nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@klopx nw ale jak wpisalem w google Dest to jakis sklep wyskakuje
0
@xVENUMx śmiech śmiechem, ale odkad gram krótkie kupony z miare pewnymi meczami to jeszcze troche i bede mial na tygodniowe wakacje gdzies
0
@FranzMaurer z takim trio to obroncy baliby sie wychodzic na boisko xD szybkosc mbappe, drybling neymara i jeszcze inteligencja na boisku messiego
1
@PatrychoO bez różnicy. Ja np. używam sts, bo apka na ios najbardziej mi pasuje.
0
@BarcaInfo bez messiego to by polowy z tego nie mial
0
@Bartoso liverpool gorszy
0
@adi7adi8 zaksa ciezka grupa :(
1
@Misanthrope madre słowa +1
0
@A_Gomesinho_21 Messi ma taktyke, że jak patrzy się w ziemie to myśli, że go nie widać i to nie jego wina.
0
@The Game 10 jak barcelona nie pozwoli mu grać tak jak grał w borussi to dembele jest bezuzyteczny. Jedyne czym zaskakiwał w bundeslidze to szybkością. Jak miał dużo miejsca i mógł zrobic obroncow na szybkosc. Dryblingu nigdy nie miał jedynie robi 1 zwod i strzal .
1
@messiandiniesta pensja messiego to abstrakcja jakas
0
@supermis +1 powinnismy napisac regulamin co mozna pisac a co nie
1
@socha najlepsza 9tka w historii klubu co? XD
0
@masq jak sprzedaliby suareza to messi by na zlosc nie podawal nowemu napastnikowi
1
@PatrychoO mnie bawi najbardziej nowa czesc american pie w ktorej pierwszy raz glownymi bohaterkami beda kobiety. Nie o to chodzilo w american pie, ale jak widac poprawnosc polityczna wie lepiej
1
@MesQueUnClub96 wydaje mi się po tym jak wygląda dzisiejsza mlodzież francji to nikt nie ma do nich startu pod wzgledem perspektyw za 5 lat.
1
@kerouac dzieki za polecenie. Wyglada sztos.
0
@Arkon wiadomo, że na neymara. Jesus i lautaro to za niska polka
0
@socha dziwne ze ci zawodnicyh ktorych wymieniles w poprzednich klubach jakos nie byli drewnami tylko dopiero po przyjsciu do barcy sa cieniami siebie
7
@SkN a co firpo i rakitic nie zasluguja na szacunek XD?
0
@Janiama bayern na 100% nie wchodzilby w gre tak samo juve.
2
@Pawlak1992 umniejszac realowi zwyciestwa bo barcelona slaba XDD to niezle. A w lidze sa tylko barcelona i real czy reszta zespolow nie istnieje?
2
@Kurkmen Messi na przestrzeni lat przez sukcesy zmienił swoje podejscie mocno. Kiedyś grał dla klubu teraz klub ma grać dla niego
0
@NeroTFP bedzie odrazu caly sezon?
1
@donleo12 ale ból pupy xDD
0
@rado_Barca a komu maja kibicowac? Ogladam czesto wloski komentarz do meczow i tam jak gra jakis wloch w jakiejs druzynie to mowia tylko o nim
0
goretzka swoich ostrzeliwuje XDD
0
nie no jak coutinho nie bedzie u nas gral to bedzie jakis zart
0
jakiś ospały bayern sie zrobił. 3 goni lewego a nikt nie wychodzi mu na pozycje zeby podac mogl
1
coman jest tragiczny