nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szicek10 szkoda że w lidze mistrzow tak nie strzela xD Jak ma ogórkom strzelać to weźmy sobie jeszcze ronaldo sprowadzmy to bedziemy z ogórami po 20:0 wygrywac
0
@betonito busi by sie na lawke nie zalapal xD
1
@Profesorek teraz to jak bingo skreslamy te druzyny i typujemy co nastepne xD Byle nie PSG reszte przezyje
0
@Majsteer w zarządzie mają kilku dobrych graczy. Spierałbym się z tym najlepszym golfistą w realu
1
@Slazmi ten kto wydał rozkaz rozpoczecia powstania warszawskiego ma krew na rekach mieszkancow warszawy taka prawda
1
@xzzxyj jeszcze zapomnialem dodac nie kupuj jakichś przykladowo z allegro 10,20, 50 probek yerby czy coś bo dostajesz najgorszy syf.
0
@CalcioFan ja to wolalbym zeby zibiego wywalili pierwsze
1
@xzzxyj ja kupuje na dobreziele zawsze. Są tam zestawy dla poczatkujacych, ale wedlug mnie lepiej wybierz sobie sam bombille jakas pierwsze jakas tania za 20 zł + yerbe smakowa cbs sa spoko yerba mate green smakowe sa super. Nie ma co szalec na poczatku bo jak nie posmakuje to szkoda pieniedzy. Jest to dosc specyficzne w pierwszym odbiorze. Co do porad to polecam na poczatek nie sypac za duzo yerby do szklanki, bo 1 parzenie jest mocne i możesz się zniechęcic. Nasyp pierwsze z 1/5 szklanki i będzie ok. Ja zazwyczaj takie coś zalewam jeszcze 3 razy. I ważne nie zalewaj wrzątkiem.
0
@Jakchcesz bije rekordy bo gra pod siebie :)
0
@ulik10 zalezy dla kogo najlepszym w tej dyscyplinie. Glosy sa podzielone xD
0
@q1 nie no holandia podobna do francji? Holandia to z 2 poziomy nizej po wczorajszym meczu z polska mozna powiedziec. Grali przyjemnie dla oka, ale wiekszosc ich akcji nic nie wnosi
1
@333tricampeones333 to ze probuje robic sztuczki techniczne to nie znaczy, ze jest jakims neymarem. Jezdziec bez glowy brakuje mu duzo. Porownujac go nawet do dembele brakuje mu duzo. W dodatku nawet statystykami sie nie broni
0
frankie de jong totalny kocur. Ale po tym co sie naczytalem o Holandii to tylko on pokazuje swiatowy poziom. Reszta to pionki
2
@Hushovt cringe to bycie fanboyem messiego ponad klub jak ty xD
0
@Rudi35 stiga 230s
1
jak koeman bedzie nam tych typow z holandii chcial do barcelony sprowadzac to wole juz amigosow.
1
brzeczek jaki przystojny tych okularach
1
@myscooter fanboye messiego sie nie wypowiedza :) bo wiadomo co pewni uzytkownicy by wybrali na tej stronie
0
@SonBarcaGoku w repce holandii tez byl juz raczej ustawiony. Jak mu sie nie uda to beda na nim psy wieszac
1
@l0Messini juz cie fanboye messiego atakuja xD
0
@Ronaldinho10_ w przypadku ramosa to bym podjal dyskusje. Gdyby nie on skosil salaha z liverpoolem to watpie ze by wygrali
7
współczuję koemanowi bo to w co on sie wpakowal to najgorszemu wrogowi nie zyczylbym
0
@barcelonaLM messi widzi tylko swoje rekordy widzac jego gre w ostatnich latach. Dobrze sie dobrali
3
@Wilczeq po prostu prawnicy mu powiedzieli, że przegra a doradcy od wizerunku wymyslili co ma mowic w wywiadzie
1
@FCMichalo zawsze cos
0
@Chakalaka co to za pies z twittera szkaluje la ramble
6
prawnicy wyjasnili messiemu, że przegrają w sądzie to i nagle wyjasnienia sa. Dawno tak sie nie usmialem jak po zobaczeniu tej oficjalki XDDD
9
@BarcaInfo masz w domu oltarzyk messiego?
1
@MaziFCB za takie pieniadze to kazdy z la rambli by to udzwignal z pocalowaniem reki
0
@Godlo nie bedzie w hiszpanii jak ktos tak pluje na klub i okazuje brak szacunku bardzo mocno to biora do siebie