1

semedo to ma poziom na ekstraklase

0

neymar to jest kocur

0

@Encore najgorsze, że praktycznie zawsze sedziowie maja jakas "ochronke" na taki bandytyzm i nie daja odrazu czerwonej zeby to ukrocic tylko pozwalaja dopoki cos sie nie stanie. Ile razy takie coś było w la liga np. faule ramosa, casemiro a kare dostana tylko jak bedzie to koniec meczu.

0

@tobiasson92 przedsiebiorcy w polsce zawsze mieli pod gorke. Przystosujemy sie do trudnych warunkow, bo co zrobić

1

@NaFazieHitman ja jestem za aborcja do 13 roku zycia

1

@kerouac nie dziwie mu sie widzac dzialania WHO, w którym pewnie niektorzy niezla lapowke od chin dostali

0

@BarcaInfo pewnie od taty cos bral ze maradone w top 3 daje

0

@MichalZZZ jak musi wyjsc z nim do lekarza to niech mu maske zalozy

0

@mrboom i myslisz ze 95 zł za 5l to jest duzo?

1

@Wronadlinho zostan przy zwyklej. Ja nie czuje roznicy miedzy zwykla yerba, a yerba np. z guarana i innymi rzeczami co dodatkowo pobudzaja

0

@4drian0 ale wiesz ze to fejk byl? xDD

0

@T_TG charyzma graczy atletico w porownaniu do naszych to nawet nie ma porownania

0

salah psycha siada

0

dawno sie tak nie ekscytowałem meczem jak podczas ogladania liverpool atletico

0

@Krychaaa10 neymar

1

@ArterkHD bez szans. Nie ma co panikowac ja bylem we wloszech ostatnio i czuje sie dobrze

0

@Chwytliwy dla mnie najwiekszy stres to plac. Pomimo, że potrafiłem dobrze go zrobić

0

@Pilka_jest_okragla dlaczego mialby grac dla polski, gdy mieszka w hiszpanii, tam sie wychowuje etc? Chyba ze bedzie za slaby na hiszpanie to bedzie szukal miejsca w polsce

1

@Tomek_TF borek juz dawno nie spuszcza sie podczas komentowania nad ronaldo/realem

1

@Darshan1010 napoli tez mialo nie byc rywalem ...

0

@Katalonik97 ja bralem. Nie daje efektow ubocznych w mojm przypadku. I pomogl mi po 6 miesiacacg kuracji calkowicie wyleczyc. Kolega wyzej pisze ze izotek podobno dobry. Moze jest dobry ale efekty uboczne to jest koszmar. I lekarze przypisuja to tylko w ostatecznosci po calej serii badan ze napewno nic innego nie pomoze

0

Kupujac go z borussi przeciez wiedzielismy, że ma problemy z kontuzjami. Wedlug mnie po prostu podjeli ryzyko i nie mozemy teraz miec pretensji do zarządu, bo jakby wyszło to byłby kocurem.

0

@Vxb93 lotek najlepszy

0

@BarcaInfo w sumie dziwne. Z tego co ogladam czasami mecze bayernu to wydaje mi sie ze gra stabilnie i mial pare meczy ktore pomogl wygrac

0

@TheNekro94 ja przez tych "nowych bywalcow" przeszedlem chwilowo na kalistenike bo tylko tam wolne miejsce caly czas. Do zwyklej laweczki to sie dopchac nie idzie w godzinach, w których chodzę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bixmix jakby ten sport mial taka ogladalnosc jak pilka nozna to by tez zarabial tyle ile lewy. Nie chce umniejszac mu, ale w skokach jest mniejsza konkurencja niz w np. pilce noznej, dlatego latwiej tam byc w top/wybić się, ale to też równe jest mniejszym zarobkom.

1

@FCBMati10 jak dla mnie r10 byl duzo gorszy niz messi i cr7 w swoich najlepszych okresach

1

@kazbychu u mojego sasiada furtke sciagneli w tamtym roku to byly takie dymy na nastepny dzien ze policje wezwali itd. xD Dowiedzialem sie o tym jak policjant do moich drzwi pukal z pytaniem czy nie widzialem furtki

0

@Odesseiron imo dobra decyzja bo ten typ jest przecietny. Pewnie dostali wiekszy budzet i znajda jakiegoś dużo lepszego. Pomimo, że teraz mi pasowaly te sceny walki to wiem, ze da sie lepiej zrobic je jeszcze bardzeij

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?