0

Wie ktoś czy da rade kupic internet lte bez umowy na krotki okres czasu? Bo przez 2 tygodnie nie bede mial internetu zwyklego i musze cos zalatwic

0

@kamilos1214 za wolno jedziesz i mysli ze trening masz xD

2

I znowu drzyzga posyla niska pilke na skrzydlo kubiakowi xD ja wiem ze on ma papiery na wszystkich ale bez przesady

0

Brakuje troche szczescia to trzeba przyznac

6

Kiedy kubiak lepiej wystawia leonowi niz drzyzga z 1 linii

0

Slowency juz przegrali ten mecz. Mozna stawiac domy

0

Ten sedzia jakis opozniony

1

Drzyzga pewnie tym swoim upaslym brzuchem dotyka siatki jak spada xD

8

Heynen mysli ze w minute na lawce nauczy drzyzge rozgrywac xD

5

Kubiak to nie kurek nie mozna na niego kazdej pilki pod blok grac

2

Wystawa drzyzgi za plecy kubiakowi xDdD poziom drzyzgi

2

Konarski i kubiak dzisiaj trzymaja poziom

1

Lepszych pilek nie bedzie xDD

0

@Hushovt takiego zagumnego to dlugo nie bedziemy mieli

0

Rozgrywajacy slowenii pieknie pilki rozrzuca

0

Pisanie ze leon tragiczny jest bezsensu. Wystarczy popatrzyc na to jak dogrywa mu drzyzga xD ale tak to jest jak wiekszosc oglada siatkowke raz na rok

0

wie ktos czy da sie jakos obejsc na netflixie ograniczenie regionowe co do seriali i filmow ktore wchodza? Jakos przez vpn i czy grozi za to np zablokowanie konta?

0

@Piotr,1985 raczej niezbyt innowacyjne jak tyle problemow z nim bedzie np. odprowadzanie ciepla albo problem z bateria. Tyle ekranow to nie wystarczy zwykla 4050mAh zeby trzymac w miare

0

@didzejos dzieki. A to wystarczy aplikacje miec na telefon i juz mozna wypozyczac?

0

wie ktos jakiej firmy hulajnogi elektryczne sa w krakowie? ,

2

@-barca4ever- google maps i zapamietac punkt gdzie zostawiles samochod

1

zna ktos jakies ciekawe strony z artykulami historycznymi w jezyku angielskim?

2

@Criss18Barca slaba bombilla

0

spokojnie to tylko plan Valverde i zarzadu zeby za szybko ligi nie wygrac i zwiekszyc ogladalnosc poprzez wieksza rywalizacje

0

@SHIBA nowy jork piekne miasto. Polecam wszystkim co beda zwiedzic dokladnie caly harlem

0

@Trojanek23 straszne. Mojego malego maltanczyka tez na spacerze kiedys zaatakował jakis wilczur jak szedł z moją mamą. Tak to jest jak ludzie kupuja duze psy a nie potrafia sie nimi zajmowac.

0

@daniel32778 do mnie tez dzwoni duzo takich numerow. Wole to blokowac bo mnie denerwuje to strasznie.

0

@michal26 z komenda to ciezko. Nie lubie drzyzgi strasznie i uwazam ze jest sredniakiem to komenda przy nim to amator

0

@Janiama rozumiem wszystko ale jak mozna dac tam blaszczykowskiego xD to tak jakby hajto z puyolem w jednym glosowaniu dac

0

@ranger3120 x kom jak na razie do mnie nie odpisuje od ponad tygodnia pomimo tego ze do nich pisze w sprawie problemu z zamowieniem wiec sam zdecyduj XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?