0

@Szicek10 ja mam iphone xs i chce sie na 100% przeniesc na 11 pro

0

@Karamba ja bym glosowal na Abelarda Gize

0

jarka chyba glowa boli xDD

0

@puyol_presidend5 powodzenia mi to nigdy nie siada xD ale w sumie mi to nie za duzo z pilki noznej siada.

2

@PanPatrykk jak widze tokarczuk to mam gorsze odruchy niz gdy widze casemiro

0

@sedziaoxford ale ja nie mam problemów z waga ani zadnych ze zbilansowana dieta. Tylko interesuje mnie konkretnie dieta paleo. Bo ciekawi mnie opinia osob na niej.

0

La ramblo był ktoś z was na diecie paleo? Jak odczucia? Ciężko się przestawić? Bo chciałbym dla zdrowia zmienić sposób odżywiania.

0

@masq body fat 10-12% starczy

0

@ArterkHD super serial. 1 sezon strasznie wciąga.

1

@IronSanHybrid jak nie slucha komend wydawanych przez policjanta to co maja sie patrzyc na nia?

1

Komentarz usunięty

0

@fcbarcafan19 ta tak bylo xDDD

0

@MESSIah16 separatysci z katalonii chca niepodleglosci xD ok czekam na niepodlegly slask.

0

@Colon ramos i casemiro wystarcza zeby mi zepsuc dzien xDD

0

@obcy widzialem. I co jak 1 mecz ma dobry raz na miesiac to co mamy uwazac go za geniusza xDD wtedy kazdy bylby niesamowity

5

@obcy juz nie przesadzaj ze jest taki wybitny. To tylko bundesliga

8

Vidal to jest zawodnik. Oby wiecej takich z takim sercem do gry

0

@Pawlak1992 ja bym nie ryzykowal. Jesli chcesz to zrob sobie laserowa korekcje wzroku zamiast bawic sie w jakieś pseudomedyczne gadzety. Wiem, ze zaraz mi ktos napisze ze przeciez to z medycyny staroindyjskiej czy cos w tym stylu, ale nie warto imo. Jeszcze ze nie ma badan potwierdzajacych skutecznosc.

3

@codemat no sorry ja kibicuje fc barcelonie nie ruchom separatystycznym

0

@marcin000019 raczej boja sie jechac do barcelony przez tych lewakow protestujacych

0

Troche smieszni ci katalonczycy w przypadku jakby sie odlaczyli od hiszpani to wszystkie korporacje przeniosa sie do hiszpanii zeby byc w UE xD pozdro z zycia z turystyki

0

@MacieG kimmich nie ma szans ze odejdzie. Tylko czytalem tez ze wolalby w srodku pola grac zamoast po

0

Ktos z Krakowa poleci gdzie zjesc dobre sushi?

0

@MichalZZZ ja nie odpowiem ci ktory telewizor lepszy. Ale odradzalbym samsunga. Kupilem rok temu w podobnej polce cenowej 55 calowego dobre opinie wszyscy polecaja, ale to jak system sie zwiesza chwilami to tragedia.

0

@Kacstiff 1. nie czytalem wszystkich. Glownie streszczenia szczegolowe. 3. Ja polecam przeczytac lalke bo jak sie wciagniesz to leci. A z tych 3 to najmniej uzyteczna bedzie granica na maturze. Ferdydurke i przedwiosnie ma duzo wiecej motywow, ale wystarczy ze streczenia to ogarnac

4

Nie wiem dlaczego ludzie uwzieli sie na to, ze wsie tylko glosuja na PIS. A na kogo maja? Jak wiekszosc przedstawicieli koalicji mowila, ze skupiaja sie na miastach. W gminie w ktorej mieszkalem pojawili sie tylko przedstawiciele PIS. To na kogo starzy ludzie maja glosowac? U mnie wielu mowi ze zaglosowalo na tego kto ich odwiedzil osobiscie. PIS nie wygral bo jwst silny. PIS wygral bo nie ma dobrej konkurencji. Jedyna szansa to chyba czekac na Tuska co mam nadzieje sie stanie.

0

co to za sedzia co nie widzi wiekszosci fauli

1

@Criss18Barca bo mamy drzyzge na rozegraniu

0

@Katalończyk 99 to w twoim wypadku jedyne co byloby dobre to bycie dyktatorem

0

@Mesi12 raczej nikt ci sensownej odpowiedzi nie udzieli jesli te druzyny ponad miesiac nie graly oficjalnego meczu. W miesiac moglo sie wszystko zmienic

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?