nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuczek jak masz od sony z 2016 jakies to sie nie dziw ze tak zle xD
1
@IronSanHybrid i bardzo dobrze ze podwyzszono akcyze na alkohol
0
@Kwasiak98 Jak dla mnie 1 bo Van dijk nie zasluguje na miano 1 imo
0
@Jakchcesz poniedzialku
0
@Mario96w ja nie mam adblocka na telefonie i tez nie mam reklam
0
@Fawrf ale w czym messi jest lepszy xD tym ze kiedys wygrywal zlote pilki? Jak dla mnie to jest wyrownana walka miedzy VVD messim i nawet lewego bym dal jakby wygral lige mistrzow z bayernem
0
@Image daj mu zdobyc doswiadczenie. Mlodzi zawodnicy jak zielinski potrzebuja duzo czasu aby sie wprowadzic do druzyny xDD
3
szpaku zwariowal
8
@Ronin47 musisz z nią pogadać, spróbuj zrozumieć a jeszcze będziecie szczęśliwi w przyszłości. Nie poddawaj się uda ci się przywrócić jej radość z życia
0
@Kapitan hawk powiedzial prawde xD co tu wiecej dyskutowac po prostu w troche kontrowersyjny/ofensywny sposob
1
Komentarz usunięty
0
@Tuc dobre i polskie rp to sie nie laczy
3
@Sajonara gorzka czekolada > mleczne czekolady
0
@FC1899Barca mysle ze wyjdziemy z grupy
0
@Barca_bwo ale o co on mial wypluwać płuca xD o eliminacje do euro?
11
@NeroTFP pewnie z jakąś potężną Litwą i Irlandia znajac Zibiego xD
0
@msmsms zycie ponizej minimalnej to bardziej polegaloby na przezyciu niz na zyciu xD
0
@itmustbejoke mnie dziwi jedno. Juz nie mowmy o Ronaldo w tym roku, ale jakim cudem Van dijk jest tak wysoko
0
@Misugi14 cięzko 1 okreslic. Jakbym musiał to powiedziałbym Incepcja.
0
@IronSanHybrid bardzo bo wiem ze juz nie obejrze a ciekawi mnie jak sie skonczy
0
@TommyShelby sts przyjemna aplikacje ma polecam
0
@IronSanHybrid jak sie konczy originals? Bo nie dotrwalem do konca, a mnie ciekawi xD
0
@msmsms po drzyzdze w polskiej reprezentacji nie wiem czy jest latwo rozegrac xD
0
@Chwytliwy a moze to agent barcelony ktory ma oslabic ich budzet?
1
@Nano22 Messi fanboy alert xD
2
@sensej ja takich problemow nie mam. Wystarczy wejsc usmiechnac sie grzecznie przywitac i juz leci.
0
@Mroziu hajto jak nie dostaje chwilowych udarow mozgu zbyt czesto to spoko sie go slucha xD
0
@Junngeas np kto?
2
@TheNekro94 Young multi - Plecak
0
@FC1899Barca jakbys zainteresowal sie to jerozolima nie jest w sferze narazonej na atak rakietowy ze wzgledu na to ze nie sa w zasiegu.