nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ArterkHD jura e8 kupilem pol roku temu genialny automat. Nie znajdziesz lepszego ekpresu automatycznego do domu niz ten. Cena nie jest jakas wysoka jak za takie cudo ok 4.5-5k zł znajdziesz. Ja jak szukalem to najwazniejsze byla dla mnie latwosc czyszczenia a tutaj wszystko robi za ciebie praktycznie ekspres. Najlepiej pojedz do jakiegos salonu co ma ekspresy zrobia ci kawe i sie mozesz dopytac. Jak nie masz ograniczonego budzetu to jura/nivona jakas, ale jakosciowo to jura ma przewage. Jesli chcesz budzetowo kupowac to mysle, ze delonghi z niskiej polki cenowej daje rade, ale jakosc naparu pozostawi duzo do zyczenia
1
@sieracki gada ktos jeszcze, że pilkarki powinny zarabiac tyle samo co pilkarze? Czy na sile ludzie to co chwile sami wyciagaja bo jakies jednostki sie tak wypowiedza xD
1
@ddanioofcb sztos
0
@ViscaElBarcaa1998 u nas mysla ze to wypadek przy pracy XD
0
@kuz tu trzeba prezesika wywalic nie trenera :)
1
@FcBarcaCules thiago chce zostac w bayernie. Nie chce wracac do barcy, bo to bayern zaufal jego umiejetnoscia i dal mu grac.
3
@10LionelMessi10 chlop z nickiem lionelmessi pisze ze inni nazwa cie fanboyem xD no prosze cie nie wiem czy to troll czy nie już
1
@Rust_Cohle bo boomerzy maja kija w pupie
1
@dv7wisnia nie rozumiesz, że ludzie robia to ze względów higienicznych?
0
@cules100pro hype na fatiego to chyba tylko na tej stronie xD Po jego meczach w repce to niczym nie wyrozniajacy sie gracz.
1
@NeroTFP selekcjoner ma wybrac pilkarzy i tyle. Co on moze ich nauczyc w te pare treningow.
1
@Mesi12 ja do djokovica stracilem szacunek jak dowiedzialem sie ze jest antyszczepionkowcem
1
@Kwiatek67 do sancho z bvb to on nawet podjazdu nie ma XD
1
@PatrychoO sztos koszulka zamowie odrazu. Pamietam jak real mial rozowe i strasznie im zazdroscilem bo znajomi latali w nich zawsze
0
@Antimadridista~ z kazdego meczu jest zadowolony to wystarczy
0
@MarioVeB! a to oni tragiczni byli tylko w 1 meczu xD?
0
@Sheepfan wyjdz w klatce z ferrarim i wtedy cwaniakuj xD w internecie to sobie pisac mozemy, a w realu pewnie nawet byś do nich nie zagadał
4
@Wilczeq ale smieszne. Spróbuj sobie grać jak cię w stope ugryzie pszczoła. Jeszcze na wysokim poziomie to calkowicie inne obciazenia stopy
0
@Uukasz_93 wow ogral fartem chlopa z polskiej repki no szacun przyjdzie do barcy i bedzie kolejnym gomesem i innym
0
@semafor porownac depaya do neymara to jak napluc neymarowi w twarz XDD
0
za dobry to debiut nie byl
0
@KuntaKinte psycha siada mu w lidze mistrzow jak czuje tak duza presje mbappe. Cos jak messi albo Lewandowski. W lidze sa kocurami, rozjada kazdego, a zbliza sie liga mistrzow to tak jakby nie istnieli.
1
Komentarz usunięty
0
@Zieliniak to ze probuje robic sztuczki techniczne jak jakis neymar to nie znaczy, że mają taką samą efektywność jak u jakiegoś neymara i mbappe
6
@Bartek22 w barcelonie nie da sie nudzic xD
0
@Hubso jakby byl to jakis synek od kogos z PZPN to pewnie nawet i z 8 ligi by dostal
1
@Fabik87 kibicuje mu dalej jako zawodnikowi. Za to co nam dal nalezy mu sie szacunek
2
Komentarz usunięty
0
@D10SLEO komentatorzy i pzpn ma taka kartke z wymowkami tez na scianie w kazdym pokoju w biurze XD
1
@norbi77 to messi jest panem domu to on mowi cos reszta robi xD Ten kto trzyma pieniadze ma wladze