krowami to się podda i doczłapie jak messi do końca sezonu
0
@barcelonaLM znajac zycie to bylo glosowanie publicznie zrobione. A raczej nikt patrzac sie w oczy messiemu nie zaglosuje na kogos innego niz na niego, bo wie ze wylecialby z klubu
0
fati jest overrated. Rozumiem budowac zespol na takim mbappe jak psg, ktory juz w monaco sam pol ligi mistrzow im wygral swoja dyspozycja, a nie na chlopaku, który nic nie pokazał na miarę największych klubów. Musi być u nas bieda w talenty skoro ktoś o jego umiejętnościach jest tak często wspominany.
0
@barcanawieki ofensywe na chiny
0
@Nocturno pamietaj zeby bawelna egipska byla
0
@Jakchcesz kilka to malo powiedziane
0
@marcin62 zadna druzyna nie istnieje bez kapitana. Popatrz na Ronaldo jak zawsze nawet jak nie gra to dopinguje druzyne czy to w repce czy w juve czy w realu jak byl. Boost do morali to jak dodatkowa energia na boisku
0
@Kengo pewnie te same sterydy co busi i dembele biora ze takie dziki z nich
0
@AdiKingu96 busi ma koszulke xs
8
@BarcaInfo taki czlowiek na kapitana xD Smiech na sali. Widac przewaga amigosow trzyma sie dalej. Juz wolalbym jakby suarez zostal dla leo zeby mial kolege ale oddal opaske kapitanska komus kto ma jaja
2
@wyrek chce obejrzec zanim zaczne sie wypowiadac o tym po prostu
0
Gdzie można obejrzeć ten serial the cuties ten co jest teraz hejtowany z tymi dziewczynami tanczacymi?
6
wkoncu dobra informacja z suarezem
0
@Trexas jak w polsce najlepszy net to ma t mobile
0
@tommyVERceti to po co otwierala xD?
0
@Hushovt ogladalem 1 film hp i nw czemu ludzie taki syf ogladaja xD btw czytalem ksiazki i uwazam ze sa super napisane
0
@neymarjr_143 najlepsze jak chlopy z ksw mowia ze ludzie powinni "wysoki" poziom ksw ogladac XD To ja juz wole jak fame mma odrazu mowi ze to jest dla rozrywki a nie pseudo poziom probuja udawac jak KSW. Po co ogladac ksw jak jest UFC