0

@klopx nw ale jak wpisalem w google Dest to jakis sklep wyskakuje

0

@xVENUMx śmiech śmiechem, ale odkad gram krótkie kupony z miare pewnymi meczami to jeszcze troche i bede mial na tygodniowe wakacje gdzies

0

@FranzMaurer z takim trio to obroncy baliby sie wychodzic na boisko xD szybkosc mbappe, drybling neymara i jeszcze inteligencja na boisku messiego

1

@PatrychoO bez różnicy. Ja np. używam sts, bo apka na ios najbardziej mi pasuje.

0

@BarcaInfo bez messiego to by polowy z tego nie mial

0

@Bartoso liverpool gorszy

0

@adi7adi8 zaksa ciezka grupa :(

1

@Misanthrope madre słowa +1

0

@A_Gomesinho_21 Messi ma taktyke, że jak patrzy się w ziemie to myśli, że go nie widać i to nie jego wina.

0

@The Game 10 jak barcelona nie pozwoli mu grać tak jak grał w borussi to dembele jest bezuzyteczny. Jedyne czym zaskakiwał w bundeslidze to szybkością. Jak miał dużo miejsca i mógł zrobic obroncow na szybkosc. Dryblingu nigdy nie miał jedynie robi 1 zwod i strzal .

1

@messiandiniesta pensja messiego to abstrakcja jakas

0

@supermis +1 powinnismy napisac regulamin co mozna pisac a co nie

1

@socha najlepsza 9tka w historii klubu co? XD

0

@masq jak sprzedaliby suareza to messi by na zlosc nie podawal nowemu napastnikowi

1

@PatrychoO mnie bawi najbardziej nowa czesc american pie w ktorej pierwszy raz glownymi bohaterkami beda kobiety. Nie o to chodzilo w american pie, ale jak widac poprawnosc polityczna wie lepiej

1

@MesQueUnClub96 wydaje mi się po tym jak wygląda dzisiejsza mlodzież francji to nikt nie ma do nich startu pod wzgledem perspektyw za 5 lat.

1

@kerouac dzieki za polecenie. Wyglada sztos.

0

@Arkon wiadomo, że na neymara. Jesus i lautaro to za niska polka

0

@socha dziwne ze ci zawodnicyh ktorych wymieniles w poprzednich klubach jakos nie byli drewnami tylko dopiero po przyjsciu do barcy sa cieniami siebie

7

@SkN a co firpo i rakitic nie zasluguja na szacunek XD?

0

@Janiama bayern na 100% nie wchodzilby w gre tak samo juve.

2

@Pawlak1992 umniejszac realowi zwyciestwa bo barcelona slaba XDD to niezle. A w lidze sa tylko barcelona i real czy reszta zespolow nie istnieje?

2

@Kurkmen Messi na przestrzeni lat przez sukcesy zmienił swoje podejscie mocno. Kiedyś grał dla klubu teraz klub ma grać dla niego

0

@NeroTFP bedzie odrazu caly sezon?

1

@donleo12 ale ból pupy xDD

0

@rado_Barca a komu maja kibicowac? Ogladam czesto wloski komentarz do meczow i tam jak gra jakis wloch w jakiejs druzynie to mowia tylko o nim

0

goretzka swoich ostrzeliwuje XDD

0

nie no jak coutinho nie bedzie u nas gral to bedzie jakis zart

0

jakiś ospały bayern sie zrobił. 3 goni lewego a nikt nie wychodzi mu na pozycje zeby podac mogl

1

coman jest tragiczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?