0

@Szicek10 szkoda że w lidze mistrzow tak nie strzela xD Jak ma ogórkom strzelać to weźmy sobie jeszcze ronaldo sprowadzmy to bedziemy z ogórami po 20:0 wygrywac

0

@betonito busi by sie na lawke nie zalapal xD

1

@Profesorek teraz to jak bingo skreslamy te druzyny i typujemy co nastepne xD Byle nie PSG reszte przezyje

0

@Majsteer w zarządzie mają kilku dobrych graczy. Spierałbym się z tym najlepszym golfistą w realu

1

@Slazmi ten kto wydał rozkaz rozpoczecia powstania warszawskiego ma krew na rekach mieszkancow warszawy taka prawda

1

@xzzxyj jeszcze zapomnialem dodac nie kupuj jakichś przykladowo z allegro 10,20, 50 probek yerby czy coś bo dostajesz najgorszy syf.

0

@CalcioFan ja to wolalbym zeby zibiego wywalili pierwsze

1

@xzzxyj ja kupuje na dobreziele zawsze. Są tam zestawy dla poczatkujacych, ale wedlug mnie lepiej wybierz sobie sam bombille jakas pierwsze jakas tania za 20 zł + yerbe smakowa cbs sa spoko yerba mate green smakowe sa super. Nie ma co szalec na poczatku bo jak nie posmakuje to szkoda pieniedzy. Jest to dosc specyficzne w pierwszym odbiorze. Co do porad to polecam na poczatek nie sypac za duzo yerby do szklanki, bo 1 parzenie jest mocne i możesz się zniechęcic. Nasyp pierwsze z 1/5 szklanki i będzie ok. Ja zazwyczaj takie coś zalewam jeszcze 3 razy. I ważne nie zalewaj wrzątkiem.

0

@Jakchcesz bije rekordy bo gra pod siebie :)

0

@ulik10 zalezy dla kogo najlepszym w tej dyscyplinie. Glosy sa podzielone xD

0

@q1 nie no holandia podobna do francji? Holandia to z 2 poziomy nizej po wczorajszym meczu z polska mozna powiedziec. Grali przyjemnie dla oka, ale wiekszosc ich akcji nic nie wnosi

1

@333tricampeones333 to ze probuje robic sztuczki techniczne to nie znaczy, ze jest jakims neymarem. Jezdziec bez glowy brakuje mu duzo. Porownujac go nawet do dembele brakuje mu duzo. W dodatku nawet statystykami sie nie broni

0

frankie de jong totalny kocur. Ale po tym co sie naczytalem o Holandii to tylko on pokazuje swiatowy poziom. Reszta to pionki

2

@Hushovt cringe to bycie fanboyem messiego ponad klub jak ty xD

0

@Rudi35 stiga 230s

1

jak koeman bedzie nam tych typow z holandii chcial do barcelony sprowadzac to wole juz amigosow.

1

brzeczek jaki przystojny tych okularach

1

@myscooter fanboye messiego sie nie wypowiedza :) bo wiadomo co pewni uzytkownicy by wybrali na tej stronie

0

@SonBarcaGoku w repce holandii tez byl juz raczej ustawiony. Jak mu sie nie uda to beda na nim psy wieszac

1

@l0Messini juz cie fanboye messiego atakuja xD

0

@Ronaldinho10_ w przypadku ramosa to bym podjal dyskusje. Gdyby nie on skosil salaha z liverpoolem to watpie ze by wygrali

7

współczuję koemanowi bo to w co on sie wpakowal to najgorszemu wrogowi nie zyczylbym

0

@barcelonaLM messi widzi tylko swoje rekordy widzac jego gre w ostatnich latach. Dobrze sie dobrali

3

@Wilczeq po prostu prawnicy mu powiedzieli, że przegra a doradcy od wizerunku wymyslili co ma mowic w wywiadzie

1

@FCMichalo zawsze cos

0

@Chakalaka co to za pies z twittera szkaluje la ramble

6

prawnicy wyjasnili messiemu, że przegrają w sądzie to i nagle wyjasnienia sa. Dawno tak sie nie usmialem jak po zobaczeniu tej oficjalki XDDD

9

@BarcaInfo masz w domu oltarzyk messiego?

1

@MaziFCB za takie pieniadze to kazdy z la rambli by to udzwignal z pocalowaniem reki

0

@Godlo nie bedzie w hiszpanii jak ktos tak pluje na klub i okazuje brak szacunku bardzo mocno to biora do siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?