nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odesseiron pewmy sklad , dobra liga. Na pare lat na rozwoj idealne
0
@kolomen2 kazdego xD
0
@jedrek7000 ta ta xD peja odrzucił coś za hajs predzej uwierze, że Ronaldo jest najlepszym pilkarzem na swiecie niz w to.
0
@michal26 jakim cudem masz A majac -5? Ja przy -5 dostalem odrazu nakaz badan u okulisty i dostalem D
0
@Suzu szczerze to troche racji ma. Jakby to powiedziec „real potrafi w lige mistrzow”
0
@norbi77 tylko gdzie ludzie nie lubia lewego xD Ja w niemczech slysze same zachwyty nad nim. Imo tylko polaczki (nie Polacy) nie potrafia sie cieszyc takim skarbem jak lewy
0
coutinho kocur w bayernie
0
lo celso jakby granatem dostal XDDD
0
@Image ja wole Milika. Mam do niego szacunek za poprzednie lata w repce jak gral, pomimo hejtu na niego
1
@Colon jak mozna zachwycac sie tokarczuk xD
9
@kubusnitecki tu tylko fani messiego, trolle realu i jeszcze cos sie znajdzie
2
@MesQueUnClub_87 jedi polecam nie jestem fanem star wars, ale gra dobrze zrobiona. Tylko jak poziom trudnosci wybierasz to bierz najtrudniejszy bo i tak sie prawie nie rozni od najlatwiejszego xD
0
@Hiacynk jak dla mnie griez jak sie zaadaptuje w 100% bedzie kozakiem
0
@DaPi chlop tapete z messim w szkole chce ustawic xDDD
0
@AmigoBlancos marne szanse
1
@Colon o telegramie nieslyszalem. Kojarze ze chinscy znajomi uzywaja Wechat’a albo cos takiego
2
@Kapitan hawk ja mam ze zablokuje wszystkie konta u bukmacherow
1
zna ktoś jakieś ciekawe podcasty anglojęzyczne tematyka psychologia
3
@LuisSalvano pilka nozna kobiet xD
0
@Wiktorek2002 nasze barwy wyszczuplaja
0
@Chwytliwy ibra do 68 roku zycia bedzie gral xD Czekam jak w wieku 60 lat przejdzie do ekstraklapy
0
@cinero1996 bez roznicy jak sie nie znasz czy gitare przez internet kupisz czy stwcjinarnie xD i tak nie ogarniesz czy jest dobra. I wracajac do tego czy klasyczna czy akustyczna. Wedlug mnie akustyczna duzo lepiej brzmi i nie ma roznicy czy beda ciezsze struny czy nie. Chyba ze dla dziecka kupujesz malego to inna sprawa
0
@MesQueUnClub_87 Bloodborne, Dark Souls, NiOh, Sekiro
0
@barcelonaLM ty chyba nie wiesz co to glosowanie. Smieszne jest, że ktoś może myśleć, że tylko jego opinia jest najwazniesza a jak ktos nie mowi tak jak on chce to jest "głupi"
2
@Deraxium ja sie dziwie ze zamiast na nich np. nawrzeszczec zeby sie obudzili to on mowil to co w kazdym meczu nie wazne od sytuacji "atakujcie" xD
2
Ronaldo to top 3 bedzie nawet 5 lat po zakonczeniu kariery xDD
5
ronaldo top 3 XDDDDDDDDDDDd
2
@messicocacola jak tam polowa goli wpada po losowych odbiciach pilki od murawy to co pokazywac xD
0
alex morgan ♥ jak ja ja uwielbiam
0
@barcelonaLM a dawalbys Ronaldo w top 5 xD?