0

@Odesseiron pewmy sklad , dobra liga. Na pare lat na rozwoj idealne

0

@kolomen2 kazdego xD

0

@jedrek7000 ta ta xD peja odrzucił coś za hajs predzej uwierze, że Ronaldo jest najlepszym pilkarzem na swiecie niz w to.

0

@michal26 jakim cudem masz A majac -5? Ja przy -5 dostalem odrazu nakaz badan u okulisty i dostalem D

0

@Suzu szczerze to troche racji ma. Jakby to powiedziec „real potrafi w lige mistrzow”

0

@norbi77 tylko gdzie ludzie nie lubia lewego xD Ja w niemczech slysze same zachwyty nad nim. Imo tylko polaczki (nie Polacy) nie potrafia sie cieszyc takim skarbem jak lewy

0

coutinho kocur w bayernie

0

lo celso jakby granatem dostal XDDD

0

@Image ja wole Milika. Mam do niego szacunek za poprzednie lata w repce jak gral, pomimo hejtu na niego

1

@Colon jak mozna zachwycac sie tokarczuk xD

9

@kubusnitecki tu tylko fani messiego, trolle realu i jeszcze cos sie znajdzie

2

@MesQueUnClub_87 jedi polecam nie jestem fanem star wars, ale gra dobrze zrobiona. Tylko jak poziom trudnosci wybierasz to bierz najtrudniejszy bo i tak sie prawie nie rozni od najlatwiejszego xD

0

@Hiacynk jak dla mnie griez jak sie zaadaptuje w 100% bedzie kozakiem

0

@DaPi chlop tapete z messim w szkole chce ustawic xDDD

0

@AmigoBlancos marne szanse

1

@Colon o telegramie nieslyszalem. Kojarze ze chinscy znajomi uzywaja Wechat’a albo cos takiego

2

@Kapitan hawk ja mam ze zablokuje wszystkie konta u bukmacherow

1

zna ktoś jakieś ciekawe podcasty anglojęzyczne tematyka psychologia

3

@LuisSalvano pilka nozna kobiet xD

0

@Wiktorek2002 nasze barwy wyszczuplaja

0

@Chwytliwy ibra do 68 roku zycia bedzie gral xD Czekam jak w wieku 60 lat przejdzie do ekstraklapy

0

@cinero1996 bez roznicy jak sie nie znasz czy gitare przez internet kupisz czy stwcjinarnie xD i tak nie ogarniesz czy jest dobra. I wracajac do tego czy klasyczna czy akustyczna. Wedlug mnie akustyczna duzo lepiej brzmi i nie ma roznicy czy beda ciezsze struny czy nie. Chyba ze dla dziecka kupujesz malego to inna sprawa

0

@MesQueUnClub_87 Bloodborne, Dark Souls, NiOh, Sekiro

0

@barcelonaLM ty chyba nie wiesz co to glosowanie. Smieszne jest, że ktoś może myśleć, że tylko jego opinia jest najwazniesza a jak ktos nie mowi tak jak on chce to jest "głupi"

2

@Deraxium ja sie dziwie ze zamiast na nich np. nawrzeszczec zeby sie obudzili to on mowil to co w kazdym meczu nie wazne od sytuacji "atakujcie" xD

2

Ronaldo to top 3 bedzie nawet 5 lat po zakonczeniu kariery xDD

5

ronaldo top 3 XDDDDDDDDDDDd

2

@messicocacola jak tam polowa goli wpada po losowych odbiciach pilki od murawy to co pokazywac xD

0

alex morgan ♥ jak ja ja uwielbiam

0

@barcelonaLM a dawalbys Ronaldo w top 5 xD?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?