nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti tylko porownaj lige angielska w ktorej jest konkurencja, a lige hiszpanska ...
0
@masq suarez to dopoki jest messi czuje sie nietykalny
0
@maatiixx dobrą atmosfera ;)
1
@sendesara biedny Puig :(
1
@hoeniker jeden powie ze lepiej madrze stac niz glupio biegac ale to juz wyglada jak mem
0
@kamilop po co szukac kogos w miejsce leo jak my potrzebujemy stworzyc coś nowego. Wkoncu ten moment musi nadejsc druzyna nie moze opeirac sie na jednym zawodniku od ktorego formy zalezy czy wygrywamy mecz czy nie
0
@Iberatista ale ty myslisz ze jak messi zniknie to my goli nie bedziemy strzelac? W jego miejsce inni wejda, ktoś inny zdobedzie te gole. Jak real sprzedal ronaldo to nagle 30 goli mniej maja XDD?
0
@PatrykBarcelona no nie oszukujmy sie jak mecz idzie dobrze to wszystko fajnie, ale jak tylko przegrywamy np. w lidze mistrzow od lat to jedyne co widze to spuszczona glowe naszego kapitana. I potem dziwic sie ze nasi nie graja jak widza najlepszego w druzynie, ktory przestaje wierzyc w wygrana.
2
@BarcaInfo niezly argument XDD ratuje dupe bartomeu no za cos mu placa tymi ciaglymi podwyzkami pensji. Na niewolnictwo to nie wyglada
1
@monsterrize mbappe to za miliard nie wykupisz z psg XDD
0
@clyde co to za problem dla pilkarza. Nie zdziwilbym sie jakby bylo mu to na reke to zrobić zeby odejsc od tej rutyny co ma od tylu lat.
0
@pt9 teraz fabregas w formie z dawnych lat bylby u nas najlepszym zawodnikiem.
0
@PatrykBarcelona jak narazie to najwiecej stracilismy jak odeszli xavi i iniesta. I jeszcze oczywiscie puyola do tego bym dodał bo od tylu lat nie mamy prawdziwego kapitana :) Z realu odszedl ronaldo i jakos maja sie dobrze
3
@Nazio87 ja bym poszedl na to zeby messi odszedl. Jestem ciekawy jak bedzie wygladac barcelona bez niego.
2
@norbi77 tutaj fanatycy messiego linczuja kazdego, który cos na niego napisze :)
1
@Kurkmen zgadzam się z tobą. Już za długo zarząd toleruje zachowania Messiego w ktorych stawia sie go ponad wszystko. Jeszcze patrzac na to ze jak dostawal coraz wieksze podwyzki pensji to mu nic nie przeszkadzalo
0
@IronSanHybrid widzac jak traktuje sie w naszym klubie trenerow od kilku lat to nie wiem czy jest ktos kto by chcial pracowac tu
0
@michaleu spoko to ze 100 osob oglada to nie moze byc interesujace
0
@klaudiusz_blau ronnie ferrari
0
kozak tytul szanuje
0
@Lubczyk698 to co jest teraz jest genialne. A nie jak poprzednio 1 mecz nawet ogladac sie nie oplacalo bo i tak 2gi wszystko wyjasnial
0
@PatrykBarca złudne były te słowa setiena z naszymi zawodnikami
0
@DonMatteo901 smieszne jakby miala nagle zarabiac 20k miesiecznie
0
@Colon prawde powiedzial
1
ja to licze ze psg jeszcze przegra zeby kolejni szejkowie sie poplakali
1
sterling wzorowal sie na ramosie XDDDDDD
0
szkoda ze messiego nie wpuscil
0
vidal to niech honor zachowa jakis a nie drze ryja
0
kartki sie resetuja na nastepny mecz?
0
moglby messiego wpuscic wkoncu