nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrShakira za mlody musi z 10 lat doswiadczenia zebrac w innych klubach
2
@sawyer00 w polsce to do 30 lat mlody talent
0
@aleksande_r coutinho dobrze doradził. Kto by chciał wbijać się do bandy amigosów i robić co oni chcą, bo szefito messi powie
0
@Encore city jest overrated
3
@Denzon ciekawehistorie sztos kanal. W polsce nie ma imo kanalu historycznego ktory ma do niego podjazd. Jakby ten kanal byl prowadzony po angielsku to mysle, że mozna by go kwalifikowac do najlepszych kanalow historycznych na calym yt. Moge ci jeszcze polecic niemiecki kanal jesli mowisz po niemiecku "MrWissen2go Geschichte "
0
@Arkon kimmich to jest kandydat na zlota pilke imo. Szkoda ze tak ciezko dostac zlota pilke nie grajac na napadzie
0
@kacperek2005letsgo lewy jak messi i suarez tylko z ogorkami cos pokazuje
1
@FafitFCB koemanowi po miesiacu psycha siadzie od amigosow i bedzie po staremu jak co trenera :(
3
równi i równiejsi :)
0
@DonMatteo901 wystarczy byc czarnoskorym i ddostajesz na start tempo + 85
4
@eckov dziwne, że czytając te informacje jakbym gdzieś to już czytał xD
0
@Prezes_sycylijczyk gdyby nie kontuzje milika to dzisiaj pewnie bylby w topowym teamku w europie. Szkoda, że kontuzje w tym sporcie tyle zmieniaja
0
@barcelonaLM barcelona byla wielka zanim messi nie przejal klubu z banda amigosow
0
@Suzu w barcelonie i tak nic nie osiagnie bo tu nie pasuje imo mozna go wypozyczyc
0
@VIPER2712 raczej messi to bardziej odciaga od naszego klubu niz przyciaga mlodych
0
@lucca87 widze ze pod tym postem wypowiadaja sie sami typowi janusze xD Uslyszeli 20 lat temu, że francuskie marki to syf i zla elektronika i pisza, że nigdy tego nie kupią
0
@PeteR10 biore x klocka bo ma gaming passa
0
@barcelonaLM widze, że ty jesteś za zabijaniem zwierzat dla futer?
0
@ToWinaSedziego szkoda ze leo na topowych przeciwnikow nic nie pokazuje :)
2
Dziwne, że ktoś "skacze" do bartomeu. To jego wina, że piłkarze w lidze mistrzów dostają wylewów co roku? Jakby bartoś wygrał z 1 lige mistrzow to kazdy by inaczej gadał teraz.
4
@damianex10 mam nadzieje ze ktos wkoncu dojedzie neymara za cwaniakowanie i caly ten paryz
1
@kuz po prostu nie maja 12 lat i maja mozg to wiedza dlaczego nie warto podpisac
0
@ObiektywnyKibic121 jest juz rewolucja. Messi ma opaske, nowi gracze wrocili z wypozyczen czego mozna chciec wiecej
1
@Barwindg heinz bez cukru czy tam z ograniczonym cukrem. Nie wiem czy w polsce tez jest dostepny ale smakuje tak samo jak normalny ketchup heinz tylko bez takiej duzej ilosci cukru w skladzie
0
@NeroTFP wiara w boga to jak wiara w krasnoludki XD Tak widze ludzi ktorzy wierza w boga tak samo absurdalnie jak na dzieci co mowia ze smoka widzialy
0
@arasz1819 bo socio to nie sa dzieci, ktore dzialaja pod wplywem emocji
1
@Keriox sam zainteresowalem sie puma po uslyszeniu ze neymar przechodzi do niej i kupilem sobie pare dni temu dresik + buty xD
2
@Michu8 fifa duzo bardzeij fun2play imo. I jak ktos w jego otoczeniu bedzie w cos gral to pewnie bedzie to fifa, a nie pes to lepiej zeby mial to samo.
1
@Jakchcesz widzac zachowanie suareza na boisku machanie lapami i inne to myslisz ze w prawdziwym zyciu jest inny? xD Jak ktos nie idzie mu na reke to zaczyna pajacowac
0
@Przemo91 ale hawajska to jest sztos totalny. Polaczenie slodkosci ze slonym