1

@Criss18Barca takiego ter stegena na napadzie to bym chetnie zobaczyl

0

@VirtuoZ niech go podniosa na noszach jak zlapie kontuzje :) sprzedawczyk

2

@thcmenel420 jak jestes w polsce to nie ma problemu z tvp

0

@MaziFCB psg nie ma kibicow

0

@robsesh wole biegac w domu z dobrym powietrzem niz truc sie smogiem z miasta :)

2

@Dawid445 do 1500zł nie kupisz nic dobrego. Dołóż z 1500 zł do czegoś markowego, bo inaczej w chinczykach drugie tyle za naprawy zaplacisz. Sam popelnilem ten blad i kupilem za 1200zł bieznie i oprocz teog ze strasznie glosna to nie nadaje sie do niczego. W tej cenie to jakis dobry rowerek ew. orbitrek

1

@MSN30 nic sie nei stanie. Ja w play (najgorsza istniejaca siec w polsce) oplacam czasami po terminie i nei ma problemu

0

@l0Messini nasi pilkarze juz zapomnieli o tym meczu dawno temu

1

@hayek navas w porownaniu do topowych bramkarzy to może im wode podawac.

3

@KamilZ ktoś tu odleciał. Żałośnie brzmi jak fan barcelony ujmuje bayernowi wygranej ze wzgledu na "najsłabszą" barcelone od lat. Ogarnij się typie. Widać ze kibic sukcesu z ciebie. Jak jest dobrze to super swietnie a jak gorsze momenty to plucie jadem na wlasna druzyne. Smutne

3

@Kuracjusz zaraz ktoś napisze lepiej madrze stac niz glupio biegac xD

2

@Joe_Pesci dalej ktos takich patostreamerow oglada co dra ryja?

0

@BartqRKO marne szanse

2

mam nadzieję, że jakby PSG przegrało dzisiaj to będzie dobrze pokazany kadr jak Neymar płacze

2

@Arkon kimmich to jest geniusz

0

@Barca1992 liczyć bonka ze cos osiagnal to jak zart

0

@Kuczek ten maradona do wykreslenia

0

@Triv44 ja juz wole zeby real madryt wygrywal co roku niz te smiecie z PSG

1

@FC1899Barca Atmosferić szkoda, że już go nie ma z nami

0

@RadekACCA obejrzałem wszystkie odcinki. Pierwsze odcinki zrobiły na mnie wrażenie, ale potem im dalej tym bardziej nudne i monotonne wszystko się stało. Jak już przyzwyczai się do tego to nie ważne co nie wymyślą to tylko równia pochyła w dół

0

@Coutinho007 suarez i legenda XDD legenda to messi nie typ, którego w każdym okresie można było zastąpić innymi... ktos tu chyba w weekend odlecial

1

@jeyx77x dembele z kontuzjami nawet Pan Bóg zakładając, że istnieje nie pomoże :(

0

@MichVeB mysle ze jako opiera swoja gre na szybkosci to marne szanse

0

@Encore paryz mial latwa drabinke imo

0

@matijas bez różnicy, który buk. Kursy wszędzie podobne bardziej patrzyłbym na osobiste preferencje np. jaką mają apke na telefon, co można u nich obstawiać bo niektore buki maja naprawde dziwne i ciekawe rzeczy. Ja polecam sts/fortune bo maja najlepsze apki na ios

0

@NeroTFP ah ci pedofile zawsze najwiecej gadaja

0

@Kacper1432 jak narazie kazdy trener mowil pod publike ze ma pomysl xD

0

@Suzu pod skrzydlami guardioli to bedzie 200 mln wart za rok

1

@rademenes suarez chyba ma krotka pamiec XD

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?