0

@Kuczek jak masz od sony z 2016 jakies to sie nie dziw ze tak zle xD

1

@IronSanHybrid i bardzo dobrze ze podwyzszono akcyze na alkohol

0

@Kwasiak98 Jak dla mnie 1 bo Van dijk nie zasluguje na miano 1 imo

0

@Jakchcesz poniedzialku

0

@Mario96w ja nie mam adblocka na telefonie i tez nie mam reklam

0

@Fawrf ale w czym messi jest lepszy xD tym ze kiedys wygrywal zlote pilki? Jak dla mnie to jest wyrownana walka miedzy VVD messim i nawet lewego bym dal jakby wygral lige mistrzow z bayernem

0

@Image daj mu zdobyc doswiadczenie. Mlodzi zawodnicy jak zielinski potrzebuja duzo czasu aby sie wprowadzic do druzyny xDD

3

szpaku zwariowal

8

@Ronin47 musisz z nią pogadać, spróbuj zrozumieć a jeszcze będziecie szczęśliwi w przyszłości. Nie poddawaj się uda ci się przywrócić jej radość z życia

0

@Kapitan hawk powiedzial prawde xD co tu wiecej dyskutowac po prostu w troche kontrowersyjny/ofensywny sposob

1

Komentarz usunięty

0

@Tuc dobre i polskie rp to sie nie laczy

3

@Sajonara gorzka czekolada > mleczne czekolady

0

@FC1899Barca mysle ze wyjdziemy z grupy

0

@Barca_bwo ale o co on mial wypluwać płuca xD o eliminacje do euro?

11

@NeroTFP pewnie z jakąś potężną Litwą i Irlandia znajac Zibiego xD

0

@msmsms zycie ponizej minimalnej to bardziej polegaloby na przezyciu niz na zyciu xD

0

@itmustbejoke mnie dziwi jedno. Juz nie mowmy o Ronaldo w tym roku, ale jakim cudem Van dijk jest tak wysoko

0

@Misugi14 cięzko 1 okreslic. Jakbym musiał to powiedziałbym Incepcja.

0

@IronSanHybrid bardzo bo wiem ze juz nie obejrze a ciekawi mnie jak sie skonczy

0

@TommyShelby sts przyjemna aplikacje ma polecam

0

@IronSanHybrid jak sie konczy originals? Bo nie dotrwalem do konca, a mnie ciekawi xD

0

@msmsms po drzyzdze w polskiej reprezentacji nie wiem czy jest latwo rozegrac xD

0

@Chwytliwy a moze to agent barcelony ktory ma oslabic ich budzet?

1

@Nano22 Messi fanboy alert xD

2

@sensej ja takich problemow nie mam. Wystarczy wejsc usmiechnac sie grzecznie przywitac i juz leci.

0

@Mroziu hajto jak nie dostaje chwilowych udarow mozgu zbyt czesto to spoko sie go slucha xD

0

@Junngeas np kto?

2

@TheNekro94 Young multi - Plecak

0

@FC1899Barca jakbys zainteresowal sie to jerozolima nie jest w sferze narazonej na atak rakietowy ze wzgledu na to ze nie sa w zasiegu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?