0

@Lenioq w la lidze nie wkrecał juz obroncow to co dopiero w PL

0

@Rewolucja123 widzę, że czytałeś kontrakt messiego osobiście skoro wiesz wszystko co powinien leo zrobic :) fanboye messiego to inny stan umyslu chyba

5

@Grubson06 Król nadchodzi :) Czuję, że to będzie jego sezon i pokaże jakim kocurem jest

0

@kampe messi jedyne co szanuje z barcelony to pieniadze jakie dostaje z kontraktu :)

0

@bartoszekkk jak Sancho nie chce odejsc to jak go chcesz sprowadzic XD

5

@stysiek z takim manipulowaniem faktami powinieneś w tvp pracować

30

@KibicBarcy84 ale ból pupy xD

1

@puyol_presidend5 jak ponizej 300 tysiecy euro to bezpieczny :)

0

Poleci ktoś jakieś ciekawe biografie? Nie muszą być piłkarze

1

@kerouac mi się 1 odcinek podobał po twoim poleceniu, dzisiaj zabieram się za 2-gi. Ale też mnie denerwuje, że akcja serialu to rasizm w ameryce xD

0

@Profesorek rekordy pelego to sa bardziej watpliwe niz to, że pis przestanie wprowadzac nowe male podatki

2

@covidout mi się podoba ten styl tatuażu. Nie wolno oceniać czyichś tatuaży bo każdy ma inny gust.

0

@l0Messini śmieszni są ci co piszą, że płaczą przez to, że on odchodzi tak jakby umierał.

0

@itmustbejoke nie da się obiektywnie ocenić kto jest najlepszy w historii. Wliczając starszych piłkarzy z poprzednich pokoleń to pisanie ze ktos jest najlepszym pilkarzem w historii to tylko puste slowa

0

@Transu96 za 10 dolcow to tanio. Normalnie biora kolo 50/60 dolcow za ocene "naganiacza"

0

@kaamil1910 pierwszy raz chyba będę oglądał lige angielska. Widząc jakich zawodników mają drużyny.

0

@SiSenior young leosia

0

@Pilka_jest_okragla z neymarem byloby tak co roku

0

@Coutinho007 to nie fifa, że bierzesz najlepszych możliwych zawodników i wszystko gra

0

@Woland10 w końcu ktoś mądrze gada. Już myślałem, że tylko ja to zauważyłem, ale skoro ktoś jeszcze doszedł do tych samych wniosków to nie możemy się mylić

1

@marcin000019 kasuj konto

1

@sintesox bycie kapitanem to nie tylko zdobywanie poklaskow jak sie wygrywa ale tez zali jakie wylewaja wszyscy po przegranych.

0

@DoctorSleep oj tak wszystko wymyslily media xD jakby to bylo wymyslone to messi by sie wypowiedzial

3

@IronSanHybrid dziękuję :)

4

@IronSanHybrid wie ktoś ktory to odc? Ciekawi mnie czy wstała

1

@GIGAKOKS na trustpilot ma ocene 4.6 na ponad 120 recenzji to na 100% legit

0

@bixmix jak podobało ci się how i met your mother to spróbuj obejrzeć modern family

0

@justfootball gralem fc barcelona w fife 2006

0

@marcin000019 wielki kapitan, który nawet nie potrafi wyjść na konferencje prasową i przeprosić po meczu z bayernem

0

@IronSanHybrid jak mozna pić taki syf. Przeczytaj sobie skład lepiej i odechce ci się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?