0

@ArterkHD jura e8 kupilem pol roku temu genialny automat. Nie znajdziesz lepszego ekpresu automatycznego do domu niz ten. Cena nie jest jakas wysoka jak za takie cudo ok 4.5-5k zł znajdziesz. Ja jak szukalem to najwazniejsze byla dla mnie latwosc czyszczenia a tutaj wszystko robi za ciebie praktycznie ekspres. Najlepiej pojedz do jakiegos salonu co ma ekspresy zrobia ci kawe i sie mozesz dopytac. Jak nie masz ograniczonego budzetu to jura/nivona jakas, ale jakosciowo to jura ma przewage. Jesli chcesz budzetowo kupowac to mysle, ze delonghi z niskiej polki cenowej daje rade, ale jakosc naparu pozostawi duzo do zyczenia

1

@sieracki gada ktos jeszcze, że pilkarki powinny zarabiac tyle samo co pilkarze? Czy na sile ludzie to co chwile sami wyciagaja bo jakies jednostki sie tak wypowiedza xD

1

@ddanioofcb sztos

0

@ViscaElBarcaa1998 u nas mysla ze to wypadek przy pracy XD

0

@kuz tu trzeba prezesika wywalic nie trenera :)

1

@FcBarcaCules thiago chce zostac w bayernie. Nie chce wracac do barcy, bo to bayern zaufal jego umiejetnoscia i dal mu grac.

3

@10LionelMessi10 chlop z nickiem lionelmessi pisze ze inni nazwa cie fanboyem xD no prosze cie nie wiem czy to troll czy nie już

1

@Rust_Cohle bo boomerzy maja kija w pupie

1

@dv7wisnia nie rozumiesz, że ludzie robia to ze względów higienicznych?

0

@cules100pro hype na fatiego to chyba tylko na tej stronie xD Po jego meczach w repce to niczym nie wyrozniajacy sie gracz.

1

@NeroTFP selekcjoner ma wybrac pilkarzy i tyle. Co on moze ich nauczyc w te pare treningow.

1

@Mesi12 ja do djokovica stracilem szacunek jak dowiedzialem sie ze jest antyszczepionkowcem

1

@Kwiatek67 do sancho z bvb to on nawet podjazdu nie ma XD

1

@PatrychoO sztos koszulka zamowie odrazu. Pamietam jak real mial rozowe i strasznie im zazdroscilem bo znajomi latali w nich zawsze

0

@Antimadridista~ z kazdego meczu jest zadowolony to wystarczy

0

@MarioVeB! a to oni tragiczni byli tylko w 1 meczu xD?

0

@Sheepfan wyjdz w klatce z ferrarim i wtedy cwaniakuj xD w internecie to sobie pisac mozemy, a w realu pewnie nawet byś do nich nie zagadał

4

@Wilczeq ale smieszne. Spróbuj sobie grać jak cię w stope ugryzie pszczoła. Jeszcze na wysokim poziomie to calkowicie inne obciazenia stopy

0

@Uukasz_93 wow ogral fartem chlopa z polskiej repki no szacun przyjdzie do barcy i bedzie kolejnym gomesem i innym

0

@semafor porownac depaya do neymara to jak napluc neymarowi w twarz XDD

0

za dobry to debiut nie byl

0

@KuntaKinte psycha siada mu w lidze mistrzow jak czuje tak duza presje mbappe. Cos jak messi albo Lewandowski. W lidze sa kocurami, rozjada kazdego, a zbliza sie liga mistrzow to tak jakby nie istnieli.

1

Komentarz usunięty

0

@Zieliniak to ze probuje robic sztuczki techniczne jak jakis neymar to nie znaczy, że mają taką samą efektywność jak u jakiegoś neymara i mbappe

6

@Bartek22 w barcelonie nie da sie nudzic xD

0

@Hubso jakby byl to jakis synek od kogos z PZPN to pewnie nawet i z 8 ligi by dostal

1

@Fabik87 kibicuje mu dalej jako zawodnikowi. Za to co nam dal nalezy mu sie szacunek

2

Komentarz usunięty

0

@D10SLEO komentatorzy i pzpn ma taka kartke z wymowkami tez na scianie w kazdym pokoju w biurze XD

1

@norbi77 to messi jest panem domu to on mowi cos reszta robi xD Ten kto trzyma pieniadze ma wladze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?