nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca takiego ter stegena na napadzie to bym chetnie zobaczyl
0
@VirtuoZ niech go podniosa na noszach jak zlapie kontuzje :) sprzedawczyk
2
@thcmenel420 jak jestes w polsce to nie ma problemu z tvp
0
@MaziFCB psg nie ma kibicow
0
@robsesh wole biegac w domu z dobrym powietrzem niz truc sie smogiem z miasta :)
2
@Dawid445 do 1500zł nie kupisz nic dobrego. Dołóż z 1500 zł do czegoś markowego, bo inaczej w chinczykach drugie tyle za naprawy zaplacisz. Sam popelnilem ten blad i kupilem za 1200zł bieznie i oprocz teog ze strasznie glosna to nie nadaje sie do niczego. W tej cenie to jakis dobry rowerek ew. orbitrek
1
@MSN30 nic sie nei stanie. Ja w play (najgorsza istniejaca siec w polsce) oplacam czasami po terminie i nei ma problemu
0
@l0Messini nasi pilkarze juz zapomnieli o tym meczu dawno temu
1
@hayek navas w porownaniu do topowych bramkarzy to może im wode podawac.
3
@KamilZ ktoś tu odleciał. Żałośnie brzmi jak fan barcelony ujmuje bayernowi wygranej ze wzgledu na "najsłabszą" barcelone od lat. Ogarnij się typie. Widać ze kibic sukcesu z ciebie. Jak jest dobrze to super swietnie a jak gorsze momenty to plucie jadem na wlasna druzyne. Smutne
3
@Kuracjusz zaraz ktoś napisze lepiej madrze stac niz glupio biegac xD
2
@Joe_Pesci dalej ktos takich patostreamerow oglada co dra ryja?
0
@BartqRKO marne szanse
2
mam nadzieję, że jakby PSG przegrało dzisiaj to będzie dobrze pokazany kadr jak Neymar płacze
2
@Arkon kimmich to jest geniusz
0
@Barca1992 liczyć bonka ze cos osiagnal to jak zart
0
@Kuczek ten maradona do wykreslenia
0
@Triv44 ja juz wole zeby real madryt wygrywal co roku niz te smiecie z PSG
1
@FC1899Barca Atmosferić szkoda, że już go nie ma z nami
0
@RadekACCA obejrzałem wszystkie odcinki. Pierwsze odcinki zrobiły na mnie wrażenie, ale potem im dalej tym bardziej nudne i monotonne wszystko się stało. Jak już przyzwyczai się do tego to nie ważne co nie wymyślą to tylko równia pochyła w dół
0
@Coutinho007 suarez i legenda XDD legenda to messi nie typ, którego w każdym okresie można było zastąpić innymi... ktos tu chyba w weekend odlecial
1
@jeyx77x dembele z kontuzjami nawet Pan Bóg zakładając, że istnieje nie pomoże :(
0
@MichVeB mysle ze jako opiera swoja gre na szybkosci to marne szanse
0
@Encore paryz mial latwa drabinke imo
0
@matijas bez różnicy, który buk. Kursy wszędzie podobne bardziej patrzyłbym na osobiste preferencje np. jaką mają apke na telefon, co można u nich obstawiać bo niektore buki maja naprawde dziwne i ciekawe rzeczy. Ja polecam sts/fortune bo maja najlepsze apki na ios
0
@NeroTFP ah ci pedofile zawsze najwiecej gadaja
0
@Kacper1432 jak narazie kazdy trener mowil pod publike ze ma pomysl xD
0
@Suzu pod skrzydlami guardioli to bedzie 200 mln wart za rok
1
@rademenes suarez chyba ma krotka pamiec XD
0
Komentarz usunięty