nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
semedo to ma poziom na ekstraklase
0
neymar to jest kocur
0
@Encore najgorsze, że praktycznie zawsze sedziowie maja jakas "ochronke" na taki bandytyzm i nie daja odrazu czerwonej zeby to ukrocic tylko pozwalaja dopoki cos sie nie stanie. Ile razy takie coś było w la liga np. faule ramosa, casemiro a kare dostana tylko jak bedzie to koniec meczu.
0
@tobiasson92 przedsiebiorcy w polsce zawsze mieli pod gorke. Przystosujemy sie do trudnych warunkow, bo co zrobić
1
@NaFazieHitman ja jestem za aborcja do 13 roku zycia
1
@kerouac nie dziwie mu sie widzac dzialania WHO, w którym pewnie niektorzy niezla lapowke od chin dostali
0
@BarcaInfo pewnie od taty cos bral ze maradone w top 3 daje
0
@MichalZZZ jak musi wyjsc z nim do lekarza to niech mu maske zalozy
0
@mrboom i myslisz ze 95 zł za 5l to jest duzo?
1
@Wronadlinho zostan przy zwyklej. Ja nie czuje roznicy miedzy zwykla yerba, a yerba np. z guarana i innymi rzeczami co dodatkowo pobudzaja
0
@4drian0 ale wiesz ze to fejk byl? xDD
0
@T_TG charyzma graczy atletico w porownaniu do naszych to nawet nie ma porownania
0
salah psycha siada
0
dawno sie tak nie ekscytowałem meczem jak podczas ogladania liverpool atletico
0
@Krychaaa10 neymar
1
@ArterkHD bez szans. Nie ma co panikowac ja bylem we wloszech ostatnio i czuje sie dobrze
0
@Chwytliwy dla mnie najwiekszy stres to plac. Pomimo, że potrafiłem dobrze go zrobić
0
@Pilka_jest_okragla dlaczego mialby grac dla polski, gdy mieszka w hiszpanii, tam sie wychowuje etc? Chyba ze bedzie za slaby na hiszpanie to bedzie szukal miejsca w polsce
1
@Tomek_TF borek juz dawno nie spuszcza sie podczas komentowania nad ronaldo/realem
1
@Darshan1010 napoli tez mialo nie byc rywalem ...
0
@Katalonik97 ja bralem. Nie daje efektow ubocznych w mojm przypadku. I pomogl mi po 6 miesiacacg kuracji calkowicie wyleczyc. Kolega wyzej pisze ze izotek podobno dobry. Moze jest dobry ale efekty uboczne to jest koszmar. I lekarze przypisuja to tylko w ostatecznosci po calej serii badan ze napewno nic innego nie pomoze
0
Kupujac go z borussi przeciez wiedzielismy, że ma problemy z kontuzjami. Wedlug mnie po prostu podjeli ryzyko i nie mozemy teraz miec pretensji do zarządu, bo jakby wyszło to byłby kocurem.
0
@Vxb93 lotek najlepszy
0
@BarcaInfo w sumie dziwne. Z tego co ogladam czasami mecze bayernu to wydaje mi sie ze gra stabilnie i mial pare meczy ktore pomogl wygrac
0
@TheNekro94 ja przez tych "nowych bywalcow" przeszedlem chwilowo na kalistenike bo tylko tam wolne miejsce caly czas. Do zwyklej laweczki to sie dopchac nie idzie w godzinach, w których chodzę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bixmix jakby ten sport mial taka ogladalnosc jak pilka nozna to by tez zarabial tyle ile lewy. Nie chce umniejszac mu, ale w skokach jest mniejsza konkurencja niz w np. pilce noznej, dlatego latwiej tam byc w top/wybić się, ale to też równe jest mniejszym zarobkom.
1
@FCBMati10 jak dla mnie r10 byl duzo gorszy niz messi i cr7 w swoich najlepszych okresach
1
@kazbychu u mojego sasiada furtke sciagneli w tamtym roku to byly takie dymy na nastepny dzien ze policje wezwali itd. xD Dowiedzialem sie o tym jak policjant do moich drzwi pukal z pytaniem czy nie widzialem furtki
0
@Odesseiron imo dobra decyzja bo ten typ jest przecietny. Pewnie dostali wiekszy budzet i znajda jakiegoś dużo lepszego. Pomimo, że teraz mi pasowaly te sceny walki to wiem, ze da sie lepiej zrobic je jeszcze bardzeij