nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LioMessi10 ale szczerze mam samsung gear s3 frontier teraz, mialem applewatch i w porownaniu do opaski mi banda to robi to samo XD jedynie apple watch jest lepszy dla mnie bo pod iphone wiecej funkcji mam
1
@BarcaInfo nowych amigosow szuka
0
@LioMessi10 za 200 zl to banda kupisz XD w budzecie do 1000zl to jakiegos taniego znajdziemy
1
@MESSIah16 mbappe bo jest podobny do tego jednego wojowniczego zolwia ninja przez co lepiej ludziom w pamiec wejdzie
1
@skakun95 +1 jak byly legalne zagraniczne buki to sam wszystkie bonusy robilem co sie oplacalo xD nawet jak na np 4 stronach nic nie siadlo to na 5 siadlo i bylo do przodu
0
@Bykunn 160km/h to jest duzo na autostradzie?
0
@kondzik47 15k to senior, juniorow od javy jest tyle, że pracy nie znajdziesz na dobrych warunkach a nie jak dla niewolnika glownie z powodu tego ze nikt nie chce potem poprawiac po nich.
0
@kondzik47 czytanie ksiazki z programowania mija sie z celem. Wez wpisz na yt java course wejdz w filmik od kanalu freecodecamp zrob te 10 h kursu najwazniejszych podstaw tylko pamietaj zeby samemu to pisac i jak np czegos nie ogarniasz to nie omijaj tego tylko rob to tyle czasu az zrozumiesz, bo podstawy trzeba znac na 100%. Potem jak zrobisz kurs mozesz wpisac sobie w google java project ideas for beginners i poszukaj sobie bo jest duzo propozycji co mozesz zrobic np. jakis system zarzadzania jakiegos sklepu etc. do wyboru do koloru. Sorry ze chaotycznie napisalem, ale na telefonie pisze i nie chce mi sie cofac i poprawiac xD
0
@MensculinVeB ja kiedys przez takiego smiecia w tirze mialem prawie wypadek jade ok 160 lewym pasem wyprzedzam, a on nagle mi na lewy bez kierunkowskazu wyjezdza z 80km/h i wyprzedza druga ze swojej firmy ciezarowke. Bylem z pol metra od jego naczepy swoim zderzakiem juz widzialem jak go uderzam w glowie.
0
@jedrek7000 trzeba byc dzbanem zeby nie zaszczepic sie na grype :)
0
@DonMatteo901 boniek to ma cos z glowka od dawna
0
@DonMatteo901 paris spoko typ, pamietam jak na silce w krk go spotkalem to na luzie zbil piatke i pogadal chwile
1
@LionelM95 2014 to chyba jedne z lepszych. Jeszcze ten mecz niemiec z brazylia byl swietny xD
0
@IronSanHybrid szczerze to nie wierzylbym we wszystko co na tt publikuja ludzie xD A jak nawet takie cos sie zdarzylo to nie znamy sytuacji jaka byla.
0
@michaleu polecam kuponik rzucic to lepiej sie oglada xD
0
@Mesi12 netflix
2
@Kuracjusz dobry serial dla mnie 10/10, ale nie kazdy doceni geniusz tego serialu imo
2
@Grubson06 za mlody musi nabrac doswiadczenia
108
@Suzu slabe porownanie zdjecia. Po lewej jest rozluzniony bo klaszcze, a po prawej jest w trakcie treningu i trzyma cos ciezkiego. Zdjecie typu manipulacja w mediach
0
@FC1899Barca brawo pis szanuje ich za to. Maja moj glos w nastepnych wyborach
0
@kewin mogla tam nie stac
0
@Keson bo r gol doplaca do biznesu
0
@LucaBrasi 7 dla ronaldo
0
@Mow_mi_Douglas cwiakala mowi tylko to co ludzie chca uslyszec taki footroll bez kontrowersji
0
@Fabik87 cwiakala to taki chlop, ktory potrafi powiedziec tylko to co ludzie chca uslyszec rownoczesnie przy tym nikogo nie urazic bo jeszcze jego PR by sie zepsul
0
@BulaKG 1000 lat wkurzania francuzow
0
@Prezes_sycylijczyk mnie dziwi dlaczego maja konsekwencje z powodu sprowadzenia sobie pan do hotelu
0
@pinasmeister eto sie nie zna
0
@tristan87 messi wreszcie znalazl przeciwnika godnego sobie do treningu. Od teraz trenuje z wlasnym cieniem
0
@Colon jak na kobiete ma potezne pie**********