nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś czy da rade kupic internet lte bez umowy na krotki okres czasu? Bo przez 2 tygodnie nie bede mial internetu zwyklego i musze cos zalatwic
0
@kamilos1214 za wolno jedziesz i mysli ze trening masz xD
2
I znowu drzyzga posyla niska pilke na skrzydlo kubiakowi xD ja wiem ze on ma papiery na wszystkich ale bez przesady
0
Brakuje troche szczescia to trzeba przyznac
6
Kiedy kubiak lepiej wystawia leonowi niz drzyzga z 1 linii
0
Slowency juz przegrali ten mecz. Mozna stawiac domy
0
Ten sedzia jakis opozniony
1
Drzyzga pewnie tym swoim upaslym brzuchem dotyka siatki jak spada xD
8
Heynen mysli ze w minute na lawce nauczy drzyzge rozgrywac xD
5
Kubiak to nie kurek nie mozna na niego kazdej pilki pod blok grac
2
Wystawa drzyzgi za plecy kubiakowi xDdD poziom drzyzgi
2
Konarski i kubiak dzisiaj trzymaja poziom
1
Lepszych pilek nie bedzie xDD
0
@Hushovt takiego zagumnego to dlugo nie bedziemy mieli
0
Rozgrywajacy slowenii pieknie pilki rozrzuca
0
Pisanie ze leon tragiczny jest bezsensu. Wystarczy popatrzyc na to jak dogrywa mu drzyzga xD ale tak to jest jak wiekszosc oglada siatkowke raz na rok
0
wie ktos czy da sie jakos obejsc na netflixie ograniczenie regionowe co do seriali i filmow ktore wchodza? Jakos przez vpn i czy grozi za to np zablokowanie konta?
0
@Piotr,1985 raczej niezbyt innowacyjne jak tyle problemow z nim bedzie np. odprowadzanie ciepla albo problem z bateria. Tyle ekranow to nie wystarczy zwykla 4050mAh zeby trzymac w miare
0
@didzejos dzieki. A to wystarczy aplikacje miec na telefon i juz mozna wypozyczac?
0
wie ktos jakiej firmy hulajnogi elektryczne sa w krakowie? ,
2
@-barca4ever- google maps i zapamietac punkt gdzie zostawiles samochod
1
zna ktos jakies ciekawe strony z artykulami historycznymi w jezyku angielskim?
2
@Criss18Barca slaba bombilla
0
spokojnie to tylko plan Valverde i zarzadu zeby za szybko ligi nie wygrac i zwiekszyc ogladalnosc poprzez wieksza rywalizacje
0
@SHIBA nowy jork piekne miasto. Polecam wszystkim co beda zwiedzic dokladnie caly harlem
0
@Trojanek23 straszne. Mojego malego maltanczyka tez na spacerze kiedys zaatakował jakis wilczur jak szedł z moją mamą. Tak to jest jak ludzie kupuja duze psy a nie potrafia sie nimi zajmowac.
0
@daniel32778 do mnie tez dzwoni duzo takich numerow. Wole to blokowac bo mnie denerwuje to strasznie.
0
@michal26 z komenda to ciezko. Nie lubie drzyzgi strasznie i uwazam ze jest sredniakiem to komenda przy nim to amator
0
@Janiama rozumiem wszystko ale jak mozna dac tam blaszczykowskiego xD to tak jakby hajto z puyolem w jednym glosowaniu dac
0
@ranger3120 x kom jak na razie do mnie nie odpisuje od ponad tygodnia pomimo tego ze do nich pisze w sprawie problemu z zamowieniem wiec sam zdecyduj XD