nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lenioq w la lidze nie wkrecał juz obroncow to co dopiero w PL
0
@Rewolucja123 widzę, że czytałeś kontrakt messiego osobiście skoro wiesz wszystko co powinien leo zrobic :) fanboye messiego to inny stan umyslu chyba
5
@Grubson06 Król nadchodzi :) Czuję, że to będzie jego sezon i pokaże jakim kocurem jest
0
@kampe messi jedyne co szanuje z barcelony to pieniadze jakie dostaje z kontraktu :)
0
@bartoszekkk jak Sancho nie chce odejsc to jak go chcesz sprowadzic XD
5
@stysiek z takim manipulowaniem faktami powinieneś w tvp pracować
30
@KibicBarcy84 ale ból pupy xD
1
@puyol_presidend5 jak ponizej 300 tysiecy euro to bezpieczny :)
0
Poleci ktoś jakieś ciekawe biografie? Nie muszą być piłkarze
1
@kerouac mi się 1 odcinek podobał po twoim poleceniu, dzisiaj zabieram się za 2-gi. Ale też mnie denerwuje, że akcja serialu to rasizm w ameryce xD
0
@Profesorek rekordy pelego to sa bardziej watpliwe niz to, że pis przestanie wprowadzac nowe male podatki
2
@covidout mi się podoba ten styl tatuażu. Nie wolno oceniać czyichś tatuaży bo każdy ma inny gust.
0
@l0Messini śmieszni są ci co piszą, że płaczą przez to, że on odchodzi tak jakby umierał.
0
@itmustbejoke nie da się obiektywnie ocenić kto jest najlepszy w historii. Wliczając starszych piłkarzy z poprzednich pokoleń to pisanie ze ktos jest najlepszym pilkarzem w historii to tylko puste slowa
0
@Transu96 za 10 dolcow to tanio. Normalnie biora kolo 50/60 dolcow za ocene "naganiacza"
0
@kaamil1910 pierwszy raz chyba będę oglądał lige angielska. Widząc jakich zawodników mają drużyny.
0
@SiSenior young leosia
0
@Pilka_jest_okragla z neymarem byloby tak co roku
0
@Coutinho007 to nie fifa, że bierzesz najlepszych możliwych zawodników i wszystko gra
0
@Woland10 w końcu ktoś mądrze gada. Już myślałem, że tylko ja to zauważyłem, ale skoro ktoś jeszcze doszedł do tych samych wniosków to nie możemy się mylić
1
@marcin000019 kasuj konto
1
@sintesox bycie kapitanem to nie tylko zdobywanie poklaskow jak sie wygrywa ale tez zali jakie wylewaja wszyscy po przegranych.
0
@DoctorSleep oj tak wszystko wymyslily media xD jakby to bylo wymyslone to messi by sie wypowiedzial
3
@IronSanHybrid dziękuję :)
4
@IronSanHybrid wie ktoś ktory to odc? Ciekawi mnie czy wstała
1
@GIGAKOKS na trustpilot ma ocene 4.6 na ponad 120 recenzji to na 100% legit
0
@bixmix jak podobało ci się how i met your mother to spróbuj obejrzeć modern family
0
@justfootball gralem fc barcelona w fife 2006
0
@marcin000019 wielki kapitan, który nawet nie potrafi wyjść na konferencje prasową i przeprosić po meczu z bayernem
0
@IronSanHybrid jak mozna pić taki syf. Przeczytaj sobie skład lepiej i odechce ci się