0

@Ghotti tylko porownaj lige angielska w ktorej jest konkurencja, a lige hiszpanska ...

0

@masq suarez to dopoki jest messi czuje sie nietykalny

0

@maatiixx dobrą atmosfera ;)

1

@sendesara biedny Puig :(

1

@hoeniker jeden powie ze lepiej madrze stac niz glupio biegac ale to juz wyglada jak mem

0

@kamilop po co szukac kogos w miejsce leo jak my potrzebujemy stworzyc coś nowego. Wkoncu ten moment musi nadejsc druzyna nie moze opeirac sie na jednym zawodniku od ktorego formy zalezy czy wygrywamy mecz czy nie

0

@Iberatista ale ty myslisz ze jak messi zniknie to my goli nie bedziemy strzelac? W jego miejsce inni wejda, ktoś inny zdobedzie te gole. Jak real sprzedal ronaldo to nagle 30 goli mniej maja XDD?

0

@PatrykBarcelona no nie oszukujmy sie jak mecz idzie dobrze to wszystko fajnie, ale jak tylko przegrywamy np. w lidze mistrzow od lat to jedyne co widze to spuszczona glowe naszego kapitana. I potem dziwic sie ze nasi nie graja jak widza najlepszego w druzynie, ktory przestaje wierzyc w wygrana.

2

@BarcaInfo niezly argument XDD ratuje dupe bartomeu no za cos mu placa tymi ciaglymi podwyzkami pensji. Na niewolnictwo to nie wyglada

1

@monsterrize mbappe to za miliard nie wykupisz z psg XDD

0

@clyde co to za problem dla pilkarza. Nie zdziwilbym sie jakby bylo mu to na reke to zrobić zeby odejsc od tej rutyny co ma od tylu lat.

0

@pt9 teraz fabregas w formie z dawnych lat bylby u nas najlepszym zawodnikiem.

0

@PatrykBarcelona jak narazie to najwiecej stracilismy jak odeszli xavi i iniesta. I jeszcze oczywiscie puyola do tego bym dodał bo od tylu lat nie mamy prawdziwego kapitana :) Z realu odszedl ronaldo i jakos maja sie dobrze

3

@Nazio87 ja bym poszedl na to zeby messi odszedl. Jestem ciekawy jak bedzie wygladac barcelona bez niego.

2

@norbi77 tutaj fanatycy messiego linczuja kazdego, który cos na niego napisze :)

1

@Kurkmen zgadzam się z tobą. Już za długo zarząd toleruje zachowania Messiego w ktorych stawia sie go ponad wszystko. Jeszcze patrzac na to ze jak dostawal coraz wieksze podwyzki pensji to mu nic nie przeszkadzalo

0

@IronSanHybrid widzac jak traktuje sie w naszym klubie trenerow od kilku lat to nie wiem czy jest ktos kto by chcial pracowac tu

0

@michaleu spoko to ze 100 osob oglada to nie moze byc interesujace

0

@klaudiusz_blau ronnie ferrari

0

kozak tytul szanuje

0

@Lubczyk698 to co jest teraz jest genialne. A nie jak poprzednio 1 mecz nawet ogladac sie nie oplacalo bo i tak 2gi wszystko wyjasnial

0

@PatrykBarca złudne były te słowa setiena z naszymi zawodnikami

0

@DonMatteo901 smieszne jakby miala nagle zarabiac 20k miesiecznie

0

@Colon prawde powiedzial

1

ja to licze ze psg jeszcze przegra zeby kolejni szejkowie sie poplakali

1

sterling wzorowal sie na ramosie XDDDDDD

0

szkoda ze messiego nie wpuscil

0

vidal to niech honor zachowa jakis a nie drze ryja

0

kartki sie resetuja na nastepny mecz?

0

moglby messiego wpuscic wkoncu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?